Передкарпатська правда

  

Бізнес

Борги Cтаросамбірського "Галсільлісу" сягають 7 млн грн

Учора, 25 квітня, відбулася робоча зустріч керівників депутатських фракцій Старосамбірської районної ради та головного інженера ОКС ЛГП "Галсільліс" Михайла Кащука - за участі представників райдержадміністрації, керівництва ради та в.о. керівника Старосамбірського ДЛГП "Галсільліс" Дмитра Єдинака.

Голови фракцій райради вимагають від дирекції обласного "Галсільлісу" негайно навести лад у роботі дочірнього підприємства. Борги районного "Галсільлісу" сягнули близько 7 млн грн, а у депутатського корпусу є чимало претензій до господарської діяльності підприємства. Серед 18 дочірніх підприємств обласного "Галсільлісу", старосамбірський підрозділ виглядає найгірше.

Керівники депутатських фракцій пропонують, щоб у десятиденний термін за рахунок внутрішнього кредиту ЛГП "Галсільлісу" була погашена  заборгованість старосамбірського підприємства. Провести аудит господарської діяльності за останні десять років, суворо покарати винних у самовільній рубці лісу. Припинити порушення у дозволених місцях вирубки. Заборонити рубку лісу субпідрядникам, а покладатися виключно на власні ресурси. 

Нагадаємо, що 11 березня на засіданні комісії Старосамбірської районної ради з питань охорони навколишнього природного середовища, земельних відносин, лісового господарства та управління районною комунальною власністю роботу ОКС ЛГП "Галсільліс" (директор Пешко П.П.) було визнано незадовільною.  

Водночас комісія запросила керівника підприємства Петра Пешка прозвітувати на районній сесії про роботу структурного підрозділу в Старосамбірському районі та пояснити причини  невтішного економічного стану підприємства. 

Старосамбірське ДЛГП "Галсільліс"  створено у 2012 році. Районній раді належить 49% власності, інші 51% перебувають у власності Львівської облради.

ДЖЕРЕЛО ГАЛ-ІНФО

 

РАДІО ЛЕВ (тестуємо)

Loading ...

Loading ...
Web Proxy Winamp, iTunes Windows Media Player Real Player QuickTime Web Proxy

Стисло

Статистика

Користувачі
31
Статті
1112
Перегляди статей
3136774

На сайті 83 гостей та користувачі відсутні

FB
G+