Передкарпатська правда

  

На Вознесіння старосамбірчани вели себе не по християнськи

За день до Вознесіння і у сам день, одного із найбільших християнських свят, частину жителів Старого Самбора охопив якийсь політично-диявольський раж. Вони, вимагаючи звільнення начальника міліції, обклали шинами приміщення, підігнали так званий "луганський БеТеР" до міліції, чим налякали і дітей у сусідньому дитсадку, які виглядаючи у вікна лепетали "і у нас Донбас" і звичайних перехожих. Що правда, частина міщан сприймали це, як атракцію. Смажену новину миттєво підхопили ЗМІ, це стривожило і львівян, і жителів інших районів. Лунали телефонні дзвінки до районної влади, журналістів, звичайних знайомих, питали, "що відбувається?" і "чи не потрібна допомога?". До кінця дня, практично, всі зацікавлені сторони твердо знали про завтрашній візит до Старого Самбора очільника обласної міліції з метою звільнення начальника Старосамбірської міліції. Здавалося містечкові революціонери мали б заспокоїтися. Та ба, вони, увійшовши у смак, вирішили розвинути сценарій.  На день приїзду керівника обласної міліції, що припав на Вознесіння, запросили до участі у політичному шоу гостей із Самбора, Турки та навколишніх сіл і містечок.

 

І акурат, коли у церквах правилися Богослужіння на честь Божого Вознесіння, містом ганяв БРДМ у супроводі кількох автівок із криками, реготом і скаженим бібіканням. Врешті усі учасники знову зібралися біля міліції. Марно обласний очільник міліції та очільник РДА намагалися закликати учасників шоу до здорового глузду та елементарної законності. З дозволу сказати дебати нагадували розмову глухого з німим. З перших хвилин стало зрозуміло, що заточені на агресію мітингувальники не мають наміру слухати будь-які правові пояснення. Вони вимагали політичної, революційної доцільності. Мітингувальники не тільки хамили обласному керівнику міліції, який уже пройшов львівську люстрацію, а отже мав би мати довіру і в районах. Інакше навіщо було город городити.

А й одному з представників львівських люстраторів, який пробував схаменути старосамбірських. А дзуськи, вони й на його адресу слів не добирали. Хамство окремих мітингувальників переходило не тільки правові, а й будь-які норми людської моралі. Я навіть й думати не смію, що вони були чимось простимульовані, але важко пояснити влаштовану шарпанину, друляння, тумаки, матюки, до речі, вибудовані на російських мовних зворотах. Особливо бридко й гидко було слухати матюки та підлувато-масні звороти на адресу молодих жінок. Загалом всіх, хто закликав до здорового глузду.

 

Спілкуючись із авторитетними старосамбірчанами почув, "а що як завтра московські канали будуть показувати про захоплення міліцейського будинку на Львівщині, розповідаючи про українських фашистів". Задавали питання, а на догоду кому ганьблять місто, підставляють рідний край, дають привід для ворожих ЗМІ в чергове дискредитувати державу в очах Європи. Люди, які знаються на місцевому політичному розкладі кажуть, що за всім цим стоять непомірні апетити двох-трьох містечкович діячів простимульовані срібняками відомого місцевого олігарха. Прикро, що вони використовують осіб, які справді стояли на Майдані, прикриваються ідеалами, які тут же топчуть. Гідність - принижували, над європейськими цінностями насміхалися, законність ігнорували, тоді за що стояв Майдан?.

Для тих, хто їздить на БеТееРі, спробую пояснити, вимагаючи політичного, читай незаконного, рішення про звільнення будь-якого посадовця, вони свідомо, або несвідомо насправді дають йому шанс у судовому порядку за кілька місяців, а може й навіть років, якщо не поновитися на посаді, то отримати зарплатню у повному обсязі за, так званий, вимушений прогул та нанесені, так звані, моральні збитки. А що як роблять це свідомо? А, що, як на замовлення? Як знати?.  

 

 

 

 

 

 

