Передкарпатська правда

  

Бізнес

Борги Cтаросамбірського "Галсільлісу" сягають 7 млн грн

Учора, 25 квітня, відбулася робоча зустріч керівників депутатських фракцій Старосамбірської районної ради та головного інженера ОКС ЛГП "Галсільліс" Михайла Кащука - за участі представників райдержадміністрації, керівництва ради та в.о. керівника Старосамбірського ДЛГП "Галсільліс" Дмитра Єдинака.

Голови фракцій райради вимагають від дирекції обласного "Галсільлісу" негайно навести лад у роботі дочірнього підприємства. Борги районного "Галсільлісу" сягнули близько 7 млн грн, а у депутатського корпусу є чимало претензій до господарської діяльності підприємства. Серед 18 дочірніх підприємств обласного "Галсільлісу", старосамбірський підрозділ виглядає найгірше.

Керівники депутатських фракцій пропонують, щоб у десятиденний термін за рахунок внутрішнього кредиту ЛГП "Галсільлісу" була погашена  заборгованість старосамбірського підприємства. Провести аудит господарської діяльності за останні десять років, суворо покарати винних у самовільній рубці лісу. Припинити порушення у дозволених місцях вирубки. Заборонити рубку лісу субпідрядникам, а покладатися виключно на власні ресурси. 

Нагадаємо, що 11 березня на засіданні комісії Старосамбірської районної ради з питань охорони навколишнього природного середовища, земельних відносин, лісового господарства та управління районною комунальною власністю роботу ОКС ЛГП "Галсільліс" (директор Пешко П.П.) було визнано незадовільною.  

Водночас комісія запросила керівника підприємства Петра Пешка прозвітувати на районній сесії про роботу структурного підрозділу в Старосамбірському районі та пояснити причини  невтішного економічного стану підприємства. 

Старосамбірське ДЛГП "Галсільліс"  створено у 2012 році. Районній раді належить 49% власності, інші 51% перебувають у власності Львівської облради.

ДЖЕРЕЛО ГАЛ-ІНФО

 

Коментарі  

Володя
+8 # Володя 26.04.2016, 23:56
Наробив Куць боргів, та й утік в Турку.
От і казочці кінець.
Відповісти
Мирон
+9 # Мирон 27.04.2016, 10:10
Якщо зроблять порядок з галсільлісом, покарають винних, ТО ЩО БУДЕ РОБИТИ ГОМОНКО МИКОЛЬО? Така золота жила для піару пропаде. Він може з того горя в порці напудити
Відповісти
Володя
+9 # Володя 27.04.2016, 10:32
Вони нехай дякують Куцю , бо якби не він. то вони б і в райраду не пройшли. Обїзди по пилорамах то неппоганий дохід
Відповісти
Коля
+8 # Коля 29.04.2016, 15:53
та хто на тих задрипанців серйозно дивиться. вони втратили всі шанси пройти до ради.
Відповісти
Роман
+6 # Роман 03.05.2016, 12:25
В такому разі, при такому господарюванні та при такому керівництві вирішення задання захисту карпатських лісів полягає в ліквідації Галсільлісe та утворенні заповідника. Турківський район вже над тим працює...
Відповісти
Коля
+6 # Коля 03.05.2016, 23:55
а селян в резервації. шоби навіть не пукали. Будуть мати львівські братки де на кабанчиків полювати
Відповісти
Дмитро
+1 # Дмитро 23.05.2016, 23:29
та чо львівські тута мєстних не бракує. самооборони, майдани ріжного гатунку. То вони для себе заповідник бацають Їх все влаштовує бо інакше давно стояли на Майдані
Відповісти

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Стисло

Статистика

Користувачі
13
Статті
920
Перегляди статей
2626320

На сайті 220 гостей та користувачі відсутні

FB
G+

Канал не знайдено