Передкарпатська правда

  

Бізнес

Старосамбірські регіонали стали на захист суспільства, партії та Януковича

Напередодні місцева преса опублікувала заяву Старосамбірських регіоналів з приводу суспільно-політичної кризи в державі. Для того, аби  жителі  району зрозуміли їхню сутність ми публікуємо цю заяву без змін та коментарів. Читайте та робіть висновки самі.

З А Я В А

Ради Старосамбірської РО Партії регіонів

 Увесь український народ сьогодні в напрузі. В суспільстві гостре протистояння. Відбуваються небезпечні процеси для майбутнього України та українців. На нашу думку в небезпеці Незалежність та Соборність держави, майбутнє наших дітей і внуків.

Партія регіонів, членами якої ми є, на сьогоднішній день є правлячою політичною силою в державі, а тому, на нашу думку, несе найбільшу відповідальність за спокій, мир, порядок і верховенство Закону на усій її території.

Протягом трьох з половиною років керівництва в районі нам вдалось зробити для людей і держави не мало добра. І це в той кризисний для економіки країни і світу час. Ми працювали по совісті і честі, відкидаючи особисті інтереси, працюючи на користь мешканців району. Не перелічити покращень в галузях освіти, медицини, культурі, соцзахисті і т.ін.

Завдяки цій праці, нашій достойній поведінці в районі, мешканці району довірили нам, обравши нас депутатами райради. У критичний час грудня 2013 року депутати Старосамбірської райради ні голові райдержадміністрації В.Цегеньку, ні заступнику голови райради М.Титуху не висловили недовіри. І якщо би ми себе вели таким чином, як ведуть себе деякі можновладці чи правоохоронці у нашому районі або в цілій державі, нас би повикидали з кабінетів.

 

Телеефір та інтернет-сайти заполонила інформація і сюжети, які далеко не на користь Партії регіонів і влади в цілому.

23 січня цього року уся країна побачила сюжет, як «знущаються» працівники міліції над «полоненим». Ця ганебна картина обійшла усі центральні телеканали і практично усі найвідоміші інтернет-сайти. Такі поступки недопустимі, в першу чергу, з людських християнських міркувань, а вже потім зі сторони Закону. Зі сторони керівництва правоохоронних органів немає жодних роз’яснень. Не вживаються адекватні заходи до таких горе-правоохоронців.

Саме цей випадок став визначальним у прийнятті звернення від Ради Старосамбірської РО Партії регіонів.

Ми, від імені членів партії регіонів в Старосамбірському районі, не хочемо нести солідарної відповідальність за такі ганебні поступки. Ми різко засуджуємо такі дії цих діячів і вимагаємо вжити усіх заходів, в найкоротші терміни, по притягненні усіх тих «правоохоронців» до відповідальності. 

Протягом дев’яти місяців міліція принижувала голову РДА та його родину, райдержадміністрацію, деяких членів Фракції ПР в Старосамбірській райраді, шляхом безпідставного порушення справ в ЄРДР, заставлянням голів місцевих рад, керівників відділів та працівників РДА писати на голову РДА заяви, давати неправдиві свідчення. Очорнювали нас у пресі, переслідували морально, намагались розправитись. Тепер, коли закрили справи за відсутністю будь-яких порушень, ніхто не вибачився і не поніс покарання. Якщо це робили з нами, то що можуть робити з пересічними громадянами?

Нашим районним міліціонерам висловили недовіру та визнали роботу незадовільною його керівнику: Старосамбірська райрада, громадська рада при голові РДА, голови місцевих рад, ветерани МВС в районі, ветерани війни в районі, а найголовніше, голова райдержадміністрації. І це задовго до тих подій, які відбуваються сьогодні в державі. І який результат? – практика вседозволеності збоку деяких керівників міліції в районі продовжується. І це також стало нашою спільною відповідальністю.

Ми неодноразово звертались до керівництва Партії регіонів, до попереднього керівництва Львівщини з приводу наведення порядку в районі в деяких галузях та в деяких службах. В більшості випадків до нас, рядових членів партії не дослуховуються. Слушні пропозиції не беруть до уваги, з думкою не рахуються. І це також є передумовою того, що відбувається сьогодні в державі. Політика керування, коли немає зворотного зв’язку, діалогу з низами і призвела до збурення в суспільстві. Сьогодні авторитет місцевої державної влади принижено, повноваження лише на папері, а вимоги в роботі зростають.

Надіємось, що керівництво Партії регіонів, як і чесні та достойні рядові члени партії хочуть відмежуватись від ганебних дій деяких чиновників, правоохоронців, можновладців. В такому випадку нам необхідно про це разом заявити і докласти максимум зусиль, щоб були покарані ті, які своєю злочинною поведінкою нанівець стерли результати титанічної праці чесних членів Партії регіонів протягом останніх років.

А тому, виходячи з вищенаведеного, заявляємо вимогу до керівництва Партії регіонів України:

1. Вжити негайних заходів по притягненні до відповідальності, в першу чергу, тих можновладців, державних чиновників, правоохоронців, які своєю діяльністю порушили Закон, в результаті чого довели до тих сьогоднішніх подій в державі, підставивши під удар суспільство, нашу політичну силу та Президента України.

2. Протягом найближчого часу дати правову оцінку поведінці тим «правоохоронцям», які відзначились в сюжеті «розправи над полоненим», тим працівникам міліції, які своїми діями допустили перевищення службових обов’язків.

3. Вийти зі зверненням до народу України, де вказати на допущені помилки із подальшими визначеними заходами на їх виправлення.

4. Забезпечити постійний діалог на всіх рівнях з опозицією, з громадами, з небайдужими до майбутнього держави людьми.

5. Погодити з усіма учасниками Майдану та влади реальні кроки до примирення і виходу з ситуації що склалась у державі, озвучити для народу України та чітко виконати накреслене.

Якщо ми не будемо почуті і дієвих заходів заради майбутнього держави не буде вжито, надалі ситуація буде загострюватись, ми відмовляємось нести солідарну відповідальність і залишаємо за собою право вийти із членів Партії регіонів.

Рада Старосамбірської районної

організації Партії регіонів

 

Коментарі  

Патріот
+44 # Патріот 28.01.2014, 11:36
Я просто в шоці від такої заяви. Де де, а в Старосму Самборі!
Хлопці доки ми будемо ше терпіти тим бандитам!!!!!
Цегенько кажуть захврів.
Він далі себе чує головою району!!!!
Я закликану всіх плювати в його сторону.
СВОЛОТА!!!!
Відповісти
ПАЛІЙ
+34 # ПАЛІЙ 29.01.2014, 13:28
Патріот! Я погоджуюсь з тобою, навіть нема на кого увагу звертати, а не те, щоб слюну свою витрачати.
Відповісти
Петро
+47 # Петро 28.01.2014, 11:53
Та начальника міліції, за то шо відкрив справи проти Партії регіонів вигнали з фракції.
А закрила справи їхня БАНДА
Але то не один цегенько в районі працює шайка. він тільки керівник тої шайки
Відповісти
КАТРІНА
+34 # КАТРІНА 29.01.2014, 14:22
Петро, кажуть джерела, що Вась Вась Кундик закрив Цегенькові справи, є такий пан в Сольонуватц,і має якусь фірму СОНАТ, завіз небагато-немало , казав до 50 тис. зелених. Цегенько добавив і Вась,Вась розрулив ситуацію. Бачити народ, що земелючка наша вартує, а нам ті лохи сільські навіть 10 соток не хочуть дати.
Відповісти
Коваль
-43 # Коваль 28.01.2014, 12:18
Бла бла бла
Відповісти
ПАРТИЗАН
+52 # ПАРТИЗАН 28.01.2014, 12:24
ЦЕГЕНЬКО І ЙОГО ШАВКИ, ЯКЩО ДО ЦИХ ПІР НЕ КИНУВ ПАРТБІЛЕТ ТО ВІН ОСОБИСТО ПОНЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНІСТ Ь ЗА [******] МИРНИХ ЛЮДЕЙ НА МАЙДАНІ! СЛАВА УКРАЇНІ!!!! СЛАВА НАЦІЇ!!!!
Відповісти
МЫСЬКО
+66 # МЫСЬКО 28.01.2014, 12:39
ВОНИ ЗРАДИЛИ СВЫЙ НАРОД:
1. Стрижак Валерій Олександрович – голова фракції
2.Зубрицький Роман Миколайович
3.Поверляк Роман Іванович
4. Гриценко Василь Ярославович
5.Титух Микола Романович
6.Хомич Андрій Іванович
7.Цегенько Володимир Дем’янович

ЗАСТУПНИКИ ГОЛОВИ РДА:
ТРУХИМ
СТРИЖАК
КУТЕЛЬМАХ
Відповісти
Петро Нестор
+31 # Петро Нестор 28.01.2014, 22:25
Видиш Йосип як воно вийшло, ти захищав Білака та Дейниченка - вони ж регіонали.
Ти наїзжав на Дубневичів, - а вони нормальні хлопці.
І нічого ніколи на пишеш за Грися, Дейниченка та Лешковича.....
Ти нормально грієшся біля свободи та ПР

