Передкарпатська правда

  

Бізнес

Колишнього голову Ралівської сільради підозрюють у земельних махінаціях

Як встановили працівники Управління захисту економіки у Львівській області, внаслідок незаконних дій екс-голови Ралівської сільської ради, із власності 15 громадян було незаконно вилучено 1,7 га землі. Збитки, завдані власникам, оцінені у майже 940 тисяч гривень. Відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст.364 (зловживання владою або службовим становищем) та ч.2 ст.366 (службове підроблення) КК України. Протиправні дії голова вчинив в інтересах одного з ТзОВ, якому для провадження господарської діяльності необхідна була земельна ділянка площею не менше ніж 20 гектарів.

Для вирішення цього питання голова ініціював та провів громадські слухання та інші необхідні процедури, в результаті чого рішенням сільської ради були затверджені акти вилучення ділянок, які нібито були надані громадянам у користування. Це рішення стало підставою для передачі ділянок в оренду ТзОВ.

Проте правоохоронці встановили, що частина земельних ділянок площею 1,7 га перебувають не у користуванні, а у власності 15 громадян, а у документах, які подав голова, було завідомо неправдиво відображено дані про їх правовий статус, тому процедура їх вилучення повинна була бути іншою та не допускалася без згоди власника. Невдовзі матеріали кримінального провадження будуть скеровані на розгляд суду.

 

 

РАДІО ЛЕВ (тестуємо)

Loading ...

Loading ...
Web Proxy Winamp, iTunes Windows Media Player Real Player QuickTime Web Proxy

Стисло

Статистика

Користувачі
31
Статті
1112
Перегляди статей
3136811

На сайті 97 гостей та користувачі відсутні

FB
G+