Передкарпатська правда

  

Розслідування

На сесії Самбірської райради "правили балом" брати Коваліви.

На останній сесії Самбірської районної ради приймали соціально-економічні та культурні Програми розвитку району. Попри погодження всіх програм на бюджетній комісії районної ради, у сесійній залі панували гострі суперечки на межі фолу. Особливо цього дня відзначилися депутати районної ради від ВО"Свобода" брати Коваліви. Подеколи складалося враження, що вони керують сесійним процесом. У виступах та питаннях до виступаючих панове Коваліви особливих дипломатичних виразів не добирали(на минулих сесіях не добирали й жестів), дозволяли собі перебивати, як виступаючих на сесії депутатів, так і очільників району в президії. Вони направду були в ударі, керували процесом голосування, розподіляли кошти на ту чи іншу програму. Мене не покидало відчуття, що в процесі голосування панове Коваліви нагадують мені народного депутата Чечетова у Верховній Раді України. Я свідомо не виділяю когось із братів. Обоє були настільки активні, що навряд чи хтось достеменно скаже, коли і що говорив котрийсь із братів.Дивує поблажливе, навіть батьківське ставлення до обидвох депутатів зі сторони керівників району. Що повинні сказати і показати їм брати, аби районні очільники зрештою навчили братів-депутатів сесійного регламенту, депутатської етики, як на мене, то не завадило б й елементарних правил поведінки, хоча б поваги до віку керівників району.

 

На цей раз вийшов ось такий матеріал із сесії районної ради. На фоні поведінки братів-депутатів навіть не хочеться аналізувати ці жалюгідні кошти, які виділили на соціально-економічний та культурний розвиток району у 2012 році.  Вже навіть не смішно, коли депутати в котрий раз визнали незадовільною роботу райавтодору і будуть просити обласну структуру звільнити керівника.

Коментарі  

учень
-12 # учень 11.03.2012, 14:21
цей сводобівський збород потрібно звідусіль гнади. Під виглядом файних господарників фраєрів грають і нищать українську ідею. Чи ти дурню свободівський коли верзезш "Воля або [******]" хоч разочок заглядав у ту криївку? Тягнибакс із посіпаками на дорогих іномарках бандерівця великого із себе клеїть. Та таких як Тягнибакс СБ ОУН швидко ліквідувала б. Тьху ти, паскуда!!! Чи навчило нарешті галичанів ця демагогія переливання з пустого в порожнє дізнаємося лише восени цього року.
Відповісти
Kogel
+16 # Kogel 16.03.2012, 13:20
Коваліви відсиділи за ідею два з половиною місяці у Львівському слід.ізоляторі. Судова тяганина тягнеться до нині.Свою депутатську діяльність ведуть цілеспрямовано. Так що по акуратніше на поворотах-недот епа.
Відповісти
учень
-11 # учень 19.03.2012, 20:55
ТO Kogel
Ти, чуваче, видно маленький, раз не відрізняєш ідеї від демагогії!!! Шкода шо лиш 2 місяці сиділи, посиділи б більше, то може б якась хоча б недоідея народилася;) А так, з якою "ідеєю" вони перлися на Марсове поле воювати проти зомбі-комуніста , що однією ногою вже на тому світі, так і досі не зрозумів і не зрозумію, бо вона як така у них була відсутня постійно. Хіба, що ідейне завдання в них на той момент було якомога ефективніше підтримати організовану провокацію мафіозного клану Свобода-ПР. Більше того, використали тоді ситуацію таким чином, щоб на Галичині, такі наївняки як ти, жили враженнями до осінніх виборів про їхню нібито "доблесть" у боротьбі проти одвічних ворогів українського народу. А після виборів свободівці розбіжаться як щурі з тонучого корабля, нахапавшись народних грошей...і там най ся робит Божа воля! Політтехнології рулят, а у тебе віз і досі там;)
Відповісти
Kogel
+10 # Kogel 20.03.2012, 12:32
Тебою чусаче там навіть і не пахло ..Демогогію свою залиш присобі.Хто там був тому пояснювати не потрібно.Ти -лежачий камінь пі який вода не тече.
Відповісти
учень
-10 # учень 21.03.2012, 12:05
Цитую Kogel:
Тебою чусаче там навіть і не пахло ..Демогогію свою залиш присобі.Хто там був тому пояснювати не потрібно.Ти -лежачий камінь пі який вода не тече.

