Передкарпатська правда

  

На Самбірщині підтримали політичну акцію «Не бійся, ти українець!»

Сьогодні на майдані біля адміністративного будинку Самбірської районної ради Львівської області о 12 годині відбулася короткочасна політична акція «Не бійся, ти українець».Про це повідомляє IA ZIK.На площі перед будівлею зібралися всі працівники районної ради на чолі з головою Геннадієм Дейниченком, всіх підрозділів районної державної адміністрації із першим заступником голови РДА Богданом Сенейком.Вони розгорнули державні прапори, плакат «Самбірщина з Майданом».За пропозицією організатора акції, координатора міжрайонного штабу спротиву Віталія Кімака, присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих героїв Євромайдану, виконали славень України.

 

За словами Віталія Кімака, своєю участю самбірчани підтримали ініціативу лідера опозиції Віталія Кличка про проведення сьогодні о 12 годині Всеукраїнської політичної акції «Не бійся, ти українець!».

«А тут якраз зібралися всі, кого колись роз’єднали різні переконання, приналежність до політичних партій. Тому ми демонструємо єдність, солідарність з Євромайданом», – наголосив він.

Громадський активіст Михайло Шпак зазначив, що самбірчани завжди відзначалися активністю в подібних політичних заходах. Разом з тим він закликав виходити із рядів злочинної Партії регіонів, очиститися від її антиукраїнського духу.

 

 

Коментарі  

СБУ
+13 # СБУ 08.02.2014, 07:34
Ти думаєш що стер коментарі і герой, тоді навіщо ці статті.Народ усе бачить і з часом відриагує на ці неподобства.
Відповісти
Predator
+10 # Predator 08.02.2014, 14:28
А комент був в 10.
Відповісти
Самбірчанин
+5 # Самбірчанин 10.02.2014, 20:52
Хто борець за Україну-Шпак,Кі мак,Домчак а може Несторак з Янчаком і Бодусиком Марчуком---фу-ф у-фу-запашок однако!!!?????
Відповісти
вуйко
+7 # вуйко 10.02.2014, 23:00
Щодо Несторака-то попадання в десятку.Аферист першоі категоріі,окрім бабла і бухла-нічого святого.Крав і буде красти при любій владі.
Відповісти
ректор
+6 # ректор 14.02.2014, 17:57
Взагалі таких "патріотів" як Несторак,Білак, Дейниченко треба гнати з коридорів влади.А прийде нова влада взагалі відкрити кримінальні провадження про їхню " господарську" діяльність в районі проти свого народу.
Відповісти
Віктор
+3 # Віктор 14.02.2014, 21:40
Додати сюди ще міський ФРОНТ ЗМІН і демократмчну коооаліцію з депутатів за ІНІЦІАТИВУ ЗБАГАЧЕННЯ за рахунок громади!
Відповісти
Вуйцоь
+2 # Вуйцоь 21.02.2014, 20:45
Гей а де сі дів той фронт з Самбора???Вказі вка була чітка а він видеш завис ....завис точно зависли падли чекають посадочне блатне місце на вибори!!!!
Відповісти
бобер
+7 # бобер 18.02.2014, 21:17
Я з повною відповідальніст ю за свої дії кажу.Якщо завтра перед білим домом не прийдуть і не встануть на коліна перед своїм народом всі хто був в злочинній партії регіонів їхні маєтки і їхніх "друзів" вночі запалають.
Відповісти
Микола
+1 # Микола 22.02.2014, 17:52
Ніхто не прийшов! Ти просто тріпло кукурудзяне без відповідальне !Білаківський чортополох!
Відповісти
бобер
-1 # бобер 23.02.2014, 08:48
Тебе як Білаки в дупу діти накопають колян.Ти думаєш герой ти перестрашиний "герой".
Відповісти