Коментарі  

зевс
+56 # зевс 31.05.2014, 18:41
Клоуни лопушанського пробували реваншуватись.. .
Відповісти
Терлецький
+54 # Терлецький 01.06.2014, 18:00
Ти прав Зевс.
Відповісти
Терлецький
+54 # Терлецький 01.06.2014, 18:01
Але їм шоу невдалося, бо Господь не позволив.
Відповісти
Терлецький
+56 # Терлецький 01.06.2014, 18:02
Чому мовчить Народний Месник, який колись розмочив групу клоунів Лопушанського.
Відповісти
ПОМСТА
+59 # ПОМСТА 01.06.2014, 18:33
Про тих клоунів знає весь район, подаю їх список:
1. Такий собі пан Петрина Б. -про нього можна сказати в трьох словах, хто він і що собою представляє. Якщо його можна назвати людиною, то всі решту на землі інопланетяни. Так ось декілька слів про цього пана Петрину: Петрина на даний час став великим патріотом України, величає себе великим майданівцем, борцем за справедливість неньки України, так ось він будував 20 років США, коли наша ненька України загнивала і тонула в корупції, і замість того, щоб показати як він бореться з корупцією на нашій рідній землі, він вибрав інший шлях поїхав заробляти на хліб насушний собі і своїй сім"ї, тепер отримує американську пенсію, має громадянство США, а якщо Ви громадо хоча чуть-чуть знаєте законодавство України, то в нас подвійне громадянство в державі заборонене, і такі особи не мають права голосу в нашій державі, не мають права займати посади в органах державного управління, а Петрина хотів стати головою РДА, але Господь вирішив по іншому, не допустив того безбожника і гультая до влади. Про те, що робив пан Петрина на майдані не є секретом. Ви спитайте цих простих людей що були з ним. І почуєте всю правду про пана Петрину. Коли наші земляки боролися на барикадах, він ночував в апартиментах Лопушанського, в теплому номері із своєю білявкою Лещишин , яку у Старому Самборі називають -Надією Крупською. Тепер Ви самі здогадайтеся як саме Петрина відстоював наше краще майдутнє, звичайно американський порок дається взнаки (розпуста,гульт яйство). А що робив п.Петрина в США, це також легко взнати, якщо поспілкуватися із громадою українців із Чікаго. Жінка вигнала трутня, і він повернувся в Україну мутити воду. Лопушанському треба відплатити за теплий номер в готелю, в якому безкоштовно проводив час п.Петрина і задовільняв свої статеві пристрасті. Тепер він всюди згадує ім"я Сольчаника, ніби-то його побратима. Йому до Сольчаника як до неба раком.
2. Тепер про другого пана: Миколу Кулика - керівник Старосамбірсько ї самооборони. Як він був обраний загально відомо, в Бонка в кабінеті було вирішено його призначити керувати самообороною, після того як пан Курій відмовився. Самооборона була створена під Лопушанського. Так ось цей пан Кулик хоче бути великим люстратором на Старосамбірщині , але він напевне в школі погано вчив літературу, а саме твір комедію О.С.Грибоєдова "Лихо з розуму", там є такий вислів, а "СУДДІ, ТО ХТО". Пан Кулик повинен почати із себе, чи не було в нього проблем із ЗАКОНОМ в нашій державі, чи поніс він чесно перед людьми і БОГОМ відповідальніст ь за те, що вчинив. А пізніше може приступати судити когось. На велике християнське свято ВОЗНЕСІННЯ, замість того, щоб піти до церкви, Кулик із шайкою проплачених злодюг, наркоманів і пройдисвітів, хотів зробити самосуд у Старому Самборі. Він замість того, щоб відмолювати великий гріх перед ГОСПОДОМ БОГОМ зате, що вчинив, хотів судити САМ. Але чомусь Кулик не судить тих, хто дає йому заробляти гроші на сім"ю, яким він платив і платить хабарі і не боїться кари ГОСПОДНЬОЇ і крові небесної сотні. Через кордон із ПОЛЬЩІ тягає контробанду (пластмасу) у великих розмірах. Роздає простим людям за мізерні копійки, щоб перевезли на України, пізніше тут продає і не сплачує ні копійки до бюджету. Запитайте його панове, на якій машині він їздить, в якій хаті живе, скільки має машин, і де заробив такі гроші, при таких мізерних зарплатах в Україні. Ось Вам і ВЕЛИКИЙ ЛЮСТРАТОР. Я думаю, що якщо про нього написати більше, бо ще не начасі, то місця в районі для життя йому не знайдеться. Якщо його запитати чесно, хто його фінансує, звідки він бере гроші для оплати тим людям із Самбора, Турки і навколишніх сіл, які мали проблеми із ЗАКОНОМ, то стане все ясно, хто такий М.Кулик
3. Пан Олійник, також самооборонець, це безхребетне створіння, яке служило в мінтярні, і яке розрахувалося з роботи із-за того, що опозорив честь мундира. Як кажуть деякі менти, його Марадь вигнав щоб не посадити в тюрягу за зраду служби. Пан Олійник зеків охороняв, а охороняв так, що їм записки із гражданки передавав, що і як вони мають вестися, щоб не сісти надовго. Ось такі горе майданівці тепер хочуть розправи над Марадем. На одній передачі і підловив його Марадь, як він одному регіоналу Годію, передачу давав, щоб організатор бандитської групи не сів надовго за грабунки і крадіжки з будинків і квартир людей у Старому Самборі. А годій це ж регіонал, друг Цегенька,відкуп ився падло від тюрми у продажних дрогобицьких суддів за 20 штук зелених.
4. Пан Вербицький - [******] з Хирова, і як кажуть місцеві хирівчани, що йому по ночах кошмари сняться, тому що син віддав чорту душу. Цей пан який приписує собі патріотизм майдану, але на майдані його ніхто не бачив. Він таклож хоче бути великим люстратором міліції. Але є одна істина БОЖА, "Не суди, бо судимий будеш". Так ось він судить Марадя, бо хоче реанімувати свого сина, який повісився. Вербицький видає бажане за дійсне, це зрозуміло, адже у всі віки таких, хто віддавав чорту душу хоронила поза межами кладовища, а не як нормальних людей на цвинтарі. Він хотів щоб Марадь відкрив справу про вбивство його сина, а не він сам повісився, але Марадь на таке не пішов, ну і звичайно став його ворогом. Такі як Вербицький потрібні панам Петрині і Кулику, це тупа їхня криклива зброя. Думаю, що народ скоро з тим розбиреться. Цю істоту, яка навіть спілкуватися не вміє, а кричить у відділку міліції до голови РДА, все добре видно на відео. На місці голови РДА, на нього треба подавати до суду за образу і хуліганство в державній установі, і це все відбувається на очах керівника обласної міліції, і при місцевих правоохоронцях які бездієві, ніхто з них жодних мір не приймає. Має бути нам встидно за такі вчинки.