І став комендантом пункту обігріву Білака
Відповісти
ГОНТА
+39 # ГОНТА 29.01.2014, 13:34
Не знаю хто де гріється Петро Нестеровичу, але про покидька Грися треба Йосипу багато писати, їхати в Старий Самбір, збирати інформацію. Той мер настільки вкоринився на наших теренах, що вже сам не знає на якій машині має їздити. Закордоном має своє помешкання і сміється з дурнуватих козелупів. тепер ще і лідером Удару став. Утворили собі ручну партейку разом з Войтвим Юрком під патронатом Лопуха.
Відповісти
ГОНТА
+35 # ГОНТА 29.01.2014, 13:34
Не знаю хто де гріється Петро Нестеровичу, але про покидька Грися треба Йосипу багато писати, їхати в Старий Самбір, збирати інформацію. Той мер настільки вкоринився на наших теренах, що вже сам не знає на якій машині має їздити. Закордоном має своє помешкання і сміється з дурнуватих козелупів. тепер ще і лідером Удару став. Утворили собі ручну партейку разом з Войтвим Юрком під патронатом Лопуха.
Відповісти
Патріот
+41 # Патріот 29.01.2014, 00:52
Терлецька Оксана Іванівна
Бабіна О. О
Барило Михайло Богданович
Гриценко Василь Ярославович
Зубрицький Роман Михайлович
Любчик С.П.
Мазур Володимир Васильович
Матіяш Володимир Дмитрович
Поверляк Роман Іванович
Стрижак Валерій Олександрович
Титух Микола Романович
Хомич Андрій Іванович
Цегенько Володимир Дем’янович
Цегенько Іван Дем’янович Д
Шум’яцька Ольга Василівна
Відповісти
СМЕРЧ
+38 # СМЕРЧ 29.01.2014, 12:55
Як їх ще земля носить, тих ублюдків. Народ, на гілляку їх!
Відповісти
Цегенько
-27 # Цегенько 30.01.2014, 11:12
Ти хто патріот? Чи маєш імя? Ти напевно це написав у підвалі або з головою заліз під ковдру? МОЛОДЕЦЬ !
Відповісти
Дядько
+17 # Дядько 03.02.2014, 22:46
Слухай ЦИГАН! Патріот пише і виводить тебе наізнанку, а ти сховався, і виліз як цей ГАД з під корча, чому на сесію в неділю не прийшов, злякався народу, коли їх нема, ти піришся, паплюжиш, свої справи які недовершив, хочеш довершити. Так підери поступають, а ти при ковдру, хто-хто , а ти би помовчав.Слухай відважний на сесію було в неділю прийти.
Відповісти
саша
+1 # саша 30.05.2014, 18:34
ми будемо робити майдан про відставку злодія зубрицького р м
Відповісти
Віка
+43 # Віка 28.01.2014, 12:45
І керівник апарату Микола ГОД
Відповісти
Роман
+39 # Роман 28.01.2014, 14:30
Незабудьте фінансиста партії регіонів (кличка ЦАР, місцевого Ахметова, директора лісгоспу) Куця Стефка
Відповісти
СБУ
+38 # СБУ 28.01.2014, 16:17
Ще згадайте обл.депутата Ярему і його голосування у обл.раді.все під копірку ПР.
Відповісти
УРАГАН
+36 # УРАГАН 29.01.2014, 14:07
О!, народ, нарешті згадали про такого собі спокійненького афериста Стьопчика куця. Ну це ж окрема треба про нього поговорити. Ворюга не може ніяк зупинитися, краде той ліс і краде, а саме головне людям зарплату зовсім не платить. Казав один лісник, що має заборгованість по зарплаті більше 25 тис.грн., а що казати про інших його робочих.Звичайн о дає це фуфло людям виживати, каже крадіть і мені возіть. Має захист в районі від Цегенька, його фінансист як написав Роман, і не тільки його, а і Грися, Горбового. Як та банда думає жити в Старому Самборі, невже вони думають, що люди того не бачать.
Відповісти
Сірко
+33 # Сірко 29.01.2014, 14:47
А шо в області покровителів куць немає!!!!
НЕВІРЮ все тфгнеться догори
Відповісти
ГРІМ
+32 # ГРІМ 29.01.2014, 15:48
Сірко, ну звичайно має в області, головного боса обллісу, атой депутат від Батьківщини, йому [******] возить наше добро.
Відповісти
УРАГАН
+32 # УРАГАН 29.01.2014, 14:11
Той Стефко Куць, тільки подивіться кого він кормить, крім тих шавок. Він ще вхожий у кабінети тих дебілів ментів-Зубрицьк ого - головного ОБЕХЕСНИКА, кабінети помічників прокурара району, що б вони закривали справи, а він їх зате годує різним,- грошима, бензином, лісом. Ті трутні нічим не брезгають , беруть що дає.
Відповісти
ГОНТА
+35 # ГОНТА 29.01.2014, 13:01
О!, пан Год, та це ж потвора, прихвостень, при любій владі він на коні, тільки жаль, що Цегенько того не замічає. Така потвора і його в неділю здала з патрохами. Цегенько тепер знає хто свій, а хто чужий. Удачі тобі Цегеньку.
Відповісти
ЮРАСИК
+31 # ЮРАСИК 29.01.2014, 22:00
Про Года треба історію писати, він всіх вже здав кого міг, і Горбового , і Цегенька, хто тепер на чергі пане Год, напевно Бонк. Цікаво чи ти йому вже папірець підписав, що підпорядковуєшс я народній раді?
Відповісти
ТЕРЛЕЦЬКА
+29 # ТЕРЛЕЦЬКА 30.01.2014, 11:36
Год вміє дупу лизати професійно, Горбовому лизав, Цепенді лизав, Цегеньку лизав, невже Ви всі сліпі і не побачили того лизаку.
Відповісти
ТЕРЛЕЦЬКА
+29 # ТЕРЛЕЦЬКА 30.01.2014, 11:36
Год вміє дупу лизати професійно, Горбовому лизав, Цепенді лизав, Цегеньку лизав, невже Ви всі сліпі і не побачили того лизаку.
Відповісти
Тон
+41 # Тон 28.01.2014, 13:12
Ото покарщили життя.
Я їх незнаю
Їм не місце на Старосамбірщині , якщо після крові вони роблять такі заяви.
Тфу на них :-x
Відповісти
Членкиня
+39 # Членкиня 28.01.2014, 13:23
Бабіна О. О. Партія регіонів
Відповісти
Членкиня
+38 # Членкиня 28.01.2014, 13:34
Хто має списки членів Банди регіоні в Старому Самборі
Відповісти
УДАР
+33 # УДАР 29.01.2014, 13:46
Членькиня, ПАТРІОТ написав повний список всіх лідерів ПР, читай вище.
Відповісти
Володимир Цегенько
-43 # Володимир Цегенько 28.01.2014, 13:36
МИ ЧЕСНІ
Відповісти
ГОНТА
+34 # ГОНТА 29.01.2014, 13:04
Так, так, ви дуже "чесні". Краще подумай про осуд народний В.Ц.!
Відповісти
ЮРАСИК
+29 # ЮРАСИК 29.01.2014, 22:09
Гонта, Цегенько чесний, він с воїх не кидає, бореться до кінця з ворогами, ще ніколи не міняв світогляду, бачиш навіть підписується чесно. Тільки за те, його треба цінити. Навідміну від ВОВАДА з райради, це щось таке , що пищить, піриться і само не знає, що хоче. Внеділю само кабінети опечатало, а у вівторок втікло на Київ, а Ви люди робіть що хочете. Цегенько молодець вгрів його по дорослому. Місів ВОВАД наклейки свої зривати з його кабінету.
Відповісти
Цегенько
-26 # Цегенько 29.01.2014, 13:23
Не пишіть від імені Цегенька. Наберіться сміливості озвучити імя. Цегенько для Вас не є загрозою. Не бутьте Батючками, Пацями і іншими мишами.
Відповісти
УДАР
+37 # УДАР 29.01.2014, 13:58
А хіба Батючок є загроза, та ж він твій друг, ти що забув, чи ти продажна шкуро готовий всіх за копійчину проміняти і маму рідну продаш, як Юда Христа за 30 ср-ків.
Відповісти
поверляк роман
-9 # поверляк роман 16.02.2014, 18:52
та ти не удар,а ти лох,якщо ти таке пишиш.
Відповісти
Дядько
+9 # Дядько 17.02.2014, 21:59
Слухай БИДЛОТО, ти ще щось рипаєшся, ти що взагалі нюх втратив, ти кого ЛОХОМ назвав СВОЛОТО, Ти був завжди конченим ЛОХОМ, поняття в тебе у житті нема, а ти ще за писання взявся, я думаю, що ти скоро закриєшся, а як не закриєшся, то думаю піде вуггя в Донбас добувати , ось там і попихдиш багато А зараз мовчати, не виводи, бо лишишся тільки в трусіках БИДЛОТО.
Відповісти
УРАГАН
+33 # УРАГАН 29.01.2014, 14:12
Йой, який ти "чесний", а коли випєш, то взагалі труба, ти напевне не дивишся на себе зі сторони.
Відповісти
ЮРАСИК
+28 # ЮРАСИК 29.01.2014, 22:04
Так, так, ви чесні, хто би сумнівався, ви дійсно чесні, разом крадете, разом ділитися награбованим, і віддата треба Вам належне, своїх не кидаєте, це правда.
Відповісти
Дядько
+18 # Дядько 03.02.2014, 22:49
Чесні!!!!!!! В чому ЦИГАНЕ ти чесний? В тому що за наші ліси палаци собі збудував, звичайно ти не сам, а з допомогою КУЦЯ, тому ти маєш за що його відстоювати, бо як почне він говорити, тоді ти баланду будеш їсти. Стоїть тільки Стьопчика притиснути трошки, і все буде окей.
Відповісти
поверляк роман
-11 # поверляк роман 16.02.2014, 18:56
ти не дядько,а дідько нагуляний.
Відповісти
Дядько
+9 # Дядько 17.02.2014, 21:53
Слухай Поверляку нагуляний, хто б говорий, а ти краще помовч. Ти ж намахав усіх, в депутати видерся будучи судженим, земельки прихватизував бульше двох гектарів. Тільки через те, що Цегенько дав тобі як другу-підеру, а ти йому підтримку обіцяв. Ти ж не хлібороб нещасний, на[******] тобі земельки стільки, а вкрав через те, щоб продати, ти ж не будеш пахати на ній сам. Чи ти собі подумав, що хтось дурень необтесаний. З якою ти совістю земельку людську брав у тих людей бідних, ти що там бику народився, чи може хоч там помирати. Кончений ти підер, гнойний. [******] тобі сволото, і правильно ВІКА сказала, я к ти ще по нашій землі ходиш. Я думаю, що тобі не заборонять ходити, тобі дозволять позвати, як тій змії підколодній.
Відповісти
Віка
+43 # Віка 28.01.2014, 14:25
В Харкові люди бояться ходити по вулицях бо тітушки їх бють,
в Києві стріляють,
а в Старосму Самборі РЕГІОНАЛИ собі спокійно ходять по вулицях
Що то таке????????
Відповісти
УДАР
+37 # УДАР 29.01.2014, 13:56
Віка, ти маєш рацію! Банду геть!
Відповісти
Олександр Корвінус
-28 # Олександр Корвінус 30.01.2014, 13:37
безглуздий заклик........ тому що в кожній партії є різні люди чи то свобода чи то регіони чи батьківщина і далеко не всі з них погані. а є люди, які хочуть залишатись при владі за любих обставин і для того стеляться з партії в партію точніше в партію, яка при владі о таких продажних гавнюхів треба ізолювати від влади і в дупу копати.... в сьогодення святих при владі немає і всі мають ліві доходи бо зараз це спосіб життя по іншому не вижевеш щоб піти нароботу будь куди треба спочатку дати хабара. то яка після того може бути чесність ми жевемо в зіпсованому суспільстві. я не політик але цегенько на відміну від всіх інших не метався з партії в партіюі кожен з нас має право на вибір....
Відповісти
Олександр Корвінус
-14 # Олександр Корвінус 30.01.2014, 13:40
Хоча те що робиться в держдаві мені дуже не подобається і я не підтримою політику партії регіонів
Відповісти
поверляк роман
-9 # поверляк роман 16.02.2014, 19:11
не ти мене на світ привела і не тобі забороняти мені спокійно ходити.
Відповісти
Народний месник
+46 # Народний месник 29.01.2014, 09:27
Я погоджуюсь із ПАТРІОТОМ, ПАРТИЗАНОМ, МИСЬКОМ, РОМАНОМ.
Тепер хочу мої земляки дещо розповісти Вам, що є невідомим широкому загалу наших краян.
Отже, пан Цегенько, це не просто прізвище, це потвора без майбутнього, таким як він забезпечена Господом - ГЕЄННА ОГНЕННА. Давайте заглянемо в події 2004 року. Під час Помаранчевої Революції він був основним фальсифікатором Вашого волевиявлення шановні краяни, ще тоді він особисто і через своїх прислужників фальшував вибори Президента. Але нажаль, тоді не сів ЗА ГРАТИ пан Цегенько, і не був покараним ЗАКОНОМ ЛЮДСЬКИМ, бо Президент Ющенко восени 2005р. його патрону Януковичу потиснув руку, а до того всі наволоч, яка обкрадала українців стрілялася, виїзжала з країни, падала чи викидувалася з багатоповерхіво к. Пізніше для них настала відлига, і ці пройдисвіти почали збагачуватися, опірилися і стали ще багатшими ніж були.
Цегенько отримав роботу, головного лісничого району, а точніше головного крадія наших лісів, вирізував і крав наші з Вами ліси, збагачував себе і свою сім’ю, нищучи наші Карпати. Але йому цього стало замало, бо заради збагачення, він готовий йти по трупах людей. І тому він із зграєю своїх поплічників, став займатися так званим нелегальним бізнесом – крадучи дизпалива із труби, а російські структури шукають, хто ж це на Старосамбірщині такий ОРЕЛ невловимий.
Збагатився Сволота, ну ось і прийшов 2010 рік, рік виборів, де можна добре заробити. Що виробляв цей ідол в час виборів, хіба одному ГОСПОДУ відомо. А народу відомо все, як він у 2010 році розгорнув масштабні фальсифікації, як робив підкуп виборців, як платив їм за голос гроші, давав горілку, ставив своїх голів виборчих комісій, а де були не його комісії, то вчиняв через своїх відданих служаків підкуп голів та членів комісій. Такі вчинки дали позитивний результат, він у районний парламент привів свою так звану більшість, це не тільки 7 чоловік Партії Регіонів, це ще її сателіти, які на крадених голосах від Батьківщини, Свободи прийшли у районний парламент, відповідно кількість їхніх депутатів зменшилася до мінімальної цифри. За це Партія Цегенька йому добре заплатила, а можливо він і вкрав партійні гроші, бо кажуть, що потім були розборки. Очевидно, що збагатився, бо купив машину, побудував хату, а ще яка гарна будова у Старому Самборі і вона із круглого дерева побудована під зруб. Все це за 3 роки його правління в районі.
