Передкарпатська правда

  

Банери

Цього тижня на Самбірщині засідатимуть міські і районні депутати

Завтра, 14 лютого, відбудеться сесія Самбірської міської ради на якій затверджуватимуть звіт про виконання бюджету за минулий рік та прийматимуть Програму соціально-економічного та культурного розвитку міста на цей рік. Депутати розглянуть цілий ряд звичних питань. Затвердять ряд міських програм. Традиційно розглянуть низку земельних питань. Навіть внесуть зміни до щойно прийнятого бюджету міста на 2012 рік.

 

Наприкінці робочого тижня засідатимуть депутати Самбірської районної ради. Основним питанням буде розподіл коштів на виконання районних програм. Попередньо на бюджетній комісії районної ради кошти розділили таким чином. На розвиток сільського господарства 150тис.грн.. На інформативно-компютерне забезпечення району 70тис.грн.. На ровиток садівництва 50 тис.грн.. На матеріально-технічне забеспечення міліції 40тис.грн.. На компенсування відсотків по банківських кредитах 10-12тис грн.. Та іще на цілий ряд районних програм,відзначення свят і т.д.., які повинна затвердити сесія районної ради.

Як на мене, цікавий той факт, що минулого року районні обранці ділили на ці потреби 1,2млн.грн.. Натомість цогоріч лишень 574тис.грн.. Виглядає, що у 2013 році уже не буде що ділити.

 

Стисло

Громадська інформаційно-розслідувальна мережа

Статистика

Користувачі
33
Статті
1266
Перегляди статей
3887581

На сайті 57 гостей та користувачі відсутні

FB
G+