5. Пан Сивак, так званий міліцейський пенсіонер, який каже, що прослужив в тому приміщенні 15 років. Це найтвердіший регіонал, друг Цегенька, який є запеклим ворогом всього українського, це другий ПУТІН на Старосамбірщині . Чому він тепер із самооборонцями і майданівцями, чому він проти Марадя? Як кажуть менти, Марадь не дав йому збудувати біля райвідділу, режимного об"єкту, приміщення для своєї нотаріальної діяльності, ну і зрозуміло Марадь воював з Цигеньком, а Сивак друг Цигенька, тому і така є правда.
Відповісти
вуйко
-43 # вуйко 01.06.2014, 19:19
Цікаво,невже Марадь такий білий і пухнастий,що аж до рани прикладай.Не належу до Старосамбірсько і містечковоі клюмби і володію інформацією виключно опосередковано, але ж диму без вогню не буває,просто так у свята нарід з гір не спустився у пошуках істини.Мабуть,н акипіло.
Відповісти
БОХОНОК
+49 # БОХОНОК 01.06.2014, 19:39
ВУЙКОВІ
Звичайно. що Марадь не пухнастий. Але якщо ти вуйку знаєш, що той так званий нарід який за твоїми словами з гір спустився в пошуках істини, не був народо з гір, там не було жодного простого люду з гір, там були завещзені люди з Самбора, Турки, Хирова, Городович, Стрілок і Торчинович. В основному там були прибічники тих самооборонців Кулика, Петрини, які хочуть свого Бабірада начальником поставити. А цій дитині до начальника, як до Китая раком. Зрозумій вуйку просту річ, що начальника міліції не люди повинні обирати, які поняття зеленого не мають, там має бути юрист і грамотний фахівець своєї справи і має бути призначений зверху керівництвом, бо не люди йому зарплату платять із свого місцевого бюджету, а держава. А дальше якщо хочеш, то люструйте його, що він вартує, а не так щоб кожний свого друга, кума чи свата там пропонував. А по друге простим людям до одного місця хто там буде, вони не порушують закон, а ось тим Петринам ,Куликам і Олійникам, потрібний саме "ЇХНІЙ ЧОЛОВІК", бо вони злодії. Також ще пилорамщикам потрібний ЇХНІЙ чоловік. щоб могли файно красти і різати наші ліси, чи не так вуйку. чи ти маєш щось проти?
Відповісти
Олег
-33 # Олег 02.06.2014, 22:06
та він не пухнастий він тупорилий тиранозавр, який не може нажертися
Відповісти
Бачинський
+49 # Бачинський 01.06.2014, 20:13
Так, так вуйку, накипіло, але кому, напевно клоунам Петрині і Кулику, які хочуть свого поставити начальником. Цікаво, а чого не було жодного з люду, який би сказав, що давав Марадю хабар і за що давав. Невдоволених було приблизно чоловік 20, і то всі люди Цегенька. А я спілкувався з приїзжими, які там просто випадково появились бо були у своїх справах у Старому Самборі. То ці прості люди були шоковані, їм без різниці. хто начальник міліції, вони законопослушні громадяни. Не без різниці тільки злодіям, які мають проблеми із законом.
Відповісти
kolya
-36 # kolya 02.06.2014, 11:05
БАКЛАН ТИ ПОМСТА.
Відповісти
ПОМСТА
+36 # ПОМСТА 02.06.2014, 19:19
До kolya,
Ти хоча знаєш, що таке БАКЛАН?
[******]т ти Торчиновицький, хамло не обтесане, в стойло тебе треба ставити. Думаю, що з тобою все буде добре, якщо вчасно не зупинешся, то тебе зупинять на пластмасі.
Відповісти
Володя
-43 # Володя 02.06.2014, 18:21
Слухай ти гавно не грамотне, ти кажеш шо Олійник безхребетний не сміши придурок, скажи йому то в очі, він один хто реально в самообороні робить діло і не боїться ніякої помсти і саме головне йому по[******] на вас всіх бо йому ніхто не платить і ним ніхто не керував і керувати не буде ні бонк ні лопушанський ні ваш пацай тим більше, а Марадь сучара шо заслужив то має, а як хочеш знати як Олійник пішов з міліції поїдь в трускавець там тобі розкажуть бовдуру [******]шному.
що стосується інших твоїх героїв ніхто не без гріха всякі люди є я проних нічого сказати не можу бо не знаю
Відповісти
ПОМСТА
+40 # ПОМСТА 02.06.2014, 19:45
Влодку. Я ще раз кажу, гавно ти, а Олійник гнида зрадлива і безхребетна. Не вихований ЧМИР, де привселюдно перед райвідділом в присутності багатьох людей говорить, що яйця повідриває. І такі слова у велике свято Вознесіння говорить хіба ХАМИДЛО, що не має вихоовання. Думаю, ми з ним пересічемся і тоді ти Влодку зрозумієш, хто є хто. Ти [******] глибоко помилилась,Паца й не мій, на відміну від нього, я з підермонами не вів би розмов і підермонів на посади не брав би. А Пацай веде з такими як Петрина і Олійник перемовини, а їм тільки посади давай. За що пішов із Трускавця Олійник, то його проблема. А за що пішов із Старого самбора запитай в будь-якого мента, вони тобі скажуть, як він РЕГІОНАЛУ -ГОДІЮ допомагав. А про те, що ним керують , це доконаний факт, якщо він такий герой, то в національну гвардію нехай йде служити, там є де пару спустити. Схід треба захищати, а то сцикуна видно, як він у спокійному Старому Самборі хоче керувати. Нехай разом із Куликом і Петриною на схід [******]ує і покаже який він герой там.
Відповісти
володя
-38 # володя 02.06.2014, 22:03
