Передкарпатська правда

  

Банери

«Самбірський лісгосп» реалізував деревини на 16,7 млн грн більше, ніж торік


За вісім місяців колектив ДП «Самбірський лісгосп» реалізував лісопродукції на 24 мільйони 200 тисяч гривень, що на 16 мільйонів 700 тисяч гривень більше, ніж торік. Відповідно з одного гектара заготовлено та продано деревини майже на 700 гривень, тоді як торік цей вихід становив 480 гривень. Повідомляє IA ZIK. Напередодні професійного свята – Дня працівників лісу, яке в Україні відзначають у неділю, 20 вересня,колектив лісгоспу може похвалитися іншими показниками. Зокрема, до бюджетів усіх рівнів за вісім місяців ним сплачено  3 мільйони гривень, у тому числі на потреби пенсіонерів від виробничої діяльності переказав – 1 мільйон 900 тисяч гривень. На фото директор ДП "Самбірський лісгосп" Ігор Ярема.

Водночас, тут молодих лісових культур посадили на 125,5 гектара, а передбачали 120 гектарів. Проводився догляд за лісами. Заготовлено 4 тонни насіння. Його буде значно більше після того, як лісівники зберуть насіння ялиці та бука.

Для майбутнього створення і розширення площ лісових культур у ДП «Самбірський лісгосп» виростили з основних лісоутворюючих порід – дуба звичайного, ялиці, сосни, модрини, клена та інших 300 тисяч штук стандартних сіянців.

 

Стисло

Громадська інформаційно-розслідувальна мережа

Статистика

Користувачі
33
Статті
1266
Перегляди статей
3887589

На сайті 59 гостей та користувачі відсутні

FB
G+