Треба сказати, хто допомагав йому в тому фальшуванні 2010 року. Допомагав інтенсивно пан Горбовий, це така ж сволота як і Цегенько, тільки від під гаслами Народного Руху прийшов у районну раду і також спільно з Цегеньком на крадених голосах привів своїх сателітів. І так вони разом у раді утворили свою більшість, Цегенько став представником Президента Януковича і очолив виконавчу владу, яка розпоряджається грошима району, а Горбового було обрано головою райради. Іхньому свавіллю не було меж, ці два посадовці робили що хотіли, приймали рішення, такі які їм пасували.
Це давало їм можливість піаритися на шпальтах своєї газети «Голос Прикарпаття», редактором якої вони собі призначили в раді Макара І. На першій сторінці, цей ручний редактор друкував угодні тим хамелеонам і лицемірам статті, вихвалав їхні заслуги у різних варіаціях. Але життя в районі котилося до прірви, і народ це бачив, не ремонтувалися за три останні роки зовсім дороги, не залучалися інвестиції, не відкривалися робочі місця, жити ставало все гірше і гірше. І невідомо доки би було так, якби Господь не післав між них розбрат. Цей розбрат настав у 2013 року, між ними пробігла чорна кішка, ця кішка був так званий пан Лопушанський, який хотів стати нардепом від району.
І сталося те, що сталося. Горбовий підтримував Гичку, а Цегенько не визначився, але гроші Лопушанського перемогли. Цей горе герой під час виборчої компанії зорганізував навколо себе таких горе героїв району – як пан Войтів - головний лікар району, Грись- горе мер міста Старий Самбір, що має маєток у Чікаго, і може собі позволити некоректні вислови у бік Президента Ющенка, та Бонк - голова райради, що не відбувся, як так званий дипломат у лапках, безхребетна особа, яким всі маніпулюють, але не просто, бо за це має посаду і зиск, та робить і говорить те, що каже йому Грись-горе мер. Вони реально стали працювати на свого патрона. Кожний з них любить гроші, ось і вони переконали Цегенька, що за Лопушанського треба голосувати до Верховної ради. Прості переконання Цегенька не взяли, тому Лопушанський кинув гроші і Цегенько став його партнером. Ну і сам Цегенько зрозумів, що під гаслами так званого українського націоналіста Лопушанського, криється скритий регіонал, який у далеких 1990 році, в час становлення незалежності України, на грабунках громадян Івано-Франківщи ни йшов впевнено до своєї мети. І як Ви думаєте земляки, звідки в нього такі гроші, і чи дала би йому можливість влада Януковича бути націоналістом з такими грошима.
Та влада забрала би у нього все, якщо би він, не був з ними за одно. Але та влада впізнала свого, бо пан Янукович і вся та банда регіоналів така ж сама як і Лопушанський. Щоб обдурити наших земляків, влада пішла на те, щоб Лопушанський був націоналістом, але Ви розумієте чиїм націоналістом - їхнім, - владним. Він проголошував гарні гасла, які бодуражили голови старих патріотів, одне із таких гасел було: «В граніті волю збережем, герою України», про Степана Бандеру йшлося. Ті хитрі кроки і гроші пропали, наші люди мудрі і переміг Тягнебок. З якого, як кажуть в народі: «Як з Бика молока». Забився до свого Києва і сидить там, тай не муркає зовсім, не цікавиться чим і яким живе наш район.
Лопушанський перейшов у підпілля, і щоб не втрати свій вплив, він кинув гроші, домовився з Цегеньком про усунення Горбового з голови райради і постановку на цей трон свого служаку безхребетного Бонка, безликого, без позиції, без гідності. Навіть деякі Свободівці куплялися на його піар, йшли за ним, бо думали що він щось зробить для району добре. Свободівці опамятайтися поки не пізно, змініть свої думки, бо на людській крові цей ідол далеко не заїде. Бо проклянуть Вас нащадки за мовчазну підтримку, боріться, бо тільки в боротьбі кується свобода народу. А Ви щось нічого не робите в районі, ніде Вас не чути, в прохідний список Свободи напхали старих пердунів із Старого Самбора, та й ще продажного піяка Луціва, який за 50 гр. оковитої Грисю і маму рідну продасть, а не так що Вас. А ті депутати пенсіонери які є у Свободі, тіни своєї бояться, ніде не чути їхніх виступів. Що це за Свобода, де дивляться їхні обласні керманичі.
Ви знаєте дорогі краяни, їм це вдалося, тільки через те що п.Тягнебок зовсім не пхається до району, він не цікавиться життям району, хоча прийшов до Верховної Ради на Вашій довірі. І тому, Лопушанський став сірим кардиналом району, або як кажуть в інших колах – Паханом району, або Смотрящим району, чи Патроном району, ну як хто називає, це не настільки важливо, сама суть даних слів є зрозумілою. Цей кардинал веде цілеспрямовану політику, таємну, або як кажуть підкилимну війну, саме для того щоб в майбутньому стати нардепом, він спить і бачить себе на троні Українського Парламенту. По заниженим цінам купує Хирівську частину, по дішовці 20 га землі, за такими цінами, що місцевим підприємцям і не сниться для себе діляночку придбати у мера Хирова, який куплений з патрохами Лопушанським. Вся та показуха відбувається під озвучення, що будуть робочі місця і люди будуть мати роботу, бо там буде відпочинковий комплекс, кращий від Женеви у Трускавці. Чому мовчить Хирівська Свобода, мені також не зрозуміло, а може і їх купив пан Лопушанський? Про Добромиль, це окрема тема, там Пахан вкоренився конкретно. Ви поспілкуйтеся з мешканцями Добромиля і її округи, все Вам стане зрозуміло.
Після виборів 2010 року Цегенько прийшов до влади, став намісником Президента Януковича у районі. З його приходом в адміністрації робився жах один, люди які там працювали ставали його власністю, хто не хотів працювати на нього, був негайно усунутий, він потвора навіть до прибиральниць та сторожів опускався, звільняв йому неугодних, вже не говорю про державних службовців, які там працювали багато років, звільняв за різними вигадками директорів шкіл, вчителів. Людям почало здавати здоров’я, люди почали лікуватися.
Але ця потвора не зупинялася, його служаки такі як Кутельмах, Стрижак, Год почали перевіряти лікарні, чи дійсно люди хворіють, на кінець вони усунули всіх неугодних людей і поставили своїх служак на всіх важливих посадах району. Де почали красти народне добро, гроші із бюджету, землю в гірських селах, і продавати її Бог знає кому, но точно не мешканцям району і не хліборобам, а також віддавав ту землю своїм поплічникам і дуполизам, родині, які йому служать.
Гроші кралися спільно з так званими начальничками відділу освіти, яких призначав Цегенько. Купували для шкіл району неякісне вугілля за завишиними цінами. Люди які там працювали не витримували шантажу, почали звертатися у всі правоохоронні інстанції про його свавілля. Неугодних йому прокурорів Дицького та Затварського під різними кляузами до їхнього начальства було усунуто. Тільки через те, що не захотіли покривати його безпридел. Непогоджувалися повчати, та щоб не було карних справ їх він усунув. На їх місце взяв такого собі прокурорчика Приведу, якого відразу купив разом з Грисьом надавши йому безплатний притулок у Старому Самборі, виділивши в новобудові квартирку та позачергова земельку на військовім містечку. Люди стоять в черзі понад 20 років і не можуть отримати землю для забудови, а Приведа її отримав. Разом з Цегеньком бухає, париться в сауні Басараба, гуляє з пройдисвітами, бо сам такий. Слава Богу, що начальника СБУ перевели, а то в районі було все схвалено. Думайте Старосамбірчани , спитайте мера, що за беззаконня він чинить, прийшов якийсь Мадяр і керує в Старому Самборі на ліво і на право, як хоче Вашим добром. Короче приватизував прокурора, який прикриває його злодіяння і тої банди. Про суддів наших це зовсім окрема тема, як і всі суди вони корумповані до краю. Також всі отримали від мера позачергово земельку, ну і що дальше шановна громадо, як будемо боротися з тими лицемірами і фарасеями?
Цегенько завжди виходив чистим з води, аж поки між ним і начальником мінтярні не пробігла чорна кішка. І сталося те, що відомо широкому загалу людей, почалися відкривати кримінальні справи проти Цегенька про його злодіяння, але щось міліція мовчить, не каже про результати їх завершень, але очевидно є те, що все нормально, бо Цегенько на свободі. При тій владі його ніхто не посадить, напевне купив начальника міліції, або когось ще з вищих міліцейських чинів.
Але як кажуть в народі, все так не буде, ось і настав судний день, або як окреслили цей день на Старосамбірщині 26/01/14року – Чорна Неділя для Цегенька і його банди.
А знаєте чому, тому що в нас в районі опозиції не має, в нас Цегенько і так звана опозиція – в особі Бонка, Войтіва, Грися – який тепер очолив партію Кличка Удар, маріонетки Вишиваного, який брав гроші у Пукшина, а працював на Лопушанського, всі ті опозиціонера так звані в районі скоро стануть відомі громадкості. Як працював Вишиваний по програмі Кіотського протоколу, буду писати в наступних коментарях.
Я думаю земляки, що Ви зрозуміли, що це за слухнянчик Бонк, який по заклику свого шефа сховав рішення райради, які були прийняті на сесії ради 26/01/14 року, щоб врятувати Цегенька, видно врегулювали між собою.
Так само сховав рішення провигнання головного спонсора Цегенька і Горбового – директора Галсільлісу — Царя Куця Степка. Який вже так накрав лісу, та поназичав грошей Цегеньку у десятках тисяч долярів чи євро, щоби він залатвив свої справи.
Я думакю,ми всі мусимо прийти на наступну сесію цілим районом і поставити в їхній темі жирну крапку, в тих брехливих злодіяннях тої купки злодюжок, що в нашому районі маніпулюють нашим вільним вибором і нашою свободою. А як гарно вони вміють говорити, Ви тільки послухайте Бонка, що він пілікає на сесії, а робить зовсім інше, тільки тому, що з Цегеньком за одно. Ми самі його звільнили і тільки завдяки нам ця сесія приймала такі рішення, які не приймалися з часу приходу цієї банди до влади в районі.
В районі всюди рука руку миє, бриють ліси, розтринькують Наші земель, грошей із бюджету і нібито для будівництва хірургії в районі.
А чому, та тому, що легше вкрасти ті гроші і скільки вкладено в будівництво ніхто точно не порахує. Думаю, що це тільки початок судного дня для купки сук району. Як кажуть країна повинна знати своїх «героїв» в обличчя.
Чекайте краяни на наступні коментарі, в яких я надам список «героїв району», Ми знаємо їх всіх в обличчя, та разом ми ніколи не допустимо в майбутньому крові наших дітей.
Слава Україні! І слава героям, які пролили свою кров невинну за нашу свободу на різних Майданах України!
Навіки Ваш НАРОДНИЙ МЕСНИК!
Відповісти
ПАЛІЙ
+37 # ПАЛІЙ 29.01.2014, 13:23
ШОК МЕСНИКУ!
Відповісти
ПАЛІЙ
+37 # ПАЛІЙ 29.01.2014, 13:24
Меснику пиши нові коментарі, за тобою люди.
Відповісти
ГРІМ
+32 # ГРІМ 29.01.2014, 15:17
Палій, думаю, що точно месник видасть наверх ще одну бомбу,
Відповісти
НАРОД
-29 # НАРОД 29.01.2014, 13:29
Народний месник. Скажи своє імя. Ми тебе ЗНОВУ поставим до влади. Ти про це мріяв, про посаду голови РДА. Я відійду і тебе запропоную, щоб ти разом зі своїм другом і заступником друга косив для себе направо і наліво во і мя народу.
Відповісти
ГРІМ
+31 # ГРІМ 29.01.2014, 15:53
Народ, а хто його друг і друга заступник, напиши що вони косять.
Відповісти
Цегенько
-37 # Цегенько 29.01.2014, 13:30
Це я писав від імені народу для народного месника.
Відповісти
Сірко
+24 # Сірко 29.01.2014, 14:39
А Цегенько далі виступає від імені НАРОДУ :cry:
Відповісти
КАТРІНА
+33 # КАТРІНА 29.01.2014, 15:02
Жаль шо месник не докінця оприлюднює все про тебе Цегеньку, думаю, такі коменти треба читати прокурорам, або людям які вірні присязі правоохоронця, і ти б давно їв баланду.
Відповісти
МОЛОТ
+19 # МОЛОТ 03.02.2014, 20:53
