Передкарпатська правда

  

Банери

Напередодні травневих вихідних Старосамбірщина жила міжнародними акціями

У переддень травневих вихідних Старосамбірщина приймала гостей із США, Польщі, Словаччини та Угорщини. Першими завітали до голови районної ради Володимира Горбового представники  американської транснаціональної корпорації UPS. Річ у тім, що ця корпорація співпрацю із громадами району 7 років і вклала у розвиток громад 5млн.грн.. Насамперед вона опікується п'ятьма школами району, а загалом зреалізувала 25 проектів у різних громадах. Своєю діяльністю фірма спростовує міф про американський прагматизм. За словами віце-президента фірми Арні Бельмана, спочатку вони відчували певну настороженість з боку жителів громад. Мовляв, хто такі, чого хочуть. А сьогодні це вже 14 візит на терени району і їх скрізь радо приймають. В свою чергу, зазначив Арні Бельман, він  впізнає дітей які на початках були першачками, а сьогодні вони уже випускники шкіл. З ними він листується і знає про їхні проблеми та успіхи, практично допомагає.
На відзнаки та подарунки американцям щедрим був і Володимир Горбовий. Віце-президент Арні Бельман отримав відзнаку "Лицар Бескидів" та пам'ятний подарунок - гравюру старовинного Львова, а дружина містера Арні бірюзові коралі ручної роботи.


У п'ятницю і суботу, 27-28 квітня, відбувся "Марш пам'яті" учнівської молоді Старосамбірського району та Перемишльського повіту з нагоди гідного вшанування жертв комуністичного режиму, закатованих енкаведистами  в урочищі Саліна.
У суботу, 28 квітня, Старосамбірщина приймала 7-й міжнародний велосипедний рейд "Слідами пригод бравого вояка Швейка". Учасники рейду відвідали пам'ятник самого Швейка у Фельштині (сучасна Скелівка).

 

 

Стисло

Громадська інформаційно-розслідувальна мережа

Статистика

Користувачі
33
Статті
1266
Перегляди статей
3887679

На сайті 83 гостей та користувачі відсутні

FB
G+