Передкарпатська правда

  

Освіта

Конфлікт у Добромильській школі-інтернаті триває

Правду кажучи, вже набридла бездіяльність влади у вирішенні конфлікту в Добромильській школі-інтернаті. На останній сесії  Старосамбірської районної ради прозвучав черговий депутатський запит. На цей раз депутата Старосамбірської районної ради, свободівця Мирона Пацая про порушення трудового законодавства та ймовірні корупційні дії керівництва Добромильської школи-інтернату. Він адресований головам району, прокурору та головам постійних депутатських комісій. Перед тим був запит депутата Львівської обласної ради Михайла Коваліва. Кілька публікацій у ЗМІ. Листи-звернення конфліктуючих сторін трудового колективу до народного депутата України Андрія Лопушанського. Однак, ані обласна, ані районна влада, станом на сьогодні, не відреагувала належним чином. А тим часом, до нас надійшла чергова скарга від працівників школи, які насмілилися критикувати директора. Вони стверджують, що директор посилив тиск та гоніння на неугодних.

Зокрема, йдеться про численні перевірки організовані дирекцією, привселюдне оприлюднення діагнозів хворих працівників на  зборах трудового колективу, обговорення особистого життя працівників та їх сімей, прийняття на роботу осіб без належної освіти, моральний тиск, погрози, отримання готівки від спонсорів. Ми свідомо, на цей раз, не публікуємо повний текст скарги, адже там перелік діянь директора вражає. На свій захист директор силовими методами у вихідний день організував акцію з підписами. Підписанти не мали змоги прочитати текст. ”Хочете працювати-підписуйте! ” - пропонував директор.  Тобто, виглядає, що директор свідомо йде на загострення конфлікту,  а не примирення, як мав би зробити керівник колективу. Час владі покласти цьому край, адже йдеться про дитячу установу, яка попри все, має працювати, навчати та виховувати діточок.   

Оригінал скарги зберігаємо.

 

Коментарі  

Мирон
+10 # Мирон 02.04.2016, 21:38
Бракує слів. Хвора людина керує школою. Який все таки безлад у нашій державі! Як на це може не реагувати департамент. Директора негайно потрібно госпіталізувати (псіхушку) .Спецшкольник не означає директор спецшколи.А заступників треба гнати патиком з роботи або заставити мити туалети, за те що опустилися до рівня головного спецшкольника. Ганьба губицькому дякові ! Видає з себе святого а насправді брехун і "проститутка". ГАНЬБА !
Відповісти
Аня
+8 # Аня 03.04.2016, 19:48
Добромильська спецшкола = Закрите акціоненте товариство " цар і раби " ...

А всіх неугодних довести до звільнення, це ми так будуємо нову Україну!!!
Відповісти

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Стисло

Статистика

Користувачі
31
Статті
1019
Перегляди статей
2870674

На сайті 335 гостей та користувачі відсутні

FB
G+