Цегенько послухай сюди друган! Смішно з тебе як тебе переслідує манія про Батючка. Видно дружбан, що ти сильно боїшся цього человека. Догадуюся чому. Цей человек знає про тебе багато такого, що тебе не тільки в тюрму не приймуть, а навіть у пеклі смолу возити і то будеш позачергою. Тобі так ніхто не страшний як Батючок. Маєш великий страх від того человека, а тільки тому, що він перемагає тебе на кожньому кроці і його присутність у районі тебе переслідує. Ти стараєшся його паплюжити через своїх [******]ів, но тобі це не получається. Ти ЧОРТ РОГАТИЙ під яким земля горить і тікає під твоїх ніг СВОЛОТО! Ти заплатиш повір сповна за свої звірства в районі, і цей час скоро прийде, тобі не уникнути людського суду. Цікаво, СВОЛОТО, що ти своїм дітям скажеш? Розкажеш, який правильний, як правильно крав у тому районі, що жоден з твоїх попередників ненаважився у тих бідних людей стільки вкрасти, пободував собі хороми. І сам розумієш, що твої мразні діла знає БАТЮЧОК, і тільки тому, ти його боїшся як жид ладана. Думаю СВОЛОТО, що час розставить все на свої місця, повір від тебе відвернуться навть найближчі, але буде пізно. Вони вже від тебе відвертаються, невже не бачиш САТАНО.ТИ підтримуєш курс ПРЕЗИДЕНТА, саме того, який мучить людей по тюрмах, розпинає їх за правду, викрадає і пізніше придумує всякі штучки, що їх самі свої викрали. Це ти такий курс підтримуєш, саме такої ти УКРАЇНИ ти хочеш для свого чада. А я не хочу такої України для своїх дітей, повір, що правда завжди перемагає у всі часи. Так, що маєш шанс МРАЗЕ покаятися.
Відповісти
Любомир Яцинич
0 # Любомир Яцинич 02.06.2014, 17:57
Меснику!Чому ти раніше мовчав?І саме головне-потрібн і хоч які-небудь докази.Сам розумієш,що словам ніхто зараз не вірить.
Відповісти
від Банди
-32 # від Банди 29.01.2014, 12:37
Щось про Батючка і Марадя жодного негативу. Як думаєте, хто НАРОДНИЙ МЕСНИК?
Відповісти
Цегенько
-35 # Цегенько 29.01.2014, 12:58
Відчувається почерк тої мразі, яка працювала в РДА
Відповісти
УРАГАН
+34 # УРАГАН 29.01.2014, 14:16
Цегеньку в РДА всі твої люди, чи ти ще когось не угледів і не звільнив. Так, так, тих що ти набрав, точно МРАЗЬ, а ті що довга там працюють, і раніше і при тобі, тог це зрандики,ГАНЬБА !. Але дивно є то, що кажуть вчора , та твоя мразь всі отримали інший фантик від БОНКА, і вже готові працювати на нього.
Відповісти
Сірко
+35 # Сірко 29.01.2014, 14:36
Та коню понятно що Народний месник то Батючок. А він шо в Київ не їде?
І ту Мразь всю треба гнати і каструвати (люструвати) то вже давно требабуло зробити.
І головне що ніхто не заперечує факти наведені Батючком.
То що то все ПРАВДА?????? :eek:
Відповісти
ГРІМ
+32 # ГРІМ 29.01.2014, 15:07
Сірко, а хто може заперечити ту правду. Батючок тут робить вільний Старий Самбір від тої мразі як каже Цегенько. Те що оприлюднив месник, рідко кому відомо. Цегенько не хоче видно встрівати в полеміку, бо не має що сказати меснику.Боїться мразь, щоб месник не видав щось таке, за яке треба гірко заплатити.
Відповісти
ПЕТРО
+29 # ПЕТРО 30.01.2014, 12:28
Сірко, я не думаю, що то Батючок від імені народного месника писав, скоріш за все, це хтось з РДА, той хто знає всі справи Білого дому і його тайних покровителів.
Відповісти
КАРМЕЛЮК
+33 # КАРМЕЛЮК 29.01.2014, 13:07
Народний месник, ти взірвав бомбу над Старим Самбором. Ужас один, що твориться в районі.
Відповісти
КАРМЕЛЮК
+34 # КАРМЕЛЮК 29.01.2014, 13:13
Панове від Банди, а де Ваш негатив. Пишіть цікаво почитати.
Відповісти
ГОНТА
+34 # ГОНТА 29.01.2014, 13:17
Народний месник, ти написав про Войтіва і Грися правду,друзі не розлий вода і в парі крадуть разом. Напевно притримуються лозунгу "Разом нас Багато, нас не подолати"
Відповісти
Цегенько
-30 # Цегенько 29.01.2014, 13:18
Прізвище ТягнЕбока - ТягнИбок
Відповісти
ПАЛІЙ
+31 # ПАЛІЙ 29.01.2014, 13:22
Чудо, люди! Нищив того Бонка -Цегенько, жалко чого не знищив батрака. Воно тепер вилізло з гавна і героєм стало, смішно, ха-ха-ха, дивно за Петрину, який готовий за нього голову покласти. Їздить то гавно на майдан і каже що воює за людей, а само спить в теплому готелі .
Відповісти
Сірко
-34 # Сірко 29.01.2014, 14:44
А мені Бонка жаль :sad:
Відповісти
ГРІМ
+30 # ГРІМ 29.01.2014, 15:13
Сірко, таке бидло жаліти не можна, воно має пропасти як роса на сонці. Хитра дупа, всюду хитра, ненадіявся, що про нього стане відомо широкому загалу. На майдан їздить, і майдан тут утворив, а знаєте панове хто у той майдан входить, одні шавки Бонка, смішно з тих політиканів. Їхати на Майдан і пройтися по площі або Хрищатику, виспатися в готелі Лопуха, це одне, зовсім друге йти на вул.Грушевськог о де кулі свищуть. Та шавка Бонк туди не піде, він дітей закликає туда їхати, а чому своїх не посилає в перші ряди.
Відповісти
Степанко
-12 # Степанко 03.02.2014, 10:43
А ти на майдані був? Чи як усі наволочі сидиш грієш дупу і когось оскаржуєш! Іди попробуй повоюй!
Відповісти
Дядько
+14 # Дядько 03.02.2014, 22:53
Слухай СТЕПАНКО! Не виводи, Ти не патріот, а просто шалага Лопуха, про той святий МАЙДАН, краще помовч, не піарся на святому, на чужій крові, на тих хто терпить від таких підерів як ти, від зрадницької шантрапи, якій пообіцяли місце під сонцем, і ти олух в це повірив.
Відповісти
Олегович
-13 # Олегович 04.02.2014, 10:19
Дядько ти неправий! Степанко з перших днів в Києві! В домі профспілок живе! А ви с... сидите і х... займаєтесь на місце того щоб стояти за народ! Обсирати кожен може в теплій кімнаті через інтернет! А поїхати і постояти за своє при -20 на Грушевського нехватає сміливості! О такі Ви Українці!
Відповісти
Олегович
+13 # Олегович 04.02.2014, 10:22
А після перемоги героїв з себе робити будете! Мов Ви там були танки гризли як барбарис! Совісті у Вас немає! Аблюди недоношені!
Відповісти
ЗАРОСЛИЙ
+16 # ЗАРОСЛИЙ 05.02.2014, 23:01
Так , так я бачив, як ти там мерз у теплому готелі Лопуха, а потім фотки на барикадах і біля палатки, після чого додому. І з такими хуями як КОВТУн. БОНК, ГРИСЬ , майдан в кабінетах утворили і хотіли чужими руками двері адміністрації опечатати.
Відповісти
поверляк роман
+10 # поверляк роман 16.02.2014, 19:30
а тут я тебе підтримую.ті хто піднімає народ,сплять в готелях,їдять вресторанах і дивляться в телевізор,що стого вийде.
Відповісти
Степанко
-17 # Степанко 03.02.2014, 10:44
Патріоти хрінові!
Відповісти
УДАР
+33 # УДАР 29.01.2014, 13:41
Цегенько чого мовчиш, де твої коменти. Помилки і дурень може справляти, а про свою правду напиши, запереч щось, щоб люди могли почитати.
Відповісти
Сірко
-34 # Сірко 29.01.2014, 14:38
А з іншого боку хто б міг очолити РДА?? Горбовий????
Відповісти
ГРІМ
+28 # ГРІМ 29.01.2014, 15:15
Сірко, про що ти шепчиш, міняєм одного злодія на іншого,Горбовий вже там був. Такої структури як РДА взагалі не повинно існувати. Дорогу треба дати молодим, не запачканим у гавно і не хай керують в районі, може якраз щось з новими ідеями змінять.
Відповісти
Любомир Яцинич
0 # Любомир Яцинич 02.06.2014, 17:59
Сірко!Що світ клином зійшовся на Горбовому?Теж мені-месію знайшли!
Відповісти
ПАЛІЙ
+35 # ПАЛІЙ 29.01.2014, 16:01
Люди пишіть про хитрого лиса Вишиваного, про якого згадав Месник, цікава темка, але там тільки в двох словах, розкажи меснику про Кіотський протокол, невже та гнида із Старого Самбора гроші вкрала.
Відповісти
ПАЛІЙ
+34 # ПАЛІЙ 29.01.2014, 16:04
Пишіть братва, хай люди знають шавку Вишиваного Ігорка. Хтось казав, що то секло видає себе за патрійота, а само Цегенька боялося яж жид ладана, щоб бува не образити персону велику.
Відповісти
Народний месник
+32 # Народний месник 29.01.2014, 16:23
ДАЛІ БУДЕ!!!
Відповісти
ПАЛІЙ
+32 # ПАЛІЙ 29.01.2014, 20:26
Коли буде???? Чекаю з нетерпінням, чого так довго мовчиш НАРОДНИЙ МЕСНИКУ?
Відповісти
Вільна людина
+34 # Вільна людина 29.01.2014, 18:03
Пане Цегенько! Я звертаються до тебе! Ти, як уродженець наших земель, на яких проживають вільні люди, патріоти, забув що це не Донбас і не Харків, що люди Західної України тобі, та твоєму богу не підкоряться. Ти навколо себе створив групку слабких по характеру людей, які готові тобі цілувати дупу, які під час виборів робили підкуп виборців грошима, горілкою, залякуванням. Ти організовував фальшивий показник, щоб прислужитись злочинній владі. Визнаю, ти-лідер. Але лідер дуже маленької групи людей, людей, які свого часу служили вірно комуністам, а зараз вислужуються зекам та бандитам. І ці люди сидять в цьому залі. Це директори шкіл,(СЛАВА БОГУ ЩО НЕ ВСІХ) держслужбовці, які з безвиходу змушені працювати за мізерну зарплатню та прислужувати групі казнокрадів, які будують за державні кошті такі палаци, які не дозволить собі будь-який політик, будь-якої іншої демократичної держави.
Погоджуюсь, ти не робив репресій чесним підприємцям, але ти устами своїх шавок звертався до підприємців, які мають тут бізнес, щоб переходили на сторону Партії регіонів, пропонувавши їм свою кришу. Ці люди, які погоджувались, не платили жодних податків, безкарно могли їздити п*яними , створювати ДТП і все це безкарно, тому що кришував їх ти, пане Цегенько! Вірні тобі і твоїй партії, могли продавати сурогатну горілку, тому що кришував ти, пане Цегенько! Ти обіцяв платити по 100 доларів своїм тітушкам щоб їхали в Київ свого презіка захищати, цим самим підбавляючи собі політичні девіденти і ти себе рахуєш героєм??? Пане Цегенько - ти слабохарактерна людина, яка без ніякої ідеї , виключно за гроші, за брудні гроші, які отримуєш від продажу наших земель, служиш злочинній владі Партії регіонів на чолі з Януковичом, і це ти привселюдно через підпорядковану тобі районну газету звертаєшся до краян, що залишаєшся вірним своєму Президенту! І тобі не встидно ? Там на Майдані гинуть наші невинні люди, в тому числі молоді люди, які після навчання у Вузах, не бачать свого майбутнього, маючи освіту, не знають куди їм піти.
Звертаюсь до рядових членів партії регіонів. Не будьте блудними синами України,– схаменіться !!!!, Ви ж також хочете жити у вільній Богом даній нам землі. Не гайте часу. Втікайте з тієї злочинної партії, поки не пізно, щоб потім Ваші ДІТИ, брати, сестри не прокляли Вас.
Відповісти
ПАЛІЙ
+36 # ПАЛІЙ 29.01.2014, 20:45
Вільна людино, ти до кого звертаєшся, йому пофіг людські життя, для нього головне щоб бабло було і чим побільше, а щастя він бачить тільки в баблі.
Відповісти
Цегенько
-22 # Цегенько 29.01.2014, 22:36
Яка ти вільна людина? Ти боїшся навіть своє імя назвати. Ти раб по житті. Ти таким народився і це доказуєш. В тебе дуже тоненька кишка, і це твоя проблема. Ти можеш геройствувати лише закрившись в туалеті. МОЛОДЕЦЬ ти наш. ГЕРОЙ. Тобі треба іти навчитись погавкати на отару овець, а тоді уже тренований виходи і геройствуй.
Відповісти
ПЕТРО
+20 # ПЕТРО 30.01.2014, 12:22
Вільна людино, хіба ти вільна, смішно мені з тебе, думаю, ти чиясь як ти сам кажеш - шавка, а скоріше всього в тебе є покровитель у районі. Чи може тобі з майдану шкарпетки передали і ти не мерзнеш. Позич їх свому покровителю, щоб бува насмарк не получив.
Відповісти
КАТРУСЯ
+29 # КАТРУСЯ 29.01.2014, 20:56
В РДА кажуть, що той Бомк, ще не дав їм рішення сесії щоб вони висилялися. А вчора ажіотаж там був, вся рада бігала по третьому поверсі іі смужки паперу з Бомковими печатками зривала. Пересрав Бомк, кримінал, це не [******]ьош на сесії.
Відповісти
ЮРАСИК
+32 # ЮРАСИК 29.01.2014, 21:56
Ну й банда в Старому Самборі, здається мені, всіх їх треба вивезти піднімати чорнозем на східну Україну. Там землі незвідані, обробляти будуть мати що.
Відповісти
Микола
+34 # Микола 30.01.2014, 09:39
БАНДУ!!! - ГЕТЬ!!!
Відповісти
Боєць
-22 # Боєць 30.01.2014, 09:47
Це ти мразь і боягуз ! пишеш під ніком "Цегенько", а під своїм слабо?????
Відповісти
КОШОВИЙ
+25 # КОШОВИЙ 30.01.2014, 11:12
Боєць, головне щоб ти не був рабом як каже Цегенько, або заложником чиєїсь думки.
Відповісти
КОШОВИЙ
+28 # КОШОВИЙ 30.01.2014, 11:17
Боєць, а що ти будеш робити з тими рядовими членами ПР, візьмеш їх у свою партію невідомо ким керованою, тим самим простиш їм їхні безчинства у районі. І ти підеш на такий крок, навіть не пожалієш тим убитих ними на майдані. Чи може ти думаєш, що вони до тих смертей не мають відношення. Жаль, якщо так думаєш. Для них одна дорога, як писав хтось вище - на гілляку.
Відповісти
поверляк роман
-10 # поверляк роман 16.02.2014, 19:40
кошовий звернися до психолога в тебе криша поїхала.
