Передкарпатська правда

  

ФК"Самбір" не дають грати у футбол... в Самборі

Минулого тижня президент ФК"Самбір" Ярослав Кузьмяк поділився з місцевими журналістами своїми тривогами та проблемами з приводу ФК"Самбір" і самбірського футболу загалом. Ні для кого не таємниця, що цьогоріч самбірський футбол буде представлений лише у другосортній обласній лізі. І це на фоні минулорічних виступів у премєр-лізі області та аматорському чемпіонаті України.
Ярослав Кузьмяк запевнив пресу, що у планах футбольного клубу у цьому сезоні були виступи в другій лізі професійного чемпіонату України з футболу. Однак не судилося. Основним винуватцем Я.Кузьмяк вважає голову міської федерації футболу Петра Мошуманського, який буцім-то заявив, що "ми вам не дозволимо грати у футбол в Самборі".


Водночас Я.Кузьмяк запевняє, ФК"Самбір" був повністю готовий до виступів у  другій футбольній лізі чемпіонату  України на професійному рівні. Тобто, був складений бюджет клубу на 1,1млн.грн., зроблена необхідна заявка, збережений основний склад команди. Одне слово, клуб до останнього чекав "відмашки" з боку міської влади та ... не дочекався.
За словами пана Ярослава, у самбірський футбол він вкладав не віртуальні-бюджетні гроші, а реальні з власної кишені. Так у 2009 році він допоміг клубу на суму 270тис.грн., у 2010 його обрали президентом клубу і витрати сягнули 800тис.грн.. Цього ж року на 50% було реконструйовано стадіон у місті на суму 200тис.грн., у 2011 році бюджет клубу склав 1,05млн.грн. і під кінець сезону не вистачало 250тис.грн.. Зі слів Ярослава Кузьмяка, міський голова Тарас Копиляк уклав з ним джентельменську угоду про допомогу клубу (потиснули руки без паперів). Однак не допомогли ані на копійку, та ще й почали робити перепони. Мовляв 100тис.грн. міська рада виділила на харчування школярів, а Т.Копиляк нібито бажав стати почесним президентом клубу. Кожен виїзний матч обходився команді у 10-15тис грн., а футболісти отримували 4-8тис.грн зарплатні.


Також Ярослав Кузьмяк запевнив журналістів, що за потраченими грошима не шкодує. Він щорічно тратить 100-200тис.гнр на благочинність і допомогу потребуючим. У перспективі планує створити благодійний фонд для купівлі для самбірчан магнітно-резонансного томографа, вартість якого 500тис.доларів. Власних грошей закладе у фонд 200тис.грн, і пропонуватиме самбірським підприємцям долучитися до необхідної суми. В разі, якщо самбірський бізнес його не підтримає, потратить гроші на потреби лікарень міста. Ну і на сам кінець Ярослав Кузьмяк зробив вагому заяву на майбутню політичну перспективу заявивши, що буде балатуватися у мери Самбора.

 

Стисло

Статистика

Користувачі
33
Статті
1274
Перегляди статей
3898675

На сайті 40 гостей та користувачі відсутні

FB
G+