Передкарпатська правда

  

Депутати Львівської облради від Самбірщини підставили плече губернатору

Минулого тижня Львівська обласна рада зробила невдалу спробу висловити недовіру голові Львівської обласної адміністрації Михайлу Костюку. Стосунки між губернатором та радою набули принципового протистояння, а голосуванню за недовіру даватиме оцінку обласна прокуратура.
Оцінюючи діяльності голови ЛОДА сесія обласної ради спершу визнала його роботу незадовільною. Голосування проходило у відкритому режимі, а тому ми можемо оцінити позиції з цього питання обранців від Самбірщини. Наш регіон представляють 6 депутатів в обласній раді. По два від Самбора та району і два від Старосамбірського району. Із них оцінку "незадовільно" виставив губернатору лише Юрій Войтів (фракція НРУ), Михайло Гичка був відсутній (фракція ПППУ). Леонід Охріменко та Леоінд Завійський(фракція партії Відродження) не голосували, тим самим, до певної міри, підтримали губернатора. Також проігнорували голосування Тарас Федак(фракція ПППУ) та Ігор Ярема (фракція Народної партії).  Наступним було питання про висловлення недовіри голові ЛОДА.

Це питання по процедурі має голосуватися таємно і якщо набирає дві третини голосів то Президент повинен відправити голову ЛОДА у відставку. Ми так детально аналізуємо голосування обранців від Самбірщини тому, що для висловлення недовіри губернатору забракло три депутатські голоси. Із необхідних 77 за недовіру висловились 74 депутати. Логіка підказує, що і в закритому режимі обранці від Самбірщини навряд чи голосували за недовіру, коли не голосували у відкритому режимі за визнання роботи голови ЛОДА незадовільною. Знаємо їх як принципових людей і не віримо у їх двуликість. Допускаємо, що вони як люди дисципліновані виконували рішення власних фракцій, хоча депутат завжди має можливість відстояти власну позицію.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Стисло

Статистика

Користувачі
31
Статті
1019
Перегляди статей
2870949

На сайті 383 гостей та користувачі відсутні

FB
G+