Передкарпатська правда

  

У Самборі відбулися громадські слухання з приводу працевлаштування помічника нардепа Дубневича

Сьогодні, 22 березня,  відбулися так звані громадські слухання, на предмет обговорення кандидата на посаду голови Самбірської РДА. Чому так звані? Бо власне слухань, як таких не було. Було, заздалегідь погоджене у Львові, проголошення створення у Самбірській районній раді коаліції фракцій "Удару" та "Свободи". Ця, з дозволу сказати коаліція, запропонувала на посаду голови Самбірської РДА помічника народного депутата України Ярослава Дубневича Олега Домчака(а хто б сумнівався). Про цю посаду чоловік мріяв із 2012 року, із часів Януковича. Зрештою її отримав. У вівторок має відбутися сесія районної ради і не важко спрогнозувати, що на посаду голови від коаліції буде запропонований свободівець Андрій Бобак.

 

Можемо лише поспівчувати іншим учасникам-статистам так званого обговорення. Їх просто використали для прикриття непублічної партійно-квотної наготи призначення ставленика Ярослава Дубневича. Зрештою, якщо ціна політичного спокою в районі, працевлаштування Олега Домчака, то нехай. Але при чому тут громадські обговорення?

 

Коментарі  

Змей
-13 # Змей 22.03.2014, 20:23
Спрацювала партійно-квотна КАСА!
Відповісти
Ровер Микола
-9 # Ровер Микола 23.03.2014, 01:07
Що тварі спеклися,неподо бається.Правда ніколи не подобається!Зап латив Дубчик гувернанці ригівськими грошенятами і пішов пішак у Дамки!Бабак вкурсі!!
Відповісти
Петро
-9 # Петро 22.03.2014, 22:04
Сміх крізь сльози. Куди світ котиться. Який був бардак, такий і залишився.
Відповісти
КГБ
+30 # КГБ 22.03.2014, 22:12
Ти йосипе зрозумій що тобі більше наливати вже не будуть , як при "попєредніку" Білаку.А якби був гоноровий то висунув би себе як альтернативу Домчаку і був би ставлеником Білака якого ти "зализував" останніх сім років.Ти ж був в залі і як журналюга , міг задати питання претенденту , чи в штанята наложив , як вся команда старих "партократів.
Відповісти
вуйко
+5 # вуйко 22.03.2014, 22:16
Можливо,Домчак і курвій син,але він НАШ курвій син.Принаймі,по білаково-ригівс ьким фазендам не швендав,за гранчака під смажене страусове йейко совість не продав,в білаково-нестор аківських схемах по дерібану держбюджету участі не приймав, а далі-побачемо.Г оловне-зачистит и апарат РДА від "п"ятоі білаківськоі колони".Щодо Бобака-без коментарів,варт ує.
Відповісти
Werty
+22 # Werty 22.03.2014, 23:09
Написав йосип маланяк і гірко заплакав за білаками, нестораками і дейниченками. Домчаку-успіху! !!
Відповісти
ленін
+9 # ленін 23.03.2014, 07:26
Таких провокаторів як автор цієї статті треба позбавляти ліцензії на право бути журналістом.Мож ливий варіант що автор може і Домчака почне в дупу цілувати тоді знов почнуть наливати.
Відповісти
лідер
+7 # лідер 23.03.2014, 09:39
Ти мразюко свободу не чіпай.Бо Бобак з Домчаком це право здобули на майдані в Києві , а ти що хотів щоб вони його здобули на фазенді.Молоді хлопці нехай працюють , таких як твій шеф і його найблищі друзі про автора статті не забути, 10 років тюрми як мінімум .
Відповісти
Вова
+3 # Вова 23.03.2014, 10:15
А фігня повна!
Відповісти
Гриць
+2 # Гриць 23.03.2014, 12:37
помолоділи керівники і правильно старі вже допрацювались але дуже їм це тящко пережити
Відповісти
Kogel
+20 # Kogel 23.03.2014, 14:08
Шановні користувачі нету кожен може висловити свою думку не переходьте на амбіції і образи! Гидко читати!Оцінку дамо по результату а не по прогнозах.А хто де був ,коли, там де тебе не було -смішно!
Відповісти
злий
+3 # злий 23.03.2014, 20:45
А чим займався Домчак попередньо ? Возив спирт в Польщу, правда, підняв трохи Дубляни.Потім зализав у Дубневича, роздерибанив виборчі бабки Дубневича разом з Кімаком. І тут повезло, що Дубневич пройшов, а то би поіхав разом з Кімаком у Польщу на клубніку відробляти.Став те не по квотах, а по розуму та досвіду. А йосипу я сам налию, бо ніхто про "дурдом" у районній владі не пише!
Відповісти
лідер
+28 # лідер 23.03.2014, 22:45
Нехватить оковитої щоб йосипа споїти , крім нього треба Білак ,Несторака,Охрі менка і всіх їхніх друзів нагодувати , а апетити в них ох які.Добре їсти добре пити за народні гроші а тепер не спокійний сон ,а з тим треба буде миритись а ще якшо ними прокуратура займется ото буде кіно.
Відповісти
Вектро
-4 # Вектро 23.03.2014, 22:54
Не трудно здогадатись хто то такий "злий" зостався