нічого ти не знаєш, давай ти на схід їдь герой стрелки не гони, а коли годій сидів у сізо Олійник був у відпуску так шо допомагати він йому аж ніяк не міг це раз, а подруге його пасада на той час нічого не рішала, а годій такай регіонал як марадь то кого ти захищаєш. чи ти може шочеш сказати шо марадь заслуговувє залишитися керівником. коли годія він вирішив закрити ти взяв гроші в Бойса шоб малого відпустити нехай би всіх закривав герой. Олійника ти не знаєш і не можеш знати бо з гнидами він не спілкується вас знищувати треба, як непотріб якого зараз повно в нашій державі....
Відповісти
НЕ ВЛОДКО
+35 # НЕ ВЛОДКО 03.06.2014, 02:02
Владику, твій Олійник сам знає хто він є, краще нехай Марадь і Чекас скаже хто Олійник такий. А хто такий БОйС, який за малого заплатив, чого скриваєш розкажи хто гроші взяв і за що цей БОЙС платив?
Відповісти
Істина
+34 # Істина 03.06.2014, 08:37
Валодя, а не потрібно щоб його посада щось рішала, головне вчасно маляву передати в КПЗ, а там Годій сам собі поможе. А про відпуск Олійника ти так знаєш, ніби за одно з ним в мінтярні працював.
Відповісти
Старосамбірчанин
-38 # Старосамбірчанин 02.06.2014, 22:13
Про що ти говориш, Олійник гнида, друже ти далекий та такого мужака, як він ще знайти траба, складається враження що це пише марадь, або його людина хватить бруд виливати, як є щось реальне пишіть і ні то не топіть себе, не будьте підстілками
Відповісти
БІЛАС
+41 # БІЛАС 03.06.2014, 00:48
Старосамбірчани н до тебе звертаюся.
А ти запитай у Олійника як він в середу та четвер заказним хлопцям з Самбора та Турки гроші по 200 грн. роздавав, за те що підтримали бунт у Старому Самборі. А знаєте хто організатор того бунту - Цегенько. Ось і всі правда про Олійника. Якщо хочеш чесний Старосамбірчани н, то я тобі розмову надішлю на мило як 40 організованих і проплачених із Самбора наркоманів і злодюг приймали участь у бунті біля міліції. Ти вже себе [******] втопила. А те що ти підстілка, це точно.
Відповісти
Істина
+37 # Істина 03.06.2014, 08:42
Старосамбірчани н, тут все реальне хлопці пишуть, таких Олійників, Кулик, Петрин вішати треба безбожників на сухій галузі. [******]рики останні у таке велике свято до церкви не пішло, бо сатана не пустив. Сказав отець Николин, що ті хто з жінками не живе не мають права на владу. А про Петрину весь Старий Самбір все знає, а покидьку здається, що він патріот американський. Побрийся придурку, приведи себе в стан людської подоби і до церкви йди гріхи відмолювати.
Відповісти
ТРУХИМ
+29 # ТРУХИМ 03.06.2014, 09:12
Старосамбірчани н, ти кажеш, що це пише Марадь, або його людина. Виникає запитання, невже в ментярні є хтось грамотний, що може так написати, як написано вище? Там служать люди без мозгів і даремно зарплату отримують.
Відповісти
ПРАВДА 300%
+36 # ПРАВДА 300% 03.06.2014, 08:34
Володя, а ти Бабірада запитай, він скаже тобі як Олійник з Трускавця пішов і як із Старого Самбора йшов.
Відповісти
Олійник Міша
-39 # Олійник Міша 02.06.2014, 21:51
Шановні користувачі дуже шкода що після тих заказаних коментарів марадь вимальовується, як незаконно обіжений, а не яким насправді він є: нахабним, підлим і як сказав пан Загарія "людиною без згідності". На жаль як я вже говорив під час мітингу, Ви марадьові гниди не маєте духу щось сказати в очі, на щастя більшість людей мене дійсно знає і нек зверне увагу на зухвалий бруд підлих вискочок....
Будьте мужиками.....
Відповісти
ГРІМ
+41 # ГРІМ 02.06.2014, 22:12
Міську, ти ще маєш совість щось писати, після того як ти на Вознесіння Христове влаштував шабаш у Старому Самборі, замість того, щоб до церкви йти і відмолювати гріхи свої. Давай підлото, я зустрінуся з тобою грубим і жирним нахабою і ми поговоримо один на один, тоді ти зрозумієш як твої масли будуть тремтіти. Кажи телефон, я зазвоню і без хвостів поговоримо, тільки не здумай когось з собою вести, бо можеш лишитися без тих яєць, про які ти перед райотделом сказав. Я не стою за Марадя, бо він того не вартує, а про гнидів його, то ти їм то в очі скажи. Но я тобі [******] не позволю християнське свято паплюжити і будуражити все місто. Якщо ти сволото ретельний разом із своєю мамочкою такою чесною, яка під час уроків приходить у райотдел і починати виховувати всіх, замість того щоб виховувати дітей у школі, а не прогулювати уроки, і за те що прогуляла, ще й зарплату їй держава платить. Нехай мамуся твоя чесна за прогуляний урок поверне державі зарплатню, тоді повірю, що ви чесні. Я думаю, що ми з тобою скоро зустрінемося і ти відчуєш де твої яйця будуть. А якщо ти герой, то їдь на схід і покажи, що ти вартуєш, а не показуй тут із себе героя. Ти знахабніла тварюка, тільки посаду хочеш, ходиш разом з блядунами і вбивцями вимагати посади у голови РДА, цікавий ти ЧМИРЮГА. І як хтось вище написав, іди допомагай дальше Годію і все класно буде, а людей яких він обікрав у Старому Самборі ще побільшає, бо такі підермони дадуть йому можливість уникнути кари за гріх -не кради, чи тобі цінності християнські далекі? Чекаю номер тварюко і ми домовимося про зустріч, там подивлюся на твою жилавість.
Відповісти
НЕ ОЛІЙНИК
+40 # НЕ ОЛІЙНИК 03.06.2014, 01:44
Олійнику Міші, Загарія мусить так на Марадя казати, з ним питання гінці Цегенька вирішували, щоб Марадя зняти. Це такі як Наугольник, який працює у Писарчука Петра, якого думаю всі знають. Сам Писарчук до Загарії не піде, а ось Наугольник колишній начальник штабу ходив просити Загарію, щоб Марадя зняв. А ти Олійник подумай як сам з Цегеньком співпрацюєш, служба розвідку зробила і твоя діяльність відома. Грошенятка, то звідки береш для проплати наркоманам?
Відповісти
микола
-39 # микола 02.06.2014, 22:08
старий ти не правий на рахунок Олійника, а Петрина дійсно [******]
Відповісти
ХИРІВЧАНИН
+12 # ХИРІВЧАНИН 16.06.2014, 01:12