Відповісти
КОШОВИЙ
+10 # КОШОВИЙ 17.02.2014, 22:49
Поверляк, ти зачмерений дебіл, тобі треба навчитись перш завсе елементарно вміти поводитися, чи ти думаєш так далеко по пацанячому заїдеш. Думаю тобі однозначно психолога і психіатра потрібно, тому що голова в тебе торба.
Відповісти
ТЕРЛЕЦЬКА
+23 # ТЕРЛЕЦЬКА 30.01.2014, 11:47
Та ні Боєць, власни він тебе не боїться і пиши під своїм ніком і насрав на тебе зверху, а ти видно служиш комусь і думки своєї зовсім не маєш.
Відповісти
Цегенько
+27 # Цегенько 30.01.2014, 10:01
Та ну вас..... їду в парілку!
Відповісти
Старосамбірчанин
-25 # Старосамбірчанин 30.01.2014, 11:07
Читаючи коментарі - прийшов до висновку, що 90% коментів іде від Батючка та Пацая. Чому не пишуть про них, про Марадя, про меблевий комбінат у Стрілках, про вбитих людей в Бусовиськах, про консерви в Самборі, про інші подвиги цих достойників?
Відповісти
КОШОВИЙ
+27 # КОШОВИЙ 30.01.2014, 11:28
Старосамбірчани н, відважся ти і напиши про них, чому ж всі мовчите, раз так все знаєте про них. Читаю коментар Народного месника, виклад обширний, але до сьогодні його ніхто не заперечив, або хоча б написали щось про Батючка, Марадя, чи Пацая. Все глухо.
Відповісти
Розплата
+20 # Розплата 31.01.2014, 18:59
Старосамбірчани н, ти дебіл по житті, про яких ти вбитих людях в Бусовиську пишеш, наслухався [******]ні від Цегенька і всієї його банди і [******]якаєш тут що не-будь. Той чоловік, що зробив аварію вже давно наказаний, а ти дальше плітки слухаєш що то Батючок. Ти дурачок, невже думаєш, що невинний на себе узяв би аварію, постав себе на його місце, чи ти б узяв на себе, а тоді говори херню.
Відповісти
КОШОВИЙ
+29 # КОШОВИЙ 30.01.2014, 11:25
Правильно робиш, чого тобі тут паритися, але твоя години ще не підійшла, ти ж не в ті годині паришся у Басараба.
Відповісти
ТЕРЛЕЦЬКА
+24 # ТЕРЛЕЦЬКА 30.01.2014, 11:42
Ц.В.Д., а чого ти мовчиш про Бонка, невже не маєш що сказати?, я думаю ти маєш що сказати і про нього і про його покровителів. Давай говори, нехай знають ті зрадники.
Відповісти
ВОЇН
+14 # ВОЇН 08.02.2014, 23:18
Цегеньку!. Ну й тебе злив Лопух, я шокований як тебе здали. Ти допоміг їм зняти Горбового, свого друга, а поставив разом з Лопухом сраного поляка-Бонка. Це просто піздец, ти ще не охуїв від того, що з тобою зробили, скажи як ти оговтуєшся від того всього. Тобі тепер залишився один вихід - покинути терени Старосамбірщини , бо тебе вже ніякі гроші не спасуть, навіть ті, які ти позичив.На тебе тепер страшно дивитися, ти був чорний, а тепер геть зчорнів. Вірні друзі відвернулися від тебе. Басараб тебе здав також, а ти його на роботу взяв, і він жодного дня в тебе не працював, а грошенята то бюджетні отримував. Так само як і Зубрицького жінка, оформлена два роки, а на роботу не ходила, за то друган, повір ти будеш відповідати. Жопа твоя тепер в милі. Колись ти людей чмирив, а тепер сам сховався в лікарні, бачиш яка ти мразь, а колесо то історії крутиться, і ти мусиш по стопах тих бідних людей йти. Це Господь наказує тебе, щоб ти зрозумів БИДЛОТО, як ти з тими бідними людьми поступав.
Відповісти
поверляк роман
-8 # поверляк роман 16.02.2014, 19:53
та який ти воїн, ти шлюха дешева.колєги від цегенька не відверталися.ти переживай за свою дорогу по якій сам ідеш.
Відповісти
ВОЇН
+10 # ВОЇН 17.02.2014, 23:05
Ромку, ти ж ідеот, Цегенька всі продала, навіть підег ГОД, якого він на роботі залишив, а той ГОД проти нього проголосував на сесії. А ти ж секло навіть на сесію неприйшов, боявся людського гніву. Ти герою було прийти і виступити в захист Цегенька перед народом, я тоді б зрозумів, що ти не відвернувся від нього. Після Бою легко руками махати, тебе там коли народу було багато, щось видно не було тебе-героя. Та навіть Зубрицький вийшов із Фракції Регіонів, кинув Цегенька. Хоча, все розуміється, що то тільки для блюзіра, а насправді дальше разом крадете солярочку із труби, чи не так Поверляку. Чи може хтось олух по твоєму. Чи ти думаєш, що всі навколо Вас дураки і не бачать, чому Басараб голосував проти Цегенька, все це домовлено з Цегеньком наперед, все те розуміється. Якщо ви думаєте, що всі олухи, то ти Поверляку помиляєшся. Тим кому треба , ті розуміють, що робиться в районі.
Відповісти
ПЕТРО
-24 # ПЕТРО 30.01.2014, 12:18
В.Д паритися підеш потім, мочи їх.
Відповісти
Вуйко
-26 # Вуйко 30.01.2014, 10:17
Янукович сам собі прискорює долю Кравченка і Кушнарьова. Якщо Кравченко два рази стріляв собі в голову, то Янукович, думаю, буде стріляти разів з п'ять.
Відповісти
ТЕРЛЕЦЬКА
+26 # ТЕРЛЕЦЬКА 30.01.2014, 11:32
Вуйку, ти за Януковича не турбуйся, він на тебе і на нас разом з тобою давно забив, ти що не бачиш, його поступків. Думай краще, як БАНДУ в районі із ради посунути під керівництвом БОНКА
Відповісти
Вуйко
-26 # Вуйко 30.01.2014, 12:18
А хто , крім Бонка, і його "банди" в нашім районі ще хтось реально щось робить????
Відповісти
Дядько
+17 # Дядько 03.02.2014, 22:57
ВУЙКУ, ти з ким Януковича рівняєш? Кравченко кадровий офіцер, який зберіг честь мундира, Кушнарьов поплатився за позицію життям, ти з ними не маєш права Яника порівнювати, він простий беспридєльщик, якому по[******] якісь закони, честі і гідності, цей чоловік по понятіях живе.
Відповісти
ТЕРЛЕЦЬКА
+29 # ТЕРЛЕЦЬКА 30.01.2014, 11:45
Пацай, а ти чого мовчиш, тебе ж Бонк кинув і то по дорослому. Ти так кричав на сесії, люди рішення приймали, а Бонк Вас всіх в дупі має, люди розїхалися, а він дальше тюльку гонить.
Відповісти
Оксана
-24 # Оксана 31.01.2014, 09:20
Цікаво, як звати Терлецьку? За такі речі можна судитись. Я також Терлецька, і читаючи це все, - "в шоці".. Невже Ви думаєте, що це Цегенько пише?
Відповісти
Розплата
+22 # Розплата 31.01.2014, 19:01
Звичайно, що Цегенько це не пише, він же не ідіот.
Відповісти
ПЕТРО
+25 # ПЕТРО 30.01.2014, 12:16
Невже ніхто не знає нічого про Марадя, що такий чесний начальник міліції. Цегенько пиши щось.
Відповісти
ПЕТРО
+29 # ПЕТРО 30.01.2014, 12:34
Народний месник, це не Батючок, я його знаю,це не його термінологія викладу змісту. Хтось знає точно про все в районі і обізнаний у всіх справах влади району.
Відповісти
ПЕТРО
+30 # ПЕТРО 30.01.2014, 12:35
Можливо і Батючок знає щось, але не настільки, як там викладено, він вже давно відійшов від тої кухні.
Відповісти
ПАЛІЙ
+27 # ПАЛІЙ 30.01.2014, 12:39
Ти щось занадто розписався ПЕТРО, народу одинаково, хто то написа, важлива правдива суть. І те що виклав МЕСНИК, є бомба, що зірвалася. Хто він, не є суттєво. Але не Цегенько, як і жодний із згаданих у його коментарі не заперечив того. Мабуть правда написана є точним ударом по СТАРОСАМБІРСЬКІ Й БАНДІ.
Відповісти
ПАЛІЙ
+24 # ПАЛІЙ 30.01.2014, 12:42
Щось сраний БОНК мовчить, видно не має що сказати. І Грись мовчить і Войтів мовчить і вся їх Банда, мабуть не хочуть вступати в дебати, бо бояться щоб їх МЕСНИК новими фактами не гримнув так, щоб всі прозріли, а вони сіли на довго.
Відповісти
ПАЛІЙ
+23 # ПАЛІЙ 30.01.2014, 12:44
БОНК вилазь з підпілля і мочи до кінця Цегенька, чому зупинився, що пересрав. Як кажуть в народі: "[******]якати, не мішки таскати"
Відповісти
ЗМІЙ
+25 # ЗМІЙ 30.01.2014, 13:08
Р.М. Батючок! До Вас звертаюся, розтеріть їх так, щоб останній і перший раз Ваше чесне ім"я чіпали. Вас народ знає по роботі в РДА. Ви були один там чесний із всієї тої банди Цегенька яка там працює.
Відповісти
микола
-8 # микола 16.02.2014, 20:01
батючок і марадь то чесні соски кундика.
Відповісти
...
+8 # ... 17.02.2014, 11:13
якщо люди не кидають одне одного то вони в цегенька чомусь соски. а всі ті хто його киданув як останню собаку як повинні бути названі? тупий осле! краще мати біля себе друзів які тебе не кинуть незалежно від того як їх хтось обзиває, аніж таких пристосуванців і блюдолизів якими оточив себе ти. невже ти ще не відчув в чому різниця? хочеш ще однієї сесії? 71 голосу мало? і в чому вина кундика - в тому що тебе урода підлого і брехливого не посадив?
Відповісти
ЗМІЙ
+27 # ЗМІЙ 30.01.2014, 13:12
В РДА працює ще такий як тут в нас його називають БЕРІЯ, ця гнида підривала овторитет не тільки Цегенька, а і всіх працівників. Брало гроші від директорів шкіл за посади, від вчителів і ходило у вишитій сорочці, а тепер втікло на лікарняне і залягло на дно, хитрий лис.
Відповісти
ЗМІЙ
+28 # ЗМІЙ 30.01.2014, 13:13
Берія був гірший за всіх, якщо Цегенько, ще щось розумів своїх підлеглих, то Берія знущався над ними.
Відповісти
Олександр Корвінус
+30 # Олександр Корвінус 30.01.2014, 13:22
Ееее народ а як обїзна дорога(вул.лист опадова), подивіться що робиться, а точніше ніх.я не робиться, а чому? а тому шо мер бабло рубає поляки вже б давно зробили і забули, а наші недоуми роботяги розіcрали все і шо стого фінінсування, і це вина не казначейства, яке затримувало перерахунок грошей а тільки мера тому що він підсунув ту липову фірму, яка начебто виграла тендер і нічого спільного з побудовою доріг немає (це вже видно по їх проробліній роботі) а якшо робили б поляки то ніякі гроші не поступалиби вони б просто приїхали і зробили, якісно зробили.. Народ чекав на кусочок хорошої дороги(кусочок щастя), а отримав лісовози по центру міста.....
Відповісти
Вова
+29 # Вова 30.01.2014, 13:51
підтримую розстрілювати за таке траба!!!
Відповісти
ЗМІЙ
+29 # ЗМІЙ 30.01.2014, 13:51
Олександре Корвінус! Маєш рацію друже, того мера треба в торбу гнати. Краде і не може зупинитися. Про яку ти дорогу друже шепчиш. Ти сходи до нього і запитай як він з комунального господарства бабло косить, люди платять, а тих послуг за які люди платять він зовсім не надає. І правильно пише Народний месник, що він маєток у Чикаго придбав.
Відповісти
Олександр Корвінус
+27 # Олександр Корвінус 30.01.2014, 13:59
Він вже зовсім страх втратив....
Відповісти
ЗМІЙ
+26 # ЗМІЙ 30.01.2014, 14:05
Ти правильно кажеш, Цегенько дійсно не метався з партії в партію. Але це зовсім його не скрашає. Просто він завжди одній банді служив. А ті хто бігає з партії в партію, вони хочуть бути завжди біля корита. Але на відміну від нього, вони не настільки опасні. Це просто хамеліони, і як кажуть: "всіх беріть, тільки мене лишіть". А ось Грись-Мадяр, це бидло, навчив його тому Горбовий. Він знає як каруселі робити, як виборця купувати, він знає все щоб залишитися при владі. Грись має фірму у США і будинок у Чікаго, все йому допоміг зробити Лопушанський, тому він вірою і правдою служить йому. Давай перевернем Старий Самбір, особливо головного мафійозника Грися, він похлеще Цегенька.
Відповісти
Олександр Корвінус
-20 # Олександр Корвінус 30.01.2014, 15:25
В США допоміг йому не Лопушанський а Богдан Шак зі стрільбич який там не останній чоловік і в Україну приїзджає у відпустку. а з Лопушанським він щоб ще десь запхати свого наса.. тай під час виборчої компанії купа бабосів нарвав!!!
Відповісти
ЗМІЙ
+22 # ЗМІЙ 30.01.2014, 15:53
О.К ти про що шепчиш, який Б.Шак, шак там роботяга і давно банкрот. Напочатках, коли Грись їздив у США, то йому Шак допомагав, а тепер тільки Лопух.
Відповісти
Повар
+24 # Повар 30.01.2014, 15:24
Дивився сесію ради, Цегенько, а що у твої команді є засуджений7 Як ти таке допустив, а зрештою і недивно, Ви ж усі одним миром мазані.І хто ж та мразь, як вдалося скрити такі дані.
Відповісти
Сірко
+22 # Сірко 31.01.2014, 12:11
Та як хто дані про засудженого регонала в раді мав би знати Цегенько, Титух, Марадь, Прокурор (незнаю його прізвища) Голова районної комісії..... та думаю такого депутата вносили в список ПАРТІЇ РЕГІОНІВ за погодженням Петра Писарчука.
А хто він? Хто той зек депутат? Яке його прізвище? За що він має судимість? А може в нього така судимість як в Васюти За НАЦІОНАЛІЗМ
Відповісти
поверляк роман
-9 # поверляк роман 16.02.2014, 20:08
що за підер підписується поваром?
Відповісти
Стрілки
+7 # Стрілки 03.03.2014, 22:21
А ось і судимий відізвався
Відповісти
Повар
+21 # Повар 30.01.2014, 15:50
У Вас все схвачено, не то запитав. У Вас всі би мали бути засуджені, це ще і тек прогрес, що всього один чоловік.
Відповісти
Сірко
+18 # Сірко 31.01.2014, 13:28
Пророцтво греко-католицьк ого священника, отця Германа БУДЗІНСЬКОГО (1991 рік)

