Передкарпатська правда

  

У Старосамбірському районі школярів грітимуть регіонали

На останньому засіданні енергетичного штабу Старосамбірського району, серед представників теплогенеруючих компаній, був помічений екс-голова Старосамбірської РДА, колишній очільник районних регіоналів Володимир Цегенько, який представляв ТзОВ "ТЕПЛОДІМЕНЕРГО". Звісно, нас зацікавила ця структура. Виявляться, ця, з дозволу сказати, фірма зі статутним капіталом 1000 грн., якій невиповнилося й року(заснована у листопаді 2013 року) береться обігрівати школи району. Пр цю фірму вже писали "Наші гроші" у матералі від 03.07.214 року "Старосамбірських дітей нагріє на півмільйона фірма яка немає навіть півроку".

Цьогоріч, за активного сприяння начальника відділу освіти Старосамбірської РДА М.В.Яворського, фірмочка регіоналів замахнулася на майже 5 млн.грн. державних грошей. Саме стільки становить ринок послуг обігріву шкіл району. Ці факти змушують нас провести журналістське розслідування на предмет законності такої сумнівної оборудки та реакції керівництва Старосамбірської райдержадміністрації на ці речі.

Слід також зазначити, що Маряна Яворського, свого часу, на посаду керманича освітян району призначав Володимир Цегенько. Допоки Старосамбірська РДА чекає на Закон про люстрацію, регіонали нагріються на кілька мільйонів наших з вами грошей. Далі буде цікавіше.

 {jcomments on}

 

Стисло

Статистика

Користувачі
32
Статті
1246
Перегляди статей
3761035

На сайті 127 гостей та користувачі відсутні

FB
G+