Пане Помсто, ви ще про Вербицького не все написали, вам треба з хирівчанами поспілкуватись. Цей пияк вже настільки домахав своїх колишніх сватів - Гривнаків, що ті не знають що мають робити з виродком. Дійшло до того, що цей Вербицький хоче забрати від них гроші з перепою його сина-вішаника. Пристосувався цей покидьок до самооборони і ходить ніби патріот. Нехай краще розкаже, як своїх синів у вузи влаштовував і скільки грошей за неуків в баксах відстегнув. Люстрацію покидьку!
Відповісти
Бабця
+48 # Бабця 02.06.2014, 01:22
Що за бетеер звідки вони взяли його,
"я би тоже непроти покататися, але ж мені ніхто недасть"
Де дивлять ті хто відповідає за техніку..?????? Хочуть воювати - НА СХІД...!!!!!! А фраєрами у тилу і баби можуть бути...
Так я незрозуміла, причом тут Марадь, кажуть він ніби тікав тепер появився.. І взагалі що то за історія з нам , поясни блять чітко не загадками, я небуду ребуси розгадувати...???
І що хотіли ці люди на бетеері, та як закінчилось все...???? Хтось за це неподобство відповість
Відповісти
зевс
+47 # зевс 02.06.2014, 08:12
Самбірчани підключайтесь до розмови, цікаво хто з самбірських самойоборонівці в там був, я пізнав двох , і на жаль жодного порядного , це старий хрунь балишин прислужник ПР керівник партіі литвина у Самборі, і куцялаба т. Якого вигнали з суду у львові коли він там працював а зара він у Самборі спасає "утоплініка" мера в
Відповісти
kolya
-44 # kolya 02.06.2014, 11:06
БАКЛАН ТИ ПАНЕ М.
Відповісти
dosanko
-41 # dosanko 02.06.2014, 16:16
замовлена стаття педрілами марадя.
Того ницого, підлого, мусара-регіонал а давно повіити треба а ви тут відстоюєте його, почитайте інфу про нього, поговоріть з місцевими районними людьми скільки кривди, болю і страждань завдав він людям, хто для нього прості громадяни і його підлеглі мусорки, а потім відредагуйте статтю, патріоти блєать, майданівці сцука !!!!!
Слава Галичині!
Відповісти
віктор
-42 # віктор 02.06.2014, 21:55
да це скот марадь так що оті п і д е р а с и разом з пацайом хотіли його вернути я би їх розстріляв м у д а к і в ...
Відповісти
вуйко
-35 # вуйко 03.06.2014, 00:01
А Марадь у Басараба єйка пуцує і всіх мав в дупі...
Відповісти
ГАРВАНКО
+40 # ГАРВАНКО 03.06.2014, 08:55
Віктор, а ти відео прослухай. Там Петрина питає Загарію, чи Пацай йому дзвонив щоб залишити Марадя, і Загарія понятно для всіх відповів, що йому ніхто не дзвонив щоб лишити Марадя. А в середині ментярні, цей же йобар перехватчик знову ставить це ж питання, тільки в іншіій формі і видає народу який там сидить , брехню за правду, доводить народу, що Пацай дзвонив Загарії, щоб лишити Марадя, коли на вулиці Загарія чітко сказав, що йому ніхто не дзвонив.
Відповісти
ГАРВАНКО
+39 # ГАРВАНКО 03.06.2014, 08:58
Вікторе, кому на[******] потрібен Марадь, не в Марадьові справа йде, і ніхто його вернути не хотів, йде справа в Цегеньку, якого Олійник разом із Старим Сольчаником, який працює на мера Грися хоче реанімувати. Щось больно тепер ніхто мера не пікетує. Це бидло тепер мовчить.
Відповісти
ЗІКУХАН
+15 # ЗІКУХАН 11.06.2014, 00:45
Ти не Віктор, ти п і д е р а с гнойний, стріль собі в пику виродку. Хватіт [******]іти [******]ло на чесних і порядних пацанів. Ти Пацаю у сраку хукнеш виродку. А ту твою брехню, яку ти разом із всіма виродкаим поширив по козелупщині, що ніби-то Пацай хотів Марадя вернути, то собі до сраки приліпи. Мудрі не повірили, а такі як ти виродки видають брехню за правду.
Відповісти
ЗІК
+16 # ЗІК 10.06.2014, 20:14
Ти dosanko просто клоун. Як говорила експерт в неділю на передачі Люстрація, а які ти маєш проти Марадя уліки, скільки заяв в прокуратуру написано про завдану ним кривду людям. Твої тупорилі слова до сраки собі причепи погань ти нещасна. А то людожери Цегенька, яких Марадь реально чмирив, тепер пристосувалися до майданівців і їхніми руками хочуть відомстити йому. Якщо ти такий жилавий то напиши про кривди які Марадь завдав людям в районі. А то ті кривди які він завдавав злодіям. які крадуть ліс, повір простим людям сраки не тримаються. Злодії хотіли вирізати ліс і нікому за це не платити, так ось він їх разом із Цегеньком к ногтю поставив. А тепер вони заказують і проплачують пікети під райотделом та передачі біля адмінбудинку. Аж смішно хто на ту передачу прийшов, тупорилі гномики, які слова до купи звязати не вміли, хоча режесувалися в БОнка кабінеті до 22 год. в суботу і нічого їм не вийшло.
Відповісти
БАНДЕРОВЕЦЬ
-15 # БАНДЕРОВЕЦЬ 13.06.2014, 23:13
тож треба скiльки простиуток полiтичних в тiй газетi сидить де алкоголiк хyйню пише а бикота аж 25 мiнусiв поставила твому коментарю. як несправедливо ти на марадя написав аааааааааай! вiшати вас треба iмперськi iмбiцили!
Відповісти
Не бандеровець
+13 # Не бандеровець 15.06.2014, 23:16
Бандеровець, який же ти бандеровець, ти замаскований підер. Що ти [******]ло маєш проти Марадя, напиши, а то одні імбіцили розносиш з Цегеньком і компанією Лопушанського. Як одна журналістка на ЗІКУ казала, бити в барабани і їздити по Старому Самборі на БРДМі це режесура замовна, а ось скільки ти заяв написав на Марадя і які маєш уліки проти нього напиши, тоді повірю, що ти БАНДЕРОВЕЦЬ.
Відповісти
ПАНАС
+14 # ПАНАС 15.06.2014, 23:24
Бандерівцю! Ти краще розкажи, хто ті що пишуть на Марадя, чим вони пахнуть і що мають за своєю спиною. А то по ЗІКУ показали батьківську хатину в якій живе Марадь, а також ту яку він збудував. Стає сміхотно, з його багатства, яке без вікон і дверей. Зараз кожний жебрак, який їздить до Польщі має збудовану таку хатину, та й ще більшу, і чомусь його не пікетує ніхто, скільки податків заплатив державі, та як цей нарід бідний обдурий записуючи на нього контробандний товар на кордоні, та даючи взятки митникам і прикордонникам, які їздять при зарплаті 2000 грн., на останніх моделях джипів. Ось і вся твоя чесність бандерівець. Якщо хоч люструвати, тоді люструй всіх і перш за все починай із себе.