bihanskyy.livejournal.com/.../
Відповісти
Сірко
+17 # Сірко 31.01.2014, 13:37
Пророцтво греко-католицьк ого священника, отця Германа БУДЗІНСЬКОГО (1991 рік)

Знімок екрана 2014-01-30 о 11.03.40Ні, ніхто не розуміє, що весь світ, а особливо Східна Європа, стоять на порозі страшних, кардинальних змін, як це було на початку двадцятого століття перед першою світовою війною. Сьогодні відбувся народний референдум про незалежність України. Є величезна ейфорія в народу нашого, який 350 років стогнав і знищувався в московському ярмі, що ми на кінець станемо вільними. Люди радіють та надіються, що все зле вже позаду, сподіваються на краще життя, на гарне майбутнє для себе і своїх дітей. Але на жаль не все так гарно буде в України та українців у найближчих чверть віку. Ще мине одне покоління, поки Україна отримає свою дійсну незалежність, бо сьогоднішня незалежність, це швидше декларація, ілюзія, ніж реальність цього історичного факту. Я хочу розказати те, що чекає на наш нарід у найближчих чверть віку: Ейфорія скоро мине, а з нею повернеться гірка реальність: люди поведуться на заклики фальшивих пророків, будуть закриватися заводи і фабрики, розпочнуться великі звільнення людей, почне рости безробіття, гроші знеціняться і втратять свою вартість, люди почнуть масово виїжджати за кордон на заробітки, як це і було колись. Почнуться нарікання від цих самих людей, які ще вчора раділи незалежності, то тепер вони ж будуть на цю незалежність страшенно нарікати. Так буде кілька років. По цих кількох роках життя трохи внормується економічно, але почнуться утиски та переслідування політичні. І так буде тривати 13 років аж до величезного здвигу людей в Києві, який буде мирною відповіддю народу на дії другого керманича України посісти владу в державі пожиттєво. Всього за чверть століття в Україні буде п’ять керманичів. Чотири керманичі мужчини. П’ятим керманичем України буде жінка, яку перед тим влада буде переслідувати та посадить до тюрми. А звільнить її з тюрми революційний нарід. Через 13 років прийде до влади третій керманич України, на якого всі щирі українці будуть покладати величезні надії. Але він стане дуже гірким розчаруванням для нашого народу. Замість приступити до тяжкої праці та реалізовувати надії народу, він буде займатися тільки пустослів’ям, самолюбуванням та нечесним збагаченням. Вся його каденція при владі – це даремно прогаяні роки життя для народу нашого. Бог дасть нам шанс через 13 років на нове життя, але цей Божий шанс Україна змарнує. Тоді знову в народі почне рости розпач та безнадія. І тоді Бог пошле нам страшну кару, до влади в Україні прийдуть треті совєти. Це буде страшна бандитська орда.

