Передкарпатська правда

  

Бізнес

Колишнього голову Ралівської сільради підозрюють у земельних махінаціях

Як встановили працівники Управління захисту економіки у Львівській області, внаслідок незаконних дій екс-голови Ралівської сільської ради, із власності 15 громадян було незаконно вилучено 1,7 га землі. Збитки, завдані власникам, оцінені у майже 940 тисяч гривень. Відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст.364 (зловживання владою або службовим становищем) та ч.2 ст.366 (службове підроблення) КК України. Протиправні дії голова вчинив в інтересах одного з ТзОВ, якому для провадження господарської діяльності необхідна була земельна ділянка площею не менше ніж 20 гектарів.

Для вирішення цього питання голова ініціював та провів громадські слухання та інші необхідні процедури, в результаті чого рішенням сільської ради були затверджені акти вилучення ділянок, які нібито були надані громадянам у користування. Це рішення стало підставою для передачі ділянок в оренду ТзОВ.

Проте правоохоронці встановили, що частина земельних ділянок площею 1,7 га перебувають не у користуванні, а у власності 15 громадян, а у документах, які подав голова, було завідомо неправдиво відображено дані про їх правовий статус, тому процедура їх вилучення повинна була бути іншою та не допускалася без згоди власника. Невдовзі матеріали кримінального провадження будуть скеровані на розгляд суду.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Статистика

Користувачі
5
Статті
814
Перегляди статей
2405043

На сайті 85 гостей та користувачі відсутні