Відповісти
ПРАВДА100%
-43 # ПРАВДА100% 03.06.2014, 00:16
Пiдлi ви проiнструктован i промарадьовi, пропацайовi , пробатючковi i продуркальцьовi шакали. Ставленики регiональськi далi при владi ! Ви собаки шуганi тут шось хочете навiяти людям захищаючи самих галiмих чортiв РАЙОНУ ..... СУЧi ВИ ДiТИ. швалью ви були i падалью здохнете ,пророливаючи бруд в нтернетi на тих хлопцiв якi дiйсно хочуть щось змiнити доказуючи, що не дарма загинула небесна сотня , за Марадя дурнi втикаэтесь, БОГ вам суддя але жити вам серед нас! Опам"янiться i не обсерайте тих хто не сидить вечорами за компом, а стоять на дорогах, блокпостах, пильнуэ ваш лiс та шутер краще поможiть, прийдiть там всiх приймають правда не платять нiкому. Хлопцi збийтеся не слухайте тих кого вiдбили вiд корита, ви ж також були на МАЙДАНi !!!! Слава Украiнi !!!
Відповісти
ПРАВДА 200%
+40 # ПРАВДА 200% 03.06.2014, 01:19
ПРАВДА !00%, доведи свою правду як ви ліс сторожуєте на дорогах, як гроші берете у тих хто його везе. А хто з вас хоче щось змінити це цікаво, дуже цікаво. Не змінити ви хочете, а посаду отримати щоб законно красти могли. Не втикай сюди сучий ти сину небесну сотню. Задаром не стоїш ти на дорогах, а за Цегенька і Лопушанського там стоїш, вони тобі проплачують, щоб вигнати Марадя, який справи повідкривав проти нього. А тепер ти разом з регіоналом Луцьом з Солянуватки на БЕРДЕемі розїзжаєш. Саме тим Луцьом який землі отримав від Цегенька. Ти кажеш, що когось відбили від корита, а ти хочеш до нього прийти, чи не так. Цегенько хоче себе реанімувати, щось дуже Старосамбірчани н ти за нього швидко забув, виникає питання скільки він тобі проплатив? Крадених грошей в нього хватає, посилає він своїх посіпак до ЗАГАРІЇ, таких ментів з управління як ДЕМКОВИЧ, НАУГОЛЬНИК, який на Писарчука працює, щоб Марадя убрати і всю увагу від себе відігнати Слабенько ти правдою володієш сину, хто це все в районі затіяв.
Відповісти
ОЛЕНЯК
+32 # ОЛЕНЯК 03.06.2014, 09:23
Пацани, а хто такий Демкович і Наугольник з обласної міліції?
Відповісти
МАНЬКО
+37 # МАНЬКО 03.06.2014, 09:24
Оленяк, про це запитати треба у Цегенька.
Відповісти
зевс
+36 # зевс 03.06.2014, 10:32
Віктору: мерзото застрілься сам, ти дупу підтерав цегенькові, коли патріоти гинули
Відповісти
ВОИН СВЕТА
-19 # ВОИН СВЕТА 13.06.2014, 22:46
видно зразу вашi мiнуси коли хтось правду про суку марадя пише, iди ти довгоносик в сраку, який пiд рiзними iменами виписуэться, зашуганi поганцi, вночi сиксото возиш i розкидуэш брехливий бруд в форматi А-4 . ,бо боiшся бо лайно ти собаче i завжди ним був, i [******]ню ту вашу нiхто не читаэ i добилися патрiоти шо нема того чоловiка по кличцi "МРАЗЬ" в крiслi ! От в кого сила, а сила в правдi! iдiть розносьте ше якусь брехню нiчнi крисюки :-)
Відповісти
АНТОН
+16 # АНТОН 15.06.2014, 23:30
А хто ті "патріоти" ВОИН СВЕТА"? Це ж шавки Цегенька і їхні прислуги. Режесура їхня всім відома. Тільки ніхуя ви не маєте про Марадя, хіба як той Путін брихнею кормити народ.
Відповісти
МАРЧАК
+14 # МАРЧАК 15.06.2014, 23:48
В якій правді, є правда - ВОИНЕ СВЕТА. Твою правду і правду яку ти разом з Цегеньком голосиш всі знають.
Відповісти
ВОИН СВЕТА
-16 # ВОИН СВЕТА 13.06.2014, 22:53
Марадь пiшов УРА !от де сила а сила-правда!
Відповісти
ВОЇН
+14 # ВОЇН 15.06.2014, 23:42
Який ти ВОИН СВЕТА, ти ВОЇН ТЬМИ, [******]т ти Цегеньків, якого Марадь не згноїв вчасно, а тепер через гномиків хочеш розповісти простому люду, який ти патріот козелупщини. Ти хочеш реанімувати Цегенька, якого нарід поставив на коліна, не получиться тобі це СУКО ГНОЙНА, не вийде, ти ще по заслугах получиш за все. Повір підере, твоя гнойна морда всім відома.
Відповісти
Байцар
+22 # Байцар 17.06.2014, 20:10
Останній дебош у Старому Самборі та його найактивніші учасники:
Олійник Люба Юліанівна (між своїми в школі – просто Хуліанівна) прийшла скласти масовку для сина, бо 200 гривень і в них в хаті є де притулити. Лазити по місту під час уроків їй не звикакти, а ще за гроші! А ще за омріяну можливість стати начальником відділу освіти! Та за таке вона і на ровері готова містом дефілювати – і молодість згадає, і територію більшу покриє. А то сидить си баба в тотій нещасній школі і віку збуває. Що там заробиш? Діти штурпаки навіть замовлений подарок втнуть принести не той. Мус потому посилати до універмагу би сервіз вимінювали. Одне як то кажуть розстройство. Але вона зато і їм робить «гірше» - два уроки пропускає, а іде на третій і то не все.
Сивак Миколай – сам колишній мєнт, який ще в далекому 2004 році очолював міський штаб партії регіонів і дістав за то у спадок приміщення під свою нотаріальну канторку. Хотів бідака яку кращу халупку си зладити в грошовитішому місці, але Марадиско не позволив приліпитисі до міліції. Може і накраще, бо який Миколай хлоп вдячний , то ходив би на пікети каждий божий день по два рази. А так хіба як дуже го притисне. Може Миколаю то і не зле, бо хто би тоді наглядав за жінчиним садочком. Всі ж знаємо, що місце там не дешеве – 300 долярів за одну дитинку прилаштувати! А ну як халява де проскочит, чи помиї хто густіші скорше для курей забере,або жінка не дай Боже тоті грошенята заникає і потратит на діла амурні (ти то по собі добре знаєш як воно буває). А так маєш чистий спокій – сидиш си на роботі (чи в тотому фруктовому саді в 24 сотки, де колись людські діти ся бавили), няні сорочки ти перут та прасуют, а як нє то грядки полят чи пироги дітині до Львова ладят. Житє-є!
