Передкарпатська правда

  

Самбірський КОД пікетував райдержадміністрацію не переконливо

Минулої середи, у рамках всеукраїнської акції, своє невдоволення Президентською владою висловила опозиція Самбірщини. Попри сподівання на велелюдність, пікетувальники ледь налічували більше півсотні людей. В основному серед пікетувальників були підписанти звернення Комітету опору диктатурі(26 осіб), деякі активісти, представники ЗМІ, зіваки та інші спостерігачі.
У тексті Звернення усі звинувачення лунали на адресу Президента Віктора Януковича,і є загальновідомими. Закінчується Звернення закликом до всіх політичних сил, котрі представлені в місцевих радах Львівщини приєднатися до координації дій обєднаної опозиції.


Після пікету керівники КОДу відвідали кабінет голови Самбірської РДА Івана Білак. Слід віддати належне владі і опозиції розмова була толерантна, яка закінчилася тим, що претензій, особисто до Івана Білака, у кодівців немає.

 

 

Коментарі  

болить
+3 # болить 24.02.2012, 19:53
Кажуть, що "двічі в одну річку не зайдеш". Шапочники роблять другу спробу повернутися до влади. До тої ж самої влади, до котрої громадськість після майдану їх приводила вже одного разу. Отоді і настала для цих героїв благодать земелька в центрі міста, пляци, котеджі, магазинчики, нові авто. Здебільшого дерибанили в місті Самборі, шо не сесія - то майнові і земельні питання-рішення на користь сьогоднішніх містечкових підписантів опору. І в районі прихопили по два по чотири гектари в привабливих місцях під приводом "особистого селянського господарства" чи то під ведення садівництва. Їх небагато (підписантів), але родини мають дуже великі.
Відповісти
болить2
+3 # болить2 24.02.2012, 19:54
Це факт, рано чи пізно це буде оприлюднено. Це саме вони "розпинали" по черзі то Ющенка, то Тимошенко, аби тільки на плаву залишитись. Згодом, життя якось багатьох з них відлучило від корита. А тепер - тепер тільки но відчувши справедливий народний гнів проти таких самих злодюг-регіонал ів,- поначіпляли старі "ордени", прикриваючись людською бідою назвали себе "Комітетом Опору Диктатурі" та й бігом до влади. А ще й кажуть: хто не з нами той проти України! Панове, скажу Вам чесно - жалюгідно виглядаєте на фотографії у Голосі Самбірщини! Даю аксіому для Вашої тьмяної боротьби - Вас мало не тому що дощ чи мороз, не тому що вітер чи хтось боїться ПРдунів, а тому що Вам більше ніхто не вірить і теперішню владу народ змете без Вашої дольової участі. Шкода що не тепер, бо Ви на заваді, спочатку зметуть Вас. І справді, які претензії до Івана Білака???
Відповісти
Kogel
+6 # Kogel 01.03.2012, 15:30
Скажу більше кожен з кодовиків бачить себе нардепом. А морда в ріпі...
Відповісти

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Стисло

Статистика

Користувачі
31
Статті
1111
Перегляди статей
3097746

На сайті 103 гостей та користувачі відсутні

FB
G+