Передкарпатська правда

  

Мера Самбора відправили на навчання, а його першому заступнику припинили повноваження

 На вчорашній сесісії Самбірської міської ради, 24.04.12., міські райці розглянули три десятки питань життєдіяльності міста. Заслухали інформацію головного лікаря Самбірської ЦРЛ Юрія Денька про роботу медицини, затвердили розпорядження міського голови та зміни до бюджету, звільнили дітей-пільговиків від оплати за харчування, погодили угоду про співпрацю із Вільнюським районом Литовської республіки, запланували ремонтні роботи в місті на весняно-літній період, заслухали інформацію про роботу мандатної депутатської комісії, про роботу комунального підприємства "Обєднане", а також цілий ряд питань про комунальну власність міста та вже звиклих земельних.


У депутатських запитах слід виокремити питання паркування біля ринку. Депутат Микола Каратник привернув депутатську увагу до цієї проблеми, яка виникла після прийняття відомого Закону. Відтепер, якщо відсутній паркомат, то водії не повинні платити. Однак паркувальники намагаються брати плату, хоча інколи деякі з них ведуться не коректно та їхній вигляд бажає кращого. Видається, що вирішення цієї проблеми наразі міській владі не під силу, адже за словами мера Тараса Копиляка паркомат коштує 52тис.грн., а річний збір від парковки складає 42тис.грн..
Мабуть не помилюся, якщо напишу, що своєрідною несподіваною родзинкою стала інформація мера про припинення повноважень його першого заступника Петра Мошуманського, який черговий раз полишив Ратушу на користь рідної "Омеги". У кулуарах Ради подейкують, що його місце обійме Юрій Пасько. Про цього достойника ми вже писали у статті про заступників-полковників мера. Лише зауважимо, що мер позбувся останнього цивільного заступника і тепер його заступають лише полковники та підполковники.
На цій же сесії депутати одностайно рекомендували міського голову Самбора Тараса Копиляка на навчання у Національній академії державного управління при Президентові України, щоправда заочно.   

 

Коментарі  

Kogel
+19 # Kogel 25.04.2012, 14:02
Проспав мабуть писака на *малине*головну подію дня.
Відповісти

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Стисло

Статистика

Користувачі
13
Статті
958
Перегляди статей
2732837

На сайті 103 гостей та користувачі відсутні

FB
G+