Передкарпатська правда

  

Медицина

МИХАЙЛО ГИЧКА: « КОМІСІЯ РОЗГЛЯНУЛА ПОНАД 300 ВАЖЛИВИХ ПИТАНЬ»

Постійна комісія з питань охорони здоров'я, материнства, соціального захисту, молодіжної політики, фізичної культури та спорту Львівської обласної ради прозвітувала про роботу у 2016 році. За цей час було розглянуто та затверджено 10 обласних  Програм, які фінансуються з обласного бюджету. Проведено 10 засідань комісій на яких розглянуто понад 300 питань. Голова постійної комісії Михайло Гичка подякував депутатам. Він переконаний, що завдяки вчасно прийнятим Програмам і медицина і спорт і соціальний захист отримали фінансування, яке вкрай потрібне  для якісної роботи.  Михайло Гичка сподівається, що найближчим часом будуть  кошти для фінансування ще чотирьох програм.

Програми, які розглянуті і підтримані постійною комісією та запропоновані для розгляду на сесії обласної ради, після уточнення показників обласного бюджету 2016 року :

Обласна програма з покращення соціального захисту багатодітних сімей, які проживають на території Львівської області на 2016-2020 роки;

Регіональна програма з покращення медичної допомоги хворим на первинні імунодефіцити;

Регіональна цільова програма покращення допомоги хворим на хронічну мієлоїдну лейкемію у Львівській області на 2016 рік.

Програма компенсації пільгового проїзду окремим категоріям громадян.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Стисло

Статистика

Користувачі
31
Статті
1018
Перегляди статей
2866277

На сайті 143 гостей та користувачі відсутні

FB
G+