Відповісти
Вуйцьо
-13 # Вуйцьо 23.03.2014, 22:05
Йома йо допіру люди які споювали дешевою отрутою PL нарід будут нами керувати?
Відповісти
самбірчанин
+10 # самбірчанин 23.03.2014, 22:34
я не можу зрозуміти автора цих слів, що Домчак мріяв про цю посаду з 2012 року за часів януковиа, знаю його він завжди мав свою думку до регіоналів Самбірщини, а що стосується працевлаштуванн я, то він самодостатня людина і давно собі вже ради дає на відміну від тих державних службовців, які окрім патякання більше нічого не вміють робити. А на рахунок спирту нічого тут поганого не бачу, на цей час це було набагато престижніше ніж красти бюджетні кошти, економіка самбірщини тільки від того вигравала.
Відповісти
вуйко
+3 # вуйко 24.03.2014, 00:03
Дійсно,90% середнього бізнесу на Самбірщині мають під собою"спиртове" та "файкове" підгрунття.Слав а богу,шахти та лихварське виробництво минули наш терен.Хлопці чесно заробляли свою копійчину,не крали,не грабували бюджет Самбірщини,не влаштовували за кошти дітей у спринському таборі гучних забав,не будували маєтки по Спринях та Волях Блажівських,не парились по саунах з чужими жінками тощо.Банда з РДА мусить знати,що на кожного з них є груба тека.
Відповісти
Вуйцьо
-11 # Вуйцьо 24.03.2014, 19:11
Оваля скажи що ще податки платили і ліцензію мали на вивіз спирту і папірос!Взяток не давали і діяли згідно закону України про контробанду!!!
Відповісти
самбірчанин
+6 # самбірчанин 23.03.2014, 23:13
не знаю , де Бобак право виборював на посаду, напевне в дома на ліжку, а от Домчак знаю, точно в Києві бував.
Відповісти
злий
+14 # злий 24.03.2014, 10:12
Чому саме Домчак? Поставте його жінку або когось з його родини ! "Він же заслужив" разом з Дубневичем. Потім по так званій квоті поділіть посади в "Білому Домі" і там взагалі не залишиться грамотних людей. А на рахунок спирту, то я не засуджую людей, які давали собі раду на кордоні, я маю на увазіте, що, отримавши владу, треба знати, що з нею робити. А Домчаку порада - віддай машину швидкоі допомоги з Дублян для своєчасного та якісного обслуговування міста та району. Час піару пройшов!!!
Відповісти
Vektor
+10 # Vektor 24.03.2014, 21:24
От чого-чого, а порадників в Самборі по тому шо робити з владою дошляка. Заслужити можна тільки повагу простих людей. Якщо людина отримує шанс реалізувати щось в тому забутому районі-то рубати сходу можуть тільки зависники або користолюби. А тут взагалі ситуація для декого патова-корито ліквідовують. Ото біда!!!
Відповісти
син
+20 # син 25.03.2014, 08:51
Ти спочатку віддай то що вкрав у народу за Тершовчина.
Відповісти
Змей
+9 # Змей 24.03.2014, 21:33
ХТО!!!!!!ХА-ХА- ХА!В тому діло що дають ДРУГЕ і ЩЕ БІЛЬШЕ!!!!!
Відповісти
КГБ
+11 # КГБ 24.03.2014, 22:44
Всіх Домчак не працевлаштує.Ос обливо таких що бються в груди що вони під час революції доклалися до перемоги.Максим ів Черевична Струк Белей всі хочуть медалей.А чи пройдуть люстрацію перед народом.
Відповісти
ленін
+16 # ленін 25.03.2014, 08:48
Чому старі партійці не висунули нікого?Поставил и ставку на афериста Кільгана який не може розрахуватись по старих кредитах.А він щей сикун бо навіть не висунув свої кандидатури на обговорення.
Відповісти
Vektor
+6 # Vektor 26.03.2014, 01:08
У Несторака зявилася нова надія на порятунок старичків -родака Буца при владі. Авось:) Роблю ставку на Домчака!!! Старій гвардії пи...ць!!!
Відповісти
вуйко
+6 # вуйко 26.03.2014, 12:49
Без шансів.Буца так низько не спаде,це не його рівеньОкрім брата Мар"яна та декілька членів родини,його із Самбірщиною нічого не пов"язує.Можлив о,відгукнеться, та протягне автобан через Воютичі до Мостиськоі траси і підлатає дорогу на Язи.
Відповісти
грузинка
+7 # грузинка 26.03.2014, 09:57
Якщо буде пан Домчак,то жіночкам та дівчатам самбірщини прийдеться в балаклавах та касках ходити,бо дуже полюбляє цей пан РУКОПРИКЛАДСТВО М займатись...
Відповісти
робін гуд
-8 # робін гуд 26.03.2014, 12:43
всі коментарі це явно людська зависть не більше
Відповісти
грузинка
+6 # грузинка 28.03.2014, 01:23
Оновлення влади--пан Домчак---помічн ик злодія Дубневича... Браво самбірчани,вміє те прикриватись майданом.Служив Дубневичу,а тепер---вам ,шановне панство.За німих лохів нас маєте...
Відповісти
Вова
+7 # Вова 01.04.2014, 21:00
Придурки!Завали ть Крілик адміністрації,я к пити дати завалить!А ви залишитеся з носом,ЯК В ОЧІ ОДНЕ ДОНОМУ ДИВИТИСЬ БУДЕТЕ????
Відповісти