Передкарпатська правда

  

Бізнес

Підприємці промислового ринку у Самборі хвилюються безпідставно

Минула сесія Самбірської міської ради розпочалася із акції протесту чисельних підприємців із промислового ринку у Самборі. Вони зачитали Звернення до депутатів міської ради з вимогою створити комунальний ринок, бо невдоволені ставленням до них теперішньої дирекції приватного ринку. З цього приводу директор ТзОВ "Ринок сервіс" Іван Денькович дав прес-конференцію на якій переконливо запевнив журналістів, що акція підприємців породжена непорозумінням та свідомим обманом підприємців певними людьми. Річ у тім, що хтось розповсюдив чутку, що після свят ринок закриватимуть для будівництва. Іван Денькович був категоричним. Ніхто, нічого не тільки після свят, а й у найближчому майбутньому нічого будувати не буде. У час економічної кризи, інфляції і нестабільності добрий господар не будує. А весь сир-бор розгорівся із-за 6 кв.м, на які зменшилась територія ринку і потрібно було внести зміни до документів. Посилаючись на досвід продовольчого ринку, він запевнив, що і в майбутньому без детального погодження із підприємцями ніхто-нічого будувати не буде. З підприємцями будуть говорити і обовязково дійдуть згоди і порозуміння.

 

                        З приводу підняття тарифів на 30% з першого березня 

У 2012 встановили тариф 7грн. З того часу зросла оренда землі на 150%, мінімальна зарплата на 45%, енергоносії, комунальні послуги, матеріали також подорожчали. За січень-лютий ТзОВ "Ринок-сервіс" поніс збитки на суму понад 11 тис.грн.. Надходження становили 48-49тис гр. Про підняття тарифів підприємців повідомили завчасно. Підприємці відреагували не одразу, але врешті переговори відбулися і зійшлися у ціні 9 грн. А найближчим часом буде опубліковано документально підтверджену інформацію про тарифи у сусідніх містах. 

 

                                             З приводу промислового ринку

ТзОВ "Ринок сервіс" працює із 2003 року. Вся земля перебуває в оренді із 2004 року і оплата справно сплачується до міського бюджету. У місті тільки 10% землі приватизовано, решту орендують. Також підприємство сплачує всі передбачені законом платежі. Штат колективу 32 особи. Зарплата виплачується вчасно і з першого березня становить, у директора 3800 гривень, у прибиральниці 1600 грн. Іван Денькович запевнив, що за 14 років свого директорства виконував всі обіцянки, можливо колись із затримкою, але всім, звісно, не вгодиш. Підприємство є вагомим спонсором та меценатом в місті і працює прозоро. Всі контролери мають касові апарати і ринковий збір показується у Києві миттєво. Іван Денькович заявив, що дав згоду меру, аби комісія міської ради перевірила фінансово-господарську діяльність підприємства, бо у нього немає найменшого сумніву у законній діяльності своєї фірми. У перші роки діяльності підприємство виграло всі суди у міської влади з приводу законності своєї діяльності.

На промисловому ринку працює 206 осіб із яких мають патент тільки 142 особи, а інші самі розумієте. Підприємці працюють 11 місяців, а витрати треба виплачувати всі 12 місяців. Підприємці використовують місячну відпустку, а також лікарняні та все інше передбачене законом. За 5 років ринок залишили 3 сотні підприємців, що також вплинуло на тарифи. На ринку є місця для торгівлі.

 

З приводу того, що буцім-то не захотів допомогти матері загиблого в АТО воїна повідомив таке. Коли контролер розповів про ситуацію, то розпорядився 2-3 місяці не брати оплату. Однак, назавжди звільнити він не може, потім будуть придератися контролюючі органи - на яких підставах, таке законом не передбачено. З приводу даху що капає, то розповів, що після зими завжди треба щось поправити. Ніхто із підприємців у дощ не захотів піти подивитися де і що тече. Та запевнив, що там де тече буде полагоджено. Справа господарська.

 

                         І  про створення комунального ринку.

Звісно, міська рада вправі створювати в місті ринки, але не у цьому місці. Це приватна власність. Виглядає так, що невідомо, чи у разі створення комунального ринку, він буде приносити місту користь, адже значна частина тих, хто торгує, живуть у районі і відповідно за патент та інше, відрахування отримують сільради. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Стисло

Статистика

Користувачі
32
Статті
1246
Перегляди статей
3761081

На сайті 160 гостей та користувачі відсутні

FB
G+