Передкарпатська правда

  

У Старосамбірському районі школярів грітимуть регіонали

На останньому засіданні енергетичного штабу Старосамбірського району, серед представників теплогенеруючих компаній, був помічений екс-голова Старосамбірської РДА, колишній очільник районних регіоналів Володимир Цегенько, який представляв ТзОВ "ТЕПЛОДІМЕНЕРГО". Звісно, нас зацікавила ця структура. Виявляться, ця, з дозволу сказати, фірма зі статутним капіталом 1000 грн., якій невиповнилося й року(заснована у листопаді 2013 року) береться обігрівати школи району. Пр цю фірму вже писали "Наші гроші" у матералі від 03.07.214 року "Старосамбірських дітей нагріє на півмільйона фірма яка немає навіть півроку".

Цьогоріч, за активного сприяння начальника відділу освіти Старосамбірської РДА М.В.Яворського, фірмочка регіоналів замахнулася на майже 5 млн.грн. державних грошей. Саме стільки становить ринок послуг обігріву шкіл району. Ці факти змушують нас провести журналістське розслідування на предмет законності такої сумнівної оборудки та реакції керівництва Старосамбірської райдержадміністрації на ці речі.

Слід також зазначити, що Маряна Яворського, свого часу, на посаду керманича освітян району призначав Володимир Цегенько. Допоки Старосамбірська РДА чекає на Закон про люстрацію, регіонали нагріються на кілька мільйонів наших з вами грошей. Далі буде цікавіше.

 

 

Коментарі  

Володимир Цегенько
-8 # Володимир Цегенько 29.09.2014, 10:41
Йосип, скільки тобі налив Мирон, - більше ніж ... де хто наливав. Ти спочатку поїдь подивись по нових котельнях, вивчи справу з середини, зрозумій її, якщо тобі дозволить інтелект, а тоді підгавкуй за кусок сала. Ти спитай у одного з директорів шкіл, чи це добра справа. Запитай у сусідів, які трішки мудріші, і запрошують ТзОВ "Теплодіменерго " в інші райони, - а це 92 ! об'єкти. Ти спитай яка думка в області про твого друга, що диктував тобі ці пасквілі.
А на нараду я прийшов лише для того, щоб Пацай не дурив присутніх своєю постійною брехнею. І знаю, що багатьом відкрив очі на багатомісячну брехню Пацая. І знову зрозумів, що його місце на мітингу, а не в господарці району.
Не попий два дні, а поїдь розберись, тоді може напишеш правду, якщо тобі совість дозволить.
На нараді я сказав, що зимою 2014 року була врятована ситуація, коли в розпалі "полетіли" котли і потрібно було зупиняти навчальний процес в школі. А це перевезення дітей в сусідні школи та відправлення вчителів у відпустки на невідомий період. Ніхто з діючих теплопостачальн их підприємств не хотів допомогти. і ми тоді вийшли з ситуації. І якщо в червні цього підприємства не потрібно, то воно згорне свою діяльність, забере котли та обладнання і надасть можливість районному керівництву в особі Пацая, самотужки, в подальшому, вирішувати проблему. Саме так я особисто говорив Пацаю. На що Пацай мені сказав, що немає претензій до ТзОВ "Теплодіменерго ", а його цікавить лише те, щоб я попросив начальника відділу освіти Яворського написати заяву на звільнення із займаної посади. Тоді усе буде гаразд. От про це я і розказав на нараді. І, повторюю, багатьом відкрив очі.
А щодо роботи, то в Хирові можна проводити обласні семінари, поїдь - подивись. Фірма затратила 840 тис.грн., а виручка 155 тис.грн. Відчуваєш "аферу". Вчили в школі рахувати, то й пора[******] - хто кого дурить. А ще я згадав в цьому кабінеті про "жабу": сам не вміє нічого робити, то зосереджує увагу людей на свою полум'яну боротьбу проти вітряків. Думає, що люди дурні на всю голову.
Так що Юзик, не займайся бридотою.
Відповісти
Козопас
+10 # Козопас 29.09.2014, 16:10
Ой невірю я ригам і циганчукам.
Відповісти
бойко
+14 # бойко 01.10.2014, 15:26
а цегенько в якості кого там був? він офіційний працівник чи в;е показав себе як реальний власник? і звідки в такого "чесного з чесних" такі захмарні суми!! 840 тисяч лишень на одну школу в хирові, а таких шкіл кілька десятків в нашому районі та ще 92-!!!!" в інших районах. коли рачкував на сходах перед білим домом то казав ніби не має навіть 100 тисяч сольчаникам і буде позичати. і в коментарі таку єресь пише аж бридко читати - 840 тисяч вклав в хирів , а виручки хіба 155 тисяч. мати тереза проти нашого головного регіонала відпочиває. одним словом- ні стиду , ні совісті. ні ума.
Відповісти
патріот
+4 # патріот 01.10.2014, 19:22
Автор статті як персонаж з фільму в образі " попандопало".Не давно лизав сраку Білаку і партьії ригів писав оди Цегеньку, а тепер їх висміює.Ф саме основне робить аналіз.Минулий тиждень бачив його такого залитого, тільки хто наливає?
Відповісти

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Стисло

Статистика

Користувачі
13
Статті
920
Перегляди статей
2626331

На сайті 214 гостей та користувачі відсутні

FB
G+

Канал не знайдено