Передкарпатська правда

  

Розслідування

Як я купував порошок

Якось моя рідна, дала мені завдання купити порошок для прання. Я, як і більшість чоловіків, поставився до цього спочатку досить легковажно. Проте, коли зайшов до найближчого магазину, то постав перед доволі складним вибором... який саме купити? Дорогий, чи дешевий, відомого закордонного бренду, чи вітчизняний,  рідкий, чи сипучий миючий засіб? Та, чи правда, що, чим густіший, то краще пере? І, чи безпечніші безфосфатні? Як не попастись на контрафакт, тобто підробоку? Погодьтеся, що для чоловіка, який ніколи не купував такої категорії товари, це важкий вибір. Отже, поділюся з вами  міркуваннями свого квесту. Зателефонувавши до кількох своїх знайомих, які возять миючі засоби з Польщі і розуміються на цій справі, отримав купу цікавих порад. 

Спочатку про ціну. Виявляється, що  ціна, як правило, відображає вміст наявних в продукті речовин, чим дорожчий, то кращий. Зрештою це і так всім зрозуміло. Проте, на самбірському, як і на багатьох інших ринках України, не зажди ціна бренду відповідає самому бренду. Бо наші підприємливі хитруни беруть за кордоном найдешевший миючий засіб і переклеюючи, просто-напросто, етикетку на брендовий миючий засіб, продають його вже втридорого. Подейкують, що таких підпільних цехів найбільше на колись рідному мені Закарпатті. 

Виявилась ще одна суттєва хитрість менеджменту. Побутує думка, що завезені з Європи миючі засоби є найякісніші, а виявилось зовсім не так, бо, як переконались на практиці, миючі засоби, навіть відомих брендів, але придбані в дешевих супермаркетах наших  сусідів, на зразок мережі "Бедронка", зовсім не відповідають європейським, адже там скупляються наші. 

І ще кажуть, що чим густіший, то концентрованіший, а значить кращий. Виявляється, що вязкість до пральних властивостей жодного відношення немає, бо згущення проходить завдяки процесу згущенню, і, як відомо, з води можна зробити густий гель. Отже, будьмо уважними, купляймо українське і дамо своїм заробити. 

 

 

Стисло

Статистика

Користувачі
33
Статті
1274
Перегляди статей
3898717

На сайті 72 гостей та користувачі відсутні

FB
G+