Ну, ну...то тобі напевно чи вдома не сиділось чи на роботі не працювалось, рази ти вирішив "прогулятися" по Марсовому полі, оскільки все знаєш. Можливо, твоїм свободівським ,як ти їх величаєш, побратимам й працювати не обов'язково як кожному простому смертному українцеві, а просто натягнути на себе рекетирський прикид 90-х, прийти на таке ганебне збіговисько і помахати кулачками. Оце і вся користь від діяльності слуги народу???
Авжеж, файних побратимів ти собі вибрав!!! На, полюбуйся своїми улюбленцями!!!
antivos.info/ukrnews/156/
У жінки, яку побив депутат-свободі вець, шоковий стан (ВІДЕО)
Відповісти
Kogel
+9 # Kogel 23.03.2012, 08:42
По перше-головні події відбувалися на Пагорбі Слави.По друге-була заборона суду щодо різного виду протестів.По третє-кожен грамотний і політично обізнаний укр.міг у свій вихідний від роботи день бути там де забажає .А далі-як завжди-агресор і хід у відповідь.Дякую за увагу.
Відповісти
учень
-12 # учень 24.03.2012, 21:05
Я просто вражений чоловіче яка у тебе каша в голові, яку заколотили тобі зі звичних для Свободи політичних маніпуляцій. Про те що Коваліви виконували провокативне завдання я ще писав тут 19.03.2012 20:55, а сьогодні щодо такого реального стану речей немає вже жодного сумніву. Раджу забути тобі чоловіче цю Свободу як поганий сон, доки вони ще не натворили гіршого лиха з твоєю то підтримкою!

"...повторимося, для того, безпосередньо, говорячи з моїми, от, друзями, він говорив про те що: "Садити це для партії добре!". І це вже не вперше, це була така сама ситуація, повторювалася у Львові, коли львівських хлопців закривали, це для партії є добре. От, раз хлопці сидять, значить є жертви, значить рейтинг росте..."
antivos.info/toczka_zoru/157/
Мені соромно, що я був у секті… ВО “Свобода”(ВІДЕО )
Відповісти
Kogel
+6 # Kogel 24.03.2012, 21:51
Закриваю обговореня.
Відповісти
учень
-4 # учень 24.03.2012, 21:59
до Kogel
Я й іншого не очікував, виходячи з якості твоєї аргументації;)
Відповісти
Андрій
-1 # Андрій 27.03.2012, 14:04
Зверув увагу на дивний факт накручування голосів в опитуванні "Хто на новенького?" У кандидатів Я. Дубневича і А. Лопушанського за дві години з"явились тисячі голосів підтримки, хоч до цьго часу за добу не набиралось і 50-ти. Навіщо проводити опитування, коли не можуть захіститись від маніпуляцій найнятих хакерів, котрі свідомо спотворюють результати незалежного голосування?!!
Відповісти
Хакер
+11 # Хакер 27.03.2012, 16:29
А як Магуру колись за день тисячку накрутили Ви звичайно ж не помітили?:))
Відповісти
Андрій
-5 # Андрій 27.03.2012, 21:16
Цитую Хакер:
А як Магуру колись за день тисячку накрутили Ви звичайно ж не помітили?:))

Не бачив, бо проголосував коли у Магура вже було більш 1000 голосів і різниця між лідерами була не така вже велика, а означені мною пани, мабуть, звикли все вирішувати за гроші. На "ліпових" рейтингах і брехні далеко не поїдеш. Мабуть Магур таки дійсно нормальна людина, раз проти нього використовують брудні технології.
Відповісти
Андрій
0 # Андрій 27.03.2012, 21:27
Танці з бубном тривають, рейтинг Лопушанського за 1,5 години зріс мов на дріжжях, аж на 500 голосів! Влада бреше, опозиція бреше... кому ж тоді вірити??? БОГ їм суддя.
Відповісти
Антипович
+21 # Антипович 27.03.2012, 21:30
Про порядність Магура і сміється Борислав. А пропо: чому і за які заслуги Самбір мав би голосувати за нього? За популізм, чи підтримку Білака?
Відповісти
Андрій
+2 # Андрій 28.03.2012, 17:59
Цитую Антипович:
Про порядність Магура і сміється Борислав. А пропо: чому і за які заслуги Самбір мав би голосувати за нього? За популізм, чи підтримку Білака?