Засвітилися на тотім пікеті ще двоє мєнтюків беушних – такі собі Вовк і Погорецький.
Вовк Микольо юж забув як сам за пашпорти гроші дер. Як пішов у свідки Єгови пам'ять стратив майже наполовину, зато бажання випити збільшив си майже на три чвертки. Ну нічо, воно одне другому пасує. Цікаво інше – а як на участь Миколаєву у таких пікетах людей світських подивляться єго однодумці, яким навіть на вибори ходити не вільно.
Вовкові наше річне свято не в рахунок , він в нього і так не вірит, бо до церкви навіть на шлюб рідного сина не зайшов, а Погорецькому треба було би хоть трохи цвіклі в голові мати. Свято ж бо велике, а життя коротке. А потому буде знов думати, за які такі гріхи синок гризоти додає і як з тої самої мєнтярні його витягнути. А ну знов попаде на такого як Марадь, і той тоже не послухає і буде нести маячню про то , ніби перед законом всі мают бути однакі.
Запотоцький Ромко також не остатний фігурант був на тотім збіговиську. Хіба дивно чого прийшов Марадя пікетувати, ане Кавулю. Марадь на базар ніби не претендував. А може прийшов вмагатисі аби міліціянти навели все таки порядок на базарі, бо направду там бардак. Той самий Запотоцький податок платит як та баба , шо яйка з під курки продає, а товару має як у великому супермаркеті. От і хоче хлоп податки чесно заплатити, а менти осліпли і йому не хочуть в такій благій справі помогти. Ромцю, то ти друзяко трохи зблудив – тобі треба було гадевску податкову хоть разок пікетнути, і всьо повір було би в ажурі. Який тебе дурень повів до ментярні? Чи і ти злакомивсі на нещасних 200 гриваків? А може дружбан твій Трухим Ігорко знов тя покористав як у випадку з пікетом Йвана Грися?
Вічні революціонери (правда чогось хіба остатних пару місяців) Петрина і два Музички-Сольчан ики також не упустили нагоди попіаритись. Кожний правда мав свій в тому інтерес.
Петрина звісно мусить тримати себе в тонусі. Причини відразу дві – або Крупська го вижене з хати, або ж Бонк з Майдану. Варіанту нема і мусит Бодьо чуть не кожен день собов по місті намітувати, ніби го яка гадина покусала. Немає хлоп спокою ні вдень ,ні вночи. Якась кара Божа. Нема як то воно було в Америці. Все на смітниску шось свіженьке знайшлося. Не стидно було там і знимку яку зробити би потому в Старім Самборі перед колєгами показати. Так тотой Бодьо до тих смітникових розкошів звик, шо і далі ся ні не миє, ні не голит, а хіба пиє і банує . Шкода хлопа. А з другого боку нашо було дурневі з церкви всі гроші красти за раз? Так би носив ключі дотепер від Чікагскої церкви. Жадність фраєка і згубила. Але досвід набутий, то є досвід набутий і нема на то ради. Тепер хоче Бодьо ключики вже від каси районової носити в кишеньці, на майдані курси підвищення кваліфікації пройшов добрі. А може Бодю перше на пару з таким самим злодієм Бонком відзвітуєте де ділисти майданівські гроші. Самбірські хлопці давно то зробили. Не гонорово якось. Хоча про який гонір може йти мова, якщо Петрина на рідного брата мєнтів викликав і з їх допомогою вигнав його як собаку з батьківської хати.
Про Сольчаників мова окрема. Уроди рідкісні. Тому і питань до них багато. Славетні пікетувальники- піарщики не є простими лохотронщиками яких була там більшість. Ті двоє Музичків працюють по дорослому. Їх за мізерних 200 гривень не купиш, для них такі суми образа гонору, і «наруга над пам’яттю героїв Майдану». В них мета конкретна і суми конкретні . Бо потреби конкретні. Для Сольчаників нема ніякої різниці за чиї гроші черговий раз поїхати в Іспанію траур провадити, чи купити і відремонтувати чергову квартиру. Напевно і міліцію Музички пікетували не просто так – на Іспанію 100 тисяч вибили з Цегенька, на скромну квартирку і ремот 55 тисяч, але вже доларів від мера. Стефко Куць просто добре дістав, бо не дав бідака нічого, а на нові меблі мав би дати гроші Марадь. Мав би, але втік собака на лікарняний і через того жмота хлопці пролетіли. Ну нічого, вони йому того не подаруют, казали шо до хати поїдут, але гроші все одно вибют. А дав би Марадиско гроші відразу, то був би до тепер начальником міліції як Грись понині мером гоноровим. І треба було хлопові через свою жадність стілько гризоти набути? А був би мудрішим то міг і якусь схему замутити – тим хлопцям ніякої різниці нема які гроші і звідки. З Цегенька гроші вибили ті які він вкрав на свою кишеню бо дурніший, а мер розрахувався з міського бюджету ( читай з нашої кишені) бо мудріший. Отакий рівень, отака й віддача. А фактично, Рівень має рости – скілько мав би Зеньо Сольчаник по каптьорках у спортзалі безкоштовно срати аби насолити своїм колегам по роботі?
А якщо серйозно, то чого така постановка питань і такі підходи? Хіба не розуміє більшість масовки, що використовують їх в темну ті люди, які самі не світяться, ворогів собі не наживають, та й гроші за пікети проплачують не свої, а майданівські.
Як міг і багатоликий Бонк, як голова райради і людина, яка покликана забезпечувати спокій і порядок в районі сам приймати активну участь у проплачених дебошах? Чому мовчки споглядав як б’ють того ж Стефка Куця за нібито участь у будівництві мисливських угідь Януковича, хоча достеменно відомо і підтверджено перевірками районних круків фактичну участь у такому будівництві державного, а не колгоспного лісгоспу в особі Юрка Мрочка і його заступника Войтківа ( за сумісництвом - швагра Стьопи Сольчаника і сина головного регіонала Золочівщини). І боргів по зарплаті у лісників-держав ників також на сотні тисяч. Нема команди, чи своїх не б’ють?

