Передкарпатська правда

  

Банери

Народний депутат Ярослав Дубневич відзвітував перед виборцями в Мостиськах

У неділю, 16 березня, в Народному домі м. Мостиська депутат Верховної ради України, член фракції «УДАР» Ярослав Дубневич звітував перед виборцями про свою діяльність народного обранця. Повідомила прес-служба Львівської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка».Під час звіту, який тривав близько трьох голин, Ярослав Дубневич розповів про виконання зобов’язань, взятих на себе під час передвиборчої кампанії.«Під час передвиборчої кампанії 2012 рокуми уклали з громадами Мостиського району публічні зобов’язання. Таких зобов’язань з сільським, селищними та міськими радами Мостиського району з депутатом Ярославом Дубневичем є 335. З них за час, що пройшов від виборів, мені та моїй команді в цьому районі вдалось виконати 70, тобто, більше 20%», - відзначив у своєму виступі перед мешканцями Мостиського району нардеп.

Окрім цього, ударівець розповів про свою законотворчу: «за півтора роки моєї роботи в статусі депутата я став автором або ж співавтором 23 законодавчих ініціатив – проектів законів та проектів постанов ВРУ. Окрім цього, мною подано 34 депутатські запити та близько 725 депутатських звернень. На жаль, до недавнього часу ми працювали в парламенті в умовах меншості, більшість наших ініціатив просто ігнорувались. Тож сподіваюсь, що тепер наші законопроекти будуть сприйматись позитивно ».

 Учасники, також, обговорили актуальні питання, які турбують громадян сьогодні: доступність механізму відкликання депутата, здирство при оформленні закордонних паспортів, рпоблеми із забезпеченням лікарень. Та найголовнішими питаннями, що цікавили народ були виконання вимог Майдану і Крим сьогодні та дії проти окупантів.

 Виступаючи, Ярослав Дубневич, також акцентував увагу на підзвітності депутатів перед виборцями: «ми сьогодні маємо реальну можливість повернути в Україну справжнє народовладдя. Однак для цього потрібні зміни в виборчому законодавстві. Необхідно запровадити відкриті партійні списки. Адже, тільки дай можливість провести вибори за закритими партійними списками,то знову сотні Мостиськ на мапі України чекатимуть свого народного депутата зі звітом мало не 20 років. А після цього необхіднотерміново услід за виборами Президента проводити дострокові парламентські вибори і вибори до місцевих рад. Лише так ми зможемо виконати волю Майдану та провести повне перезавантаження влади в нашій державі».

 

«Народний депутат ,також, повідомив, що незабаром планує відзвітувати й перед мешканцями інших районів, які належать до його виборчого округу, - Городоцького та Самбірського.

 

Стисло

Громадська інформаційно-розслідувальна мережа

Статистика

Користувачі
33
Статті
1266
Перегляди статей
3887586

На сайті 59 гостей та користувачі відсутні

FB
G+