Передкарпатська правда

  

Бізнес

Підприємці промислового ринку у Самборі хвилюються безпідставно

Минула сесія Самбірської міської ради розпочалася із акції протесту чисельних підприємців із промислового ринку у Самборі. Вони зачитали Звернення до депутатів міської ради з вимогою створити комунальний ринок, бо невдоволені ставленням до них теперішньої дирекції приватного ринку. З цього приводу директор ТзОВ "Ринок сервіс" Іван Денькович дав прес-конференцію на якій переконливо запевнив журналістів, що акція підприємців породжена непорозумінням та свідомим обманом підприємців певними людьми. Річ у тім, що хтось розповсюдив чутку, що після свят ринок закриватимуть для будівництва. Іван Денькович був категоричним. Ніхто, нічого не тільки після свят, а й у найближчому майбутньому нічого будувати не буде. У час економічної кризи, інфляції і нестабільності добрий господар не будує. А весь сир-бор розгорівся із-за 6 кв.м, на які зменшилась територія ринку і потрібно було внести зміни до документів. Посилаючись на досвід продовольчого ринку, він запевнив, що і в майбутньому без детального погодження із підприємцями ніхто-нічого будувати не буде. З підприємцями будуть говорити і обовязково дійдуть згоди і порозуміння.

 

                        З приводу підняття тарифів на 30% з першого березня 

У 2012 встановили тариф 7грн. З того часу зросла оренда землі на 150%, мінімальна зарплата на 45%, енергоносії, комунальні послуги, матеріали також подорожчали. За січень-лютий ТзОВ "Ринок-сервіс" поніс збитки на суму понад 11 тис.грн.. Надходження становили 48-49тис гр. Про підняття тарифів підприємців повідомили завчасно. Підприємці відреагували не одразу, але врешті переговори відбулися і зійшлися у ціні 9 грн. А найближчим часом буде опубліковано документально підтверджену інформацію про тарифи у сусідніх містах. 

 

                                             З приводу промислового ринку

ТзОВ "Ринок сервіс" працює із 2003 року. Вся земля перебуває в оренді із 2004 року і оплата справно сплачується до міського бюджету. У місті тільки 10% землі приватизовано, решту орендують. Також підприємство сплачує всі передбачені законом платежі. Штат колективу 32 особи. Зарплата виплачується вчасно і з першого березня становить, у директора 3800 гривень, у прибиральниці 1600 грн. Іван Денькович запевнив, що за 14 років свого директорства виконував всі обіцянки, можливо колись із затримкою, але всім, звісно, не вгодиш. Підприємство є вагомим спонсором та меценатом в місті і працює прозоро. Всі контролери мають касові апарати і ринковий збір показується у Києві миттєво. Іван Денькович заявив, що дав згоду меру, аби комісія міської ради перевірила фінансово-господарську діяльність підприємства, бо у нього немає найменшого сумніву у законній діяльності своєї фірми. У перші роки діяльності підприємство виграло всі суди у міської влади з приводу законності своєї діяльності.

На промисловому ринку працює 206 осіб із яких мають патент тільки 142 особи, а інші самі розумієте. Підприємці працюють 11 місяців, а витрати треба виплачувати всі 12 місяців. Підприємці використовують місячну відпустку, а також лікарняні та все інше передбачене законом. За 5 років ринок залишили 3 сотні підприємців, що також вплинуло на тарифи. На ринку є місця для торгівлі.

 

З приводу того, що буцім-то не захотів допомогти матері загиблого в АТО воїна повідомив таке. Коли контролер розповів про ситуацію, то розпорядився 2-3 місяці не брати оплату. Однак, назавжди звільнити він не може, потім будуть придератися контролюючі органи - на яких підставах, таке законом не передбачено. З приводу даху що капає, то розповів, що після зими завжди треба щось поправити. Ніхто із підприємців у дощ не захотів піти подивитися де і що тече. Та запевнив, що там де тече буде полагоджено. Справа господарська.

 

                         І  про створення комунального ринку.

Звісно, міська рада вправі створювати в місті ринки, але не у цьому місці. Це приватна власність. Виглядає так, що невідомо, чи у разі створення комунального ринку, він буде приносити місту користь, адже значна частина тих, хто торгує, живуть у районі і відповідно за патент та інше, відрахування отримують сільради. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

РАДІО ЛЕВ (тестуємо)

Loading ...

Loading ...
Web Proxy Winamp, iTunes Windows Media Player Real Player QuickTime Web Proxy

Стисло

Статистика

Користувачі
31
Статті
1112
Перегляди статей
3136782

На сайті 82 гостей та користувачі відсутні

FB
G+