- Отче, а коли це станеться ???

- Це станеться через 15 років після мої смерті !!! (Отець Герман Будзінський помер в січні 1995 року )

- Отче, чи це будуть знову комуністи ??? ( Комуністи в Україні, в грудні 1991 року були заборонені )

- Ні, це не будуть комуністи. Перші совєти прийшли до нас у 1939 році, другі прийшли в 1944 році, а треті совєти прийдуть до нас через 15 років по моїй смерті. А комуністи тоді, вже будуть діяти легально і будуть їхніми союзниками. Це буде така собі двоголова диявольська совєтсько-комун яцька гідра. Це буде нова орда на Україну, яка схоче перетворити наш нарід на своїх рабів. І ця диявольська гідра дірвавшись легально до влади розпочне страшні знущання над нашим народом. Невинних людей почнуть тяжко переслідувати, патріотів будуть бити, садити до тюрем, навіть вбивати. В людей будуть забирати їх майно, над ними будуть неймовірно знущатися. Плач і розпач буде панувати на всій Україні, бо ці бандити будуть скрізь: в міліції, в прокуратурі, таємній поліції, судах, державному апараті. Всюди буде страшна корупція і несправедливіст ь. Всі хто зможе, будуть старалися покинути Україну. Москва ж буде всіляко підтримувати цю совєтсько-комун яцьку гідру та допомагати їй і мстити всім, хто схоче допомогти українцям, бо для Московщини, українці ніде не зможуть знайти захисту та справедливості, відродження України є смертельно небезпечним. Як покарання полякам, за їх тверду і послідовну підтримку українців і як попередження всім іншим народам світу, Москва повторить для Варшави другу Катинь. Це станеться через 70 років після першої Катині. Вождь третіх совєтів буде бандитом і не маючи ніяких національних традицій та виховання почне насаджувати в Україні найгірші совєтські порядки колишньої імперії. Тоді настануть другі Крути, після яких відбудеться другий великий здвиг народу. Це буде перше повстання проти третіх совєтів, яке буде жорстоко подавлене диявольською владою. Московщина за допомогою третіх совєтів буде старалася втягнути Україну в нову імперію. Але вкінці, даремні будуть всі її зусилля, їй цього не вдасться зробити і за це вона буде покарана Богом. Розпочнуться переслідування та репресії проти всіх українських патріотів. Настануть нові сталінські часи. Новітнім енкаведистам буде дозволено все. Для них не буде існувати ані Бога, ані закону, ані моралі. Але не треба боятися, бо це триватиме дуже недовго. Зло ніколи не переможе добро. Бог змилосердиться над Україною і вождя третіх совєтів вб”ють. Він не добуде своєї каденції. Весь цей кровавий та жорстокий період буде дуже короткий і закінчиться другим великим народним повстанням. Цим другим повстанням, цей диявольський совєтсько-комун яцький режим буде зметений з лиця землі. Настане друга українська Коліївщина. Лють людей буде така страшна, що третіх совєтів і комуністів будуть лапати на вулицях і вбивати без суду і слідства. І цю помсту народу нашого ніхто не зможе зупинити, бо злочини які зроблять треті совєти і комуністи проти України та народу, будуть такі самі страшні, як сталінські. Обидві банди, третіх совєтів і комуністів, будуть заборонені та розпущені, а проти них буде організований та проведений новий Нюрнберг. Міжнародний судовий процес, аналогічний нюрнберзькому трибуналу. Все їхнє майно та гроші награбовані в України та українців будуть конфісковані, а ті треті совєти і комуністи, що лишаться живі, будуть покарані тюрмою. Отоді тільки, народиться дійсно незалежна Україна!

- Отче, а коли це все станеться???

- Це станеться між річницею незалежності та річницею народження Тараса Шевченка.

Його ж не даремно називають Пророком в нашому народі. Ці обидві дати мають для нас великий сакральний зміст. Шевченко ж, подіями минулого описував наше майбутнє. Тільки це розуміти треба, як і Біблію. Тому його так ненавидять вороги України. Після цього, як Україну очолить жінка, яка вийде з тюрми, на Україну чекає дуже скорий розвиток та велике майбутнє. Від сьогодні, через 35 років Україна стане однією з найсильніших держав світу. Такою, як зараз є Америка. А на Московщину впаде кара Божа за всі знущання, які вона зробила Україні впродовж 350 років та іншим народам. Московщину чекає розпад та повний занепад. З Володимира почалося і на Володимирі закінчиться. Така воля Божа.

- Отче, а коли це буде ???


- Це станеться через століття після большевицького перевороту.

- Отче, а чи можна щось змінити ???

- Що написано на небесах, людина змінити не може, але все є в руках Божих і на нього в нас вся надія. Ми українці, повинні гідно перейти цю страшну сторінку своєї історії, завжди пам’ятати це, та мати, як урок на майбутнє, щоб це зло диявольське більше ніколи не повторилося на нашій землі. Свободи без боротьби не буває, але з нами Бог. А якщо з нами Бог, то хто ж тоді проти нас ???

P.S. Отець Герман Будзінський ( р.н. 1905 – р.с. 1995 ) – монах студит, греко-католицьк ий священик, який пройшов понад 20 років тюрем та сталінських концтаборів.
Відповісти
Розплата
+24 # Розплата 31.01.2014, 19:20
Цей текст, я вважаю обговорювати не має ніхто права. Над ним потрібно задуматись кожному, а головне п.Цегеньку і його банді в районі, щоб розкаявся доки не пізно. Ісус простить тебе Цегеньку, головне щоб ти зрозумів пророцтво священника і покаявся як розбійник, що висів від Ісуса з права. Хай щастить тобі Цегеньку якщо розкаєшся. Думаю маєш шанс, якщо хочеш, щоб був не проклятий.
Відповісти
Сірко
+20 # Сірко 31.01.2014, 13:55
ВАЖЛИВО !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Буцик Юра Волидимирович с. Бусовиська
Що за один розкажіть про нього!!!!!!!!!! !!!!
Відповісти
Розплата
+22 # Розплата 31.01.2014, 19:17
Це наш земляк, він є працівником БЕРКУТУ нашої обласної міліції, зараз находиться в Києві по ту сторону вул.Грушевськог о. Думаю він має маму...
Відповісти
Микола
-23 # Микола 01.02.2014, 10:12
# КОШОВИЙ 30.01.2014, 11:28
Старосамбірчани н, відважся ти і напиши про них, чому ж всі мовчите, раз так все знаєте про них. Читаю коментар Народного месника, виклад обширний, але до сьогодні його ніхто не заперечив, або хоча б написали щось про Батючка, Марадя, чи Пацая. Все глухо.
Відповісти Відповідь : Батючок бандит ще з 90 років , при владі у районі щемив підприємців у Стрілках колишній меблевий комбінат у Старому Самборі пилорама на військовому містечку , у с Страшевичі відгодівельний пункт ,і ін. ще півтори десятка прикладів. Марадь йому вцьому допомагав . Марадь прикрив вбивство Джунковської жительки вул Дністрова . Також прикривав крадіжки гравію з Дністра Войтом Тарасом з Тершова та Кость і Борецький із Старого Самбора . У пянім дурмані вбили двох хлопців у с. Бусовисько підклавши під маршрутку . Я як колишній працівник райвідділу міліції готовий і буду свідчити на суді . Що стосується Пацая знаю що він веде бізнес у Самборі і тому має більше можливостей для критики і викриття .
Відповісти
СВІЧ
+22 # СВІЧ 01.02.2014, 11:58
МИКОЛО, прокоментуй ти коментар НАРОДНОГО МЕСНИКА, я думаю тобі це получиться як колишньому ментові, ти ж володієш інформацією про банду в Старому Самборі. А може ти МИКОЛО її очолив. Хтось із великих сказав:, "Якщо не можеш побороти МАФІЮ, тоді її треба ОЧОЛИТИ", чи не так. Так що, я думаю ти з ними за одно, великий борець за справедливість.
Відповісти
БЛИСКАВКА
+24 # БЛИСКАВКА 01.02.2014, 11:47
МИКОЛО, якщо тобі щось відомо, то давай пиши, а не взагальних фразах туфту і плітку, таку як баба -бабі сказала.Читаю твій коментар і стає смішно про той гравій що ти пишеш і про те вбивство Джунковської. Про Джунковську ти як колишній мент запитай суд.мед.експерт а, а про гравій запитай Цегенька. Тепер собі дурнику уяви яки можна підкласти під маршрутку двох хлопців, але ж в маршрутці їхали люди які все бачили. Чи ти думаєш дурнику, що Батючок з Марадьом сиділи в корчах, чи фосі пяні і чекали коли надїде маршрутка і тоді разом викинули під колеса людей. Це що по твоєму люди собаки чи кішки. З тебе видно був "такий працівник, як з того ... молоток". Аналізуй дурепо, а потім пиши, і якщо хочеш свідчити в суді, тоді зголосися і дай свідчення правоохоронцям. Не віриш Старосамбірськи м, дай Львівським, або СБУ чи Прокурорам. Тільки не будь сикливим, якщо ти чесний.
Відповісти
не кошовий
+23 # не кошовий 01.02.2014, 13:25
сивак завжди бачив себе кошовим, але все був під кошовим. Та по суті. Глупий миколаю! Батючок з 90 по 95 був студентом, а в нашому районі з 2001. або 2002. Хто-хто , а ти добре знаєш, що він по Стрілках виграв всі суди включаючи Верховний - я сам бачив копії постанов тих судів. Пилорама на військовому містечку була не Батючкова, а Котова на пару з Грисьом, Батючок же ту пилораму закрив, бо вона розміщена була в розвалинах колишнього військового містечка в якому Батючок хотів розмістити Старосамбірськи й водгосп. То доречі була ідея Горбового. Кіт за то на Батючка , Цегенька і Марадя писав (певно під твою гниляка диктовку) кляузи у всі інстанції. Про аварія в Бусовиськах ти з Цегеньком вже вуха всім прожужжали, але зробили злу славу хіба собі бо всі вже давно знають правду і в самому селі і цілому районі. бо виходить так що вони свою машину навіть не обдерли а маршрутку помнули, шофера і купу людей в маршрутці заставили казати що то маршрутка збила? Ти гниляку разом з своїм другом Цегеньком ту брехню по всіх сайтах позакидали і анаонімки у всі служби позакидували, але вусі знають вже що справу розсідувала міліція обласна, був суд, шофер маршрутки і свідки все підтвердили. Коротше кажучи - пішов ти ......! [******]!
Відповісти
роман
+26 # роман 01.02.2014, 13:54
класний варіант - відвести увагу від Цигана і перевести її на когось. але ти Сиваку жорстоко помилився з вибором цапа відбувайла. до зустрічі
Відповісти
роман
+25 # роман 01.02.2014, 13:56
класна ідея відволікти увагу від цигана і переключити її на когось, але ти сиваку помилився з вибором
Відповісти
ленін
+29 # ленін 01.02.2014, 14:31
Всіх регіоналів на шибеницю.В Самбірському районі Білака і Дейниченка каструвати.Бобр івського і Пікулицького зробити когутами.
Відповісти
ПАСТИР
+27 # ПАСТИР 01.02.2014, 16:55
Звертаюся до всіх земляків Старосамбірщини , нам головне вистояти і перемогти, бо як написав отець ГЕРМАН БУДЗІНСЬКИЙ: "Свободи без боротьби не буває, але з нами Бог. А якщо з нами Бог, то хто ж тоді проти нас ???" Чи можете хтось заперечити святі слова?
Відповісти
КОЛОТИЛО
+20 # КОЛОТИЛО 01.02.2014, 17:02
Прочитавши коментар Народн. Месн. і знаєте громадо, він пише правду. Це стосується БОНКА, виявляється БОНК точно хитрожопий. Рада приймає рішення під тиском народу, а БОНК не підписує ті рішення. Він себе уявив в іпостаті ЯНУКОВИЧА, хоче підпише, а хоче ні. Так ось знай БОНК, що скоро і то дуже скоро тебе звідтам винесуть на вилах, якщо ти возумив собі маніпулювати людьми. Ще кажуть, що БОНК сам вніс в порядок денний питання про висилення Цегенька з третього поверху, а виявляється, що він домовився з Цегеньком, і це питання на голосування не поставив, тепер громадо нема такого рішення. Що скажете, і не [******] БОНК?
Відповісти
КОЛОТИЛО
+19 # КОЛОТИЛО 01.02.2014, 17:13
Краяни, БОНК не тільки це рішення не підписав, він ще і про звільнення директора Галсіллісу п. С.Куця також не підписав, бо каже, що він файний хлоп, і депутати порушили процедуру. Але в нас нема такої професії файний хлоп, а якщо порушили депутати процедуру, то чого ж ти БОНК не сказав про це громаді відразу під час сесії, я б тоді побачив, що б вони з тобою зробили. Так ось краяни, продажна [******] той БОНК. Пан Грись, сказав йому не підписувати і той не підписує, Але він не Янукович, і права ВЕТА не має, ну, ну БОНК, може справжнє своє НУТРО, хто ти є. Головне краяни, що він ті рішення для нас не підписує, А куцю ВЖЕ ДАВ, ЩОБ ТОЙ ГОТУВАВ ДЛЯ ОСКАРЖЕННЯ В СУДУ, БАЧЕТЕ ЯКИЙ ПАТРІОТ, ТИ кому очі замилюєш,га, хочеш суду, буде тобі суд, справжній суд будеш мати, коли будеш в пеклі горіти ярким пламенем.
Відповісти
ГРІМ
+22 # ГРІМ 01.02.2014, 17:15
Люди, це що твориться в нас в районі, ціла МАФІЯ при владі, все хвачено. БОНКА на вила!!!!
Відповісти
Predator
-14 # Predator 01.02.2014, 22:31
Хватить базікати олухи!Прізвища і імена ворогів відомі на дворі революція ...і прапор вам у лапи ...якщо сміливі поправлюсь у працею важкою зморені руки.... а якщо трусливі тоді у лапки ...і не дрочіть язиками ГЕРОЇ..
Відповісти
ОЛЕГ
+13 # ОЛЕГ 03.02.2014, 21:46
Слухай PREDATOR! Герою революції, ти напевне зігрівся у готелі Лопуха і називаєш себе революціонером. Скажи в якій сотні і на які барикаді був. І чи був взагалі там де кулі свищуть. Чи просто попіаритися вирішив на революції, бачив таких гароїв в Києві, бачив де сплать, що везуть звідтам додому, і потім розказують вдома, які вони там були революціонери. По приїзді утворюють майдани, а коли розходиться Цегенька скинути, то хочуть чужими руками, покажи себе герою, виконай БОНКОВЕ рішення.
Відповісти
Микола
-17 # Микола 02.02.2014, 13:08
# БЛИСКАВКА 01.02.2014, 11:47
МИКОЛО, якщо тобі щось відомо, то давай пиши, а не взагальних фразах туфту і плітку, таку як баба -бабі сказала.Читаю твій коментар і стає смішно про той гравій що ти пишеш і про те вбивство Джунковської. Про Джунковську ти як колишній мент запитай суд.мед.експерт а, а про гравій запитай Цегенька. Тепер собі дурнику уяви яки можна підкласти під маршрутку двох хлопців, але ж в маршрутці їхали люди які все бачили. Чи ти думаєш дурнику, що Батючок з Марадьом сиділи в корчах, чи фосі пяні і чекали коли надїде маршрутка і тоді разом викинули під колеса людей. Це що по твоєму люди собаки чи кішки. З тебе видно був "такий працівник, як з того ... молоток". Аналізуй дурепо, а потім пиши, і якщо хочеш свідчити в суді, тоді зголосися і дай свідчення правоохоронцям. Не віриш Старосамбірськи м, дай Львівським, або СБУ чи Прокурорам. Тільки не будь сикливим, якщо ти чесний.