Не переводьте стрілки з одного на інше, я не говорю про порядність, чи непорядність Магура, а звертаю увагу на підробку фактів і штучного накручування рейтингу Лопушанському та Дубневичу. То хто з них порядніше?! Магур, який не втручається в голосування, чи ци два пани, яки намагаються будь що виставити себе, аж занадто, популярніми серед виборців? Взагалі то я не знайомий з жодним із цих кандидатів, бо мешкаю за багато сотен кілометрів східніше від Самбіра, та як кажуть, сторонньому чоловіку видніше, хто як бореться за владу і що потім з нього вийде. Брудні технології - брудний кандидат, який потім при владі буде такий же "честний"як і його передвиборчі засоби. Обирайте самі, вам з цим жити, тільки не ридайте потім, коли ци "кандидати" раптово перетворяться в "тушок". Нажаль, є так денденція.
Відповісти
учень
-10 # учень 28.03.2012, 20:43
Цитую Антипович:
Про порядність Магура і сміється Борислав. А пропо: чому і за які заслуги Самбір мав би голосувати за нього? За популізм, чи підтримку Білака?

Авжеж в п. Магура шанси високі;) Хто ж як не він, як спеціаліст з екології, всі самбірські діла владнає
з Білаком? Принаймні з Магуром у Самбора, з огляду на те що це є великий спеціаліст з екології, є велика імовірність позбутися худобячих кісток з котлованів на берегах Дністра, скинутих білачиском після обробки товару. Це ж для Самбора надзвичайно важливо чи не так? От і самбірчанам варто буде підтримувати п. Магура, адже лише він це питання екологічної катастрофи м. Самбора ефективно вирішить, він же великий спеціаліст і патріота, бандерівець, націоналіст ну і на цьому список не закінчується...

antivos.info/toczka_zoru/164/
Відповісти
Kogel
+38 # Kogel 29.03.2012, 08:09
Коли спеціаліст вирішить це питаня тоді подумаєм.
Відповісти
Устим
-23 # Устим 09.04.2012, 22:46
Осип Магур то є культурна ,порядна, врівноважина особа.
Хто як не він буде розбиратися в екологічних питаннях Самбірського району.Це є чесний депутат Свободівець.
Відповісти
аудитор
-14 # аудитор 10.04.2012, 16:42
Свобода досягнула бажаних результатів, що були поставлені регіоналами: галичан поділили на чорних і білих. Як наслідок - окремі містечкові плазуни-політик и і керівники місцевої влади почали перед ними прогинатися про всяк випадок. А тепер саме вони вважають, що їм наділено право кожного судити на предмет патріот-непатрі от. Тим часом місцеві депутати свободівці в обласній та міських радах непогано прибарахлилися. Лишень факти: бюджетні кошти почали освоюватися через власні дочірні підприємства, усі почали ходити в дорогих костюмчиках. Приватизація земельних ділянок і обєктів комунальної власності перевершила попередників. Вражає некомпетентніст ь через яку київська злочинна влада просто знущається над бідними людьми, якими керують свободівці.А інтелект Магура здатний тільки запити строчити на зразок "бракує в школі одного стільця" ... і шо далі???
Відповісти
Kogel
+42 # Kogel 10.04.2012, 18:35
Галичани самі поділилися.Білі -паразити і злодюжки різних гатунків+заробі тчани які працюють за кордоном щоб побіліти хоч трошки.Чорні-ро бітники,селяни і інтелігенція шановні .Свобода їх розділила?Свобо да панове без Вас і за Вас нічого робити не буде.Права не має.Приходьте розкажіть проблему,знайде мо спільну думку і працюєм.Тільки не тікайте, а впевнено пліч опліч стійте до кінця.Тільки разом ми сила.
Відповісти
Вуйцьо
+44 # Вуйцьо 10.04.2012, 21:16
Я ту давно спостерігаю за тим німцьом. Kogel, то фашиста чи націоналіста і звідки воно таке, але клепку має добру аж страшно.
Відповісти
фронт
+3 # фронт 21.12.2013, 16:43
якщо такі хлопці будуть правити балом в районній раді то ти йосип з твоїм другом іваном будеш сидіти в КПЗ.
Відповісти
Терик
-2 # Терик 29.12.2013, 18:37
Таких героїв ще слід пошукати! Молодці! А те, що пані Сех їх підставила- дійсно винна Свобода.
Відповісти
хобот
+4 # хобот 30.12.2013, 18:34
А Сех що тоже комуністка як Фаріон.
Відповісти