Питаннь багато. Дуже багато. Всі їх знаємо. Знаємо і відповіді на них. Просто вголос не говоримо бо поки що мало хто хоче з дурнями-безбожн иками справу мати. Але допечете ви нарід так , що ми всі заговоримо. І не просто заговоримо, але і підтвердимо свої слова письмово – галочками в бюлетенях. Вибори то на носі. Пролетите хитрожопі власники новеньких джипів разом зі своїм брехливим босом. Пролетите раз і вже дасть Бог назавжди, тому дружіть з Петриною і не викидуйте його з Майдану, бо його досвід попрошайки стане вам у неоціненній нагоді. Дістали вже всіх ну до живого. Самі з жиру біситеся, а простий люд за нічо маєте. Розкрали вже все, а з нас в білий день дурнів робите. Ну нічого – завтра буде новий день. Повклякаєте і ви на тому місці де Цегенько клякав. Бог вас покарає за людську кривду.
Відповісти
КЛИМ
+20 # КЛИМ 18.06.2014, 00:34
БАЙЦАР я з тебе в шоці! Ти просто молодець, Ну і стиль викладу в тебе просто БОМБА. Ти дійсно володієш серйозною інформацією, нехай ПОМСТА ховається.
Відповісти
єблун
-6 # єблун 21.06.2014, 21:50
Я тоже там стояв чого мені ніхто не дав гроші. знову наєбали!
Відповісти

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Стисло

Статистика

Користувачі
31
Статті
1019
Перегляди статей
2870868

На сайті 366 гостей та користувачі відсутні

FB
G+