Судмедексперт той самий що робив експертизу подвійного самовбивства Кравченку . А як думаєш "правоохоронці" ,щось зроблять "правоохоронцю" . А Батючок із дуру втік з району залишивши гарну посаду .
Відповісти
Палій
-20 # Палій 02.02.2014, 19:08
Хлііборізку захлопни сказано не дрочити!
Відповісти
ВІктор
+19 # ВІктор 03.02.2014, 22:07
МИКОЛО! Не копіюй чужих коментарів. Судмедексперт до нас з Кийова не приїхав, робив експертизу напевне свій, якщо ти думаєш, що не можна дати правоохоронцям ради, то ти помиляєшся, почни і тебе підтримають, але чесно почни, не фальшивістю і плітками, подай незаперечні свідчення, які мають під собою грунт і перевірен.
Відповісти
Микола
-14 # Микола 02.02.2014, 21:29
А ви знайшли бандитів Грися Цегеньку І Бонка , та проти тих двох (Марадь Батючок) вони ще пухнасті зайчики !
Відповісти
ОЛЕГ
+14 # ОЛЕГ 03.02.2014, 21:41
Микола!Ти про що говориш? Ти хочеш сказати, що Марадь з Батючком більше вкрали ніж Грись і Цегенько. Дивуєш коню! Ти подумай лише про маєток Грися у Чікаго, пилорами на військовім містечку, відмивання коштів виділених на об"їздну дорогу у Старому Самборі, ну і виділення участів під житло скільки коштує простякам, а задаром віддає мафії такій як судді, прокурори, менти. Ну а про очолювання ним партії Удар, це просто кришу рве. За які кошти зробив ремонт міської ради і скільки звідтам вкрав під час ремонту. А тепер про Цегенька, ну це просто піздец, Віддана [******]ова куча земельки в районі, відмивання коштів на ремонти шкіл, дитячих установ, закладів культури. А про зарабіток грошей через Степка КУЦЯ це вже навіть не обговорюється. Ставить на посади лісників і лісничих, ті які будуть для нього красти і возити там де він скаже. Думаю маштаби не для порівняння. Про БОНКА. звичайно він не настільки злодюга, правда простий служака, який віддячується тупа своїм патронам за свою посаду. Трус по натурі, боїться кувадли, говорить одне, робить то що йому кажуть. А ти Микола наведи приклад скільки вкрав Марадь і Батючок і покажи їхні статки. А для порівняння я тобі відкрию всі карти, щоб ти не був наївний як дитина.
Відповісти
СБУ
-14 # СБУ 02.02.2014, 21:53
Тобі тільки доноси строчити!!!
Відповісти
...
+22 # ... 03.02.2014, 11:31
цегеньку! вони може не пухнасті і точно не зайці. але не здають одне одного так як твої другани тебе. хотя один депутат міг утриматися. то тобі така віддяка за всі кидалова. ПОЗОР якого в районі ще ніхто не знав
Відповісти
Микола
+19 # Микола 03.02.2014, 14:11
Ша ! Все йде згідно сценарію !
Відповісти
Микола
+27 # Микола 03.02.2014, 14:19
Зі сходу знову йде орда, у браму грюкають ординці. Вставай,народе, бо біда... Таж прокидайтесь,ук раїнці! Слава Україні! Героям-слава! Ганьба шулерам-наперст очникам,перевер тням-пристосува нцям,бандитам,р абам-безбатьків щинцям!
Відповісти
Старосамбірчанин
+15 # Старосамбірчанин 05.02.2014, 17:57
Кажуть що в райраді депутати Вишиваний В. та Савенко В.,ініціюють позбавити слова депутата Пацая М., на 5 пленарних засідань. Це означає відключити останній рупорт правди в райраді. - Цікаво яким чином ці два вискочки стали депутатами, хіба що купили місця в списку, в Ст.Самборі їхній авторитет на рівні плінтуса, нехай попробують свої сили на мажоритарному окрузі, жодних шансів.
Відповісти
поверляк роман
-7 # поверляк роман 16.02.2014, 20:17
та пацаю потрібен логопед ,а не політика.
Відповісти
ВОЇН
+9 # ВОЇН 17.02.2014, 23:42
Що потрібно Пацаю, то всі знають, а ось тобі хире необтесаний що потрібно, то це не всі знають, і не є відомо широкому загалу. Тобі хире потрібно бути сексотом, щоб гарно продавати людей, працювати на ментій і КГБістів, за 30 срибняків ЮДО, людей продаєш. Само ж ти [******] судимий, о в комусь скалку бачиш і продаєш. Та повір Хрине собачий, що прийде час і ти за все відповіш по саму завязку. Я думаю, що тобі краще помовчати, а то дивися, щоб зараз люд чесний про тебе не прочитав таке, що мусиш із району втікати. Бо думаю, що коли люд дещо про тебе взнає, то не думаю, що залишися Поверляком, думаю стане з тебе навіть не ПОвар, [******] бичий. Злодюжко ти нікчемний, хто б говорив, ти хочеш Цигана очистити, та тобі СУКО не получиться, бо кара буде неминуча.
Відповісти
я-срав-на-владу
+19 # я-срав-на-владу 05.02.2014, 19:43
На сесії прозвучало ( від майданівця в окулярах ) імя Юрко Шатинський, чи не цей це Юрко що з Гарасьом з Нижанкович магазинів " Чумак" повідкривав ? Хай розяснить , як майно пайовиків скупили . Всі приміщення належали пайовикам райспоживспілки і продажу не підлягали . Відбувались "лєві" незаконні аукціони , прямо в приміщенні спілки про які нікого вчасно не повідомляли . Пайовики по сьогоднішній день "сосуть лапу " . Деркач це їхній працівник також .
Відповісти
Ддд
-11 # Ддд 07.02.2014, 11:41
П
Відповісти
Ддд
-15 # Ддд 07.02.2014, 11:47
Знаючи БОРЕЦЬКОГО ВАСИЛЯ МИКОЛАЙОВИЧА! Всі коментарі про нього заперачую, тому що це дуже хороший чоловік, добродушна людина! Кому треба допоможе в біді, ніколи не відвернеться від людини! А зависить людська зідає людину! І якщо тобі Миколо і Угрюмий щось треба то думаю Борецький тобі не відкаже у цьому!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!
Відповісти
prinvest
-9 # prinvest 10.02.2014, 11:55
!!!!!
Відповісти
ВИШИВАНИЙ
+13 # ВИШИВАНИЙ 12.02.2014, 21:30
Цегенько,ти просто молодець, що усунув із своєї командисамих [******]тичних людей. Накінець, ти дав ради хитрожопим [******]ам, яким була по[******] ідея, їм головне було корито. Мені було дивно, як ти такий ідейний регіонал запросив до себе у команду [******]ів-Года ,Юрчика, головного санепідемлікаря , залишив рухівця Березовського. І накінець до тебе дійшло, хоча пізно, що це підери.
Відповісти
ВИШИВАНИЙ
+10 # ВИШИВАНИЙ 12.02.2014, 21:36
Цигеньку, я думаю, що ти трохи піднатужишся і тобі получиться усунути БОНКА, ти тільки спробув, в тебе все получиться. Той істинний друг, протеже Лопушанського теб кинув дуже жостко. А ти такий чоловік, що [******]ні не прощаєш при любих розкладах, ти ж його поставив, і думаю, ти його і знімеш. Ось тоді і закінчиться друга потужнякова сила злодіїв району під крилоп Лопушанського.
Відповісти
ЗВЕР
+11 # ЗВЕР 12.02.2014, 21:44
Люди, ви що подуріли, як Ви пишете від імені ВИШИВАНОГО, та цей підер проти Цегенька, він людина Лопушанського, друг Бонка ,Грися і Войтіва. Він інтенсивно захищає Юрчика. А знаєте чому, метою того сраного так званого політика є посада заступника голови райради, тобто Бонка. У Вишиваного вже все є, залишається тільки здобути гонори і славу-стати заступником голови райради. Районові депутати, не допустіть цього охламона до влади, Ви просто його ще добре не знаєте, що та ворюга може.
Відповісти
ЗВЕР
+17 # ЗВЕР 12.02.2014, 21:52
Я послухай мітинг в неділю біля Білого Дому і стало зрозуміло,хто з ким і як все гарно організовано людьми Лопушанського, навіть отця Николина під себе підтягнули. Невже отче Ви сліпи, невже не бачити яка БАНДА в нашому районі, як вони всі організувалися і тільки тому щоб дальше за будь-яких обставин залишитися при владі у районі. Грись навіть не прийшов з Войтівим на мітинг, а знаєте чому? Та тільки тому, що вони ніколи з людьми не рахувалися, в них головне земельку поділіти, бізнес відкрити у районі, короче збагатитися люди на Вашому горбі. Отче не підтримуйте їх, бо гніву Божого зазнаєте, а народ Вам не простить тих грошей, які Ви отримали від Пукшина на церкву, а привласнили їх собі. Дивіться і розумійте, що все таємне , стане явним і Ваші гарні гучні промови і проповіді нічо будуть не варті.
Відповісти
ОБЩАК
+17 # ОБЩАК 12.02.2014, 21:56
Ну-ну ЗВЕР розкажи про отця НИКОЛИНА, цікаво, про які грошенята ти шепчиш, невже отець церковне міг привласнити. Чекаю повного викладу цієї теми.
Відповісти
ЗВЕР
+10 # ЗВЕР 17.02.2014, 23:47
А ти ОБЩАК, у отця запитай, думаю він тобі признається, як він грошенята Пукшина привласнив, і не тільки на парофії у Старому Самборі, а і в Сушиці. Все це думаю ОБЩАКУ тобі відомо, ти ж його захисник.
Відповісти
Цьотка
+8 # Цьотка 24.02.2014, 16:01
о.Николин любить гроші більше ніж служіння Богу, церкві і народу
Відповісти
НОРМАЛЬНИЙ ПАЦАН
-10 # НОРМАЛЬНИЙ ПАЦАН 18.02.2014, 12:17
Слухайте, Ви [******]и кончені, Ви що на РЕГІОНИ пишете, там всі нормальні пацани.
Відповісти
+++++++
+7 # +++++++ 18.02.2014, 12:23
Ти, нормальний пацан !!!!! Ти що за брєд пишеш ????
Відповісти
# +++++++
+9 # # +++++++ 21.02.2014, 06:46
«Старосамбірщин а повстала – люди «щемлять» членів Партії регіонів», б’ють вікна в хатах і масово збираються виїжджати в Київ».
Відповісти
галя
+9 # галя 21.02.2014, 15:05
а чого не побили в бонка - подонка? він до влади прийшов не за підтримки цегенька?
Відповісти
Розплата
+2 # Розплата 27.03.2014, 00:44
Ти права Галя, Бонку не тільки вікна треба бити, в самого треба мочити. Цей підерюга оточився шарамигами і хоче повну владу в районі отримати. Шарамиги повиставляли відео у ютубі і тішаться як дурачки, а люди дивляться і дивуються їх тупості, в який спосіб Бонк хоче владу отримати. Цегенько даючи пресконференцію 24 каналу сам сказав, як Бонк став головою ради. Це була домовленість між Лопушанським , Бонком, Грисьом і Войтівим з одної сторони, та Цегеньоком з іншої. Було домовлено, що Бонк стає головою ради, Титух залишається заступником і Бонк ставши головою протягує всі рішення через раду, які вигідні Цегеньку. Тепер цей підер Бонк мав би набратись мужності і написати заяву про складання повноважень голови ради, але він не спішить бо хоче дальше мутити воду у районі як "інтелегентний дипломат".
Відповісти
Цьотка
-5 # Цьотка 24.02.2014, 15:52
А чому ніхто не пише про землі які батючок і марадь загарбали, в Новому Місті, Передільниці?
Відповісти
до йосипа
-5 # до йосипа 28.02.2014, 10:38
йосип! не видаляй ті коментарі, яких ти не писав. цьотка - савенко в.о.! а землі і в новому місті і в передільниці ОФІЦІЙНО ВЗЯВ В ОРЕНДУ ЛОПУШАНСЬКИЙ А.Я., а не будь - хто інший. тому брехливий хасиде стуль си пельку бо получиш в причолок! (без жартів).
Відповісти
КСЕНА ВОЇН
+25 # КСЕНА ВОЇН 28.02.2014, 12:39
Слухай, воїн ти в чоловічій особі, ти що маєш проти жінки Зубрицького, тому що вона просто його жінка і мати його дитини. Не путай грішне з праведним і не став її в один ряд із БАСАРАБОМ, бо на відміну від нього і його статі, бо хіба такі статі як чоловіки можуть не ходити на роботу, вона на роботу ходила і ніколи не літала з веєром, будучи жінкою ЗУБРИЦЬКОГО,. Вона якраз не жінка із-за мужа, а просто, рицарю ти наш воїне в лапках звичайна жінка-мати і дружина. А ти просто дебіл, пишеш і не знаєш ,що пишеш. Тому я б навіть не хотіла, щоб такий як ти воїн мене захищав, я би навіть тебе в ліс по гриби не взяла.....
Відповісти
КСЕНА ВОЇН
+22 # КСЕНА ВОЇН 28.02.2014, 13:14
я хіба с тобою пішла б збирати будяки і як непотріб в них і залишила би тебе воїне ти наш славний, дивись, щоб ще про твою жінку не написали, до якої ти в черзі - останній.
Відповісти
ПРОСТО ТАК
+25 # ПРОСТО ТАК 28.02.2014, 14:28
Год не служив Цегеньку він йому прислуговув по стойці смирно доповідав про всіх і про все, А як переміг на виборах депутатом у районну раду то три рази постукав Цегеньку в двері і каже дозвольте, той дозволяю, Год хочу доповісти. Відповідь Цегенька не розуміючи що твориться в такий пізній час продовжує слухати свого паїньку-Года, а той з переможним, задоволеним, догодженим Цегеньку виглядом доповідає Ви вже маєте в районній раді свого депутата. А той Цегенько, вдаючи що нічого не розуміє, хоча розумів кого має, бо і такі як год потрібні запитує а то кого? А паїнька відповідає МЕНЕ ви маєте, мене!!!!! Оце є ваш год гонимий ти цегеньку. Хай йде і далі вам прислуговує, може сльозу зітре з очей, може допоможе з колін піднятись перед народом на площі, може допоможе вам хоч дві гривні дати у тих 100 тисяч, бо на більше що стосується грошей він не здатний. а тепер той паїнька ти диви став вашою жертвою до роботи не пускають. о Боже як жаль як жаль. не вписався год в поворот. Дивись далі годе за поворотом безодня може й попадеш а там диви вмер король хай торжествує новий король може і йому пригоджусь..
Відповісти
ПРОСТО ТАК
-1 # ПРОСТО ТАК 28.02.2014, 15:36
Ну, а Бонк,панове.... Ви спочатку навчіться у нього того, що є у всіх ЕВРОПЕЙЦІЙ. А це ВИВАЖЕНІСТЬ, ПОМІРКОВАНІСТЬ. Проте, маючи ці риси,і ще більше просто,потрібни х нашій Україні рис, прошу Бога надихнути його БОНКА на те, і всіх Вас хлопців-активіс тів-лідерів- героїв -ПРАВИЙ СЕКТОР і всіх тих, хто простудився на майдані, заглянути собі в душу. А, коли заглянете, то, повірте , якщо загляне в неї БОНК, а якщо ще й загляне глибоко-глибоко то його, повірте, не стощнить, а ВАС, не всіх звичайно, це покаже час, якщо і заглянуть глибоко - диви, щоб не стошнило від самих себе, бо декого, мабуть починає підташнювати, треба робити клізму . Хлопці, будьте розумні, мудрі, обдаровані, слідкуйте за своїм нутром, щоб не стошнило ВАС і ВАШИХ ЗЕМЛЯКІВ.....
Відповісти
ДО ПРОСТО ТАК
-9 # ДО ПРОСТО ТАК 06.03.2014, 16:40
Я шовкований від тебе ПРОСТ ТАК, який же ти слуга у ЬОНКА-необтесан ого поляка. Так. так ти прав нарахунок виваженості, поміркованості, і цієї риси. як ти називаєш, що така потрібна Україні. Бодай ти боване, слуго нікчемний здох ще маленьким, тоді б не зводив нарід з глузду своїм коментарем. Бонк - це людина без обличчя, сцикун по натурі, та й ще до того брихливий із своєю вигодою дядько. Тепер про Бонка, це той як казав Цигенько на пресконференції , якого він разом із Лопушанським поставив на посаду голови райради, про те ПРОСТО так Ти можеш прочитати у ГОЛОСІ ПРикарпаття, чи у 24 каналі побачити. По друге, він ЦУегенька і Трухима завжди вигороджував, бо Трухим його друг, коли під тиском народу сесія ради вибили спонсора Цегенька - такого собі Стефка Куця з Галсільлісу, тоді Бонк на позачерговій сесії це рішення скасував, бо не було народу. То яка цього дипломата позиція, коли його ліва рука не знає що робить права. Він голосував щоб зняти Куця, а на наступній сесії голосував, щоб його повернути назад.Хто ж тоді твій істинний БОНК. Дальше, коли рада прийняла недовіру Цегеньку, цей БОНК чомусь особисто надав прокурору району рішення ради, щоб останній оскаржив його у суді, це як по твоєму. А сам всі прийняті рішення не опоблікаовував у пресі. Це називається, не хотів здати Цегенька, бо йому одному винен за свою посаду. Він у далекому 2010р. голосував проти всіх, тим самим привів Януковича до влади і винен тепер у смерті людей на майдані. Або ще один випадок, проглянь як невіриш запис в ЮТУБі сесії райради, БОнк вносить в порядок денний розірвання угоди про надання приміщень в оренду РДА, але це питання чомусь не ставить на голосування, це що означає, та просто, не хотів він Цегенька висиляти, щоб громада діяла в межах закону. Йому краще було, щоб люди Цегенька не пустили на роботу, а він би встороні стояв і вичікував, так як у Київ приїзжав виспатися в готелі Лопуха, а не йти на барикаду. Думаю, що аргументів проти того поляка, більше ніж достатньо.
Відповісти
ПРОСТО ТАК
+10 # ПРОСТО ТАК 07.03.2014, 12:23
До просто - просто не знаю до кого! Вийди з шоку, бо я не бован і коли мені треба було здохнути, не тобі рішати. А ти, хто обізвав мене бованом і пожалів що я не здохнув ще маленьким то я і далі ще маленький то твоя мрія мені здохнути маленьким ще може здійснитися а ти живи ще довго довго і май сильне здоровя не бажати комусь вмерти. Я , бован був на майдані жив у палатці Петрини тому якщо Бонк необтесений висипався у готелі Лопуха, то він точно необтесений поляк і на відміну від нього Бонка я не вичікував а діяв. Дякую за інформацію про поляка - європейського комфортного захисника неньки України
Відповісти
Розплата
+6 # Розплата 27.03.2014, 00:50
До просто так, Бонк підер виважений і поміркований, за посаду дав би собі член відрізати. Виставляє дебіла Петрину, завчасно знаючи що його ніхто не підтримає, а при одній розмові не вимкнув телефон і людина почула яку він тактику вибрав, думає сам стати головою РДА і преться очолити виборчий штаб Ю. Тимошенко в районі. Але я думаю, що того ніхто не допустить, оскільки він у 2010р. був проти неї і за неї не голосував, її про це буде поінформовано у найкоротший термін.
Відповісти
ПРОСТО ТАК
+21 # ПРОСТО ТАК 28.02.2014, 16:07
А, тепер, панове, що таке Цегенько, якщо крав мразь-президент , а його наставленик Цегенько, десь собі там на перефиріїї далеко-далеко, ой як далеко, був собі таким головою райадміністраці ї. Був час, була мразь-президент , хоча про мазь тоді ніхто ні слова - зась..., ні про ту мразь -партію регіонів - навіть ні пів слова..... Що було, то було Було гівно... Йшов собі колись темно ввечері Цегенько, та й вступив в то гівно партію регіонів. Пахнув в ній чи не пахнув якихось три роки, а тут гівно бзднуло і засмерділо, ну що ж поробиш то гівно в нас на теренах, хоча і до того вже бзділо, але бздини Цегенька занюхали першим. Тому, і вонь від кого пішла, та звісно від Цегенька. А тут і почалось ВСІ БЗДОТИ ДАВАЙ І СКИНИМ НА ЦЕГЕНЬКА, А ТАМ, ДИВИ І СВОЇ НАЙПАХУЧІ БЗДОТИ ПРИКРИЄМ. ТА хлопці-воробці, які кругом скачуть, щось клюють, щось пробують. Не тут то було. Не один у нас такий Цегенько, а ого-ого скільки їх бридотних назбиралось. Роботи просто не початий край. А там дивись та й когось пропустим. Позор... Позор..., бо ж де справедливість, якщо всіх, то всіх, зробимо вільний доступ до всіх Межигір`їв і на перефирії . Катюзі по заслузі.
Відповісти
ПРОСТО ТАК
+19 # ПРОСТО ТАК 28.02.2014, 17:22
Продовження про Цегенька (Для мене досить порядна людина) Ось, і жив собі Цегенько, в цьому гівні цілих три роки, нічого не нажив , окрім какашок... Ніколи не думала, що для хлобців-воробці в ці какашки так засмердять, а велике зноєсховище Старосамбірщини , чомусь вони не занюхали протягом цих трьох років, а хіба протягом трьох????, та вони в цьому чотирикутнику : Кравчук-Кучма-Ю щенко-Янукович вже від запаху їхнього, розміром "чотири"гною могли задихнутись, це наше молоде покоління просто молодець: нюхали, загинули, але витримали, а живі, щоб побити, то тільки Цегенька з його какашками. Та, на колінах мали стояти всі, хто так глибоко закопав свої фекаліїї в тому чотирикутнику!! !!! Но,уви, доля випала чомусь тільки Цегеньку. Боже, ВЕЛИКИЙ ВСЕМОГУТНІЙ добре що ти живеш на небесах і тобі видніше кому і що дати. Ти пишеш долю, ти малюєш правила земної гри, ти її справджуєш, а ми на цій землі такі малі, такі самотні, такі тимчасові......
Відповісти
микола м
+15 # микола м 03.03.2014, 06:39
# ПРОСТО ТАК 28.02.2014, 17:22
Продовження про Цегенька (Для мене досить порядна людина)

100%
Відповісти