Передкарпатська правда

  

Банери

Про львівське сміття, засмічену політику та громадські слухання

Завтра, 27 квітня, з ініціативи Старосамбірської міської ради відбудеться громадське обговорення про долю львівського сміття у Старосамбірському районі. Напередодні обговорення публікуємо роздуми депутата Старосамбірської районної ради, голови фракції ВО"Свобода" Мирона Пацая. Наприкінці великого посту, перед святами, українські міста та села чепурились до великого свята Великодня. Звісно, не відставав і наш славетний Львів. Проте, перед самими святами, вже не у Львові, а на теренах Львівщини знову повернулись до сміття, що з'явилось у Стрілковичах, Морозовичах та в Старому Самборі, де не відомі машини возили його на звалища, яких не існує.....До слова, скажу,. що й місцеве сміття немає куди дівати. Та коли місцевий нарід вчинив великий гвалт на це неподобство, то всі  голови кричали навперебій, що то не ми, ми не дозволяли, що ж це робиться? Але я сам собі задаю питання, звідки водій, який живе у Львові, на вулиці, наприклад, "замкненій" знає куди це сміття вивезти, як заїхати в ту посадку, та ще й до того пізно ввечері, чи рано вранці? Висновок напрошується сам собою, мав би бути поводир. Інакше хто ж йому сказав?, хто його спровадив до нас? Так, як голова та головиха  району, голова міста кажуть що вони не дозволяли, то залишається лиш один підозрюваний - це партійці, депутати міської чи райради, що представляють інтереси Андрія Садового на Старосамбірщині.

Підтвердження цьому є й той факт, що завтра в Старому Самборі провадитимуть громадські слухання по смітті і лише Старосамбірська Самопоміч бідкається про львівське сміття та наполегливо просить старосамбірчан дозволити завозити ту смердоту. Аргументація залізобетонна. У Львові навчаються наші діти. Хоча за кришування Львова ріжеться і наш ліс. Але зараз не про ліс. Ще аргумент, що це Свобода не дала Садовому за 16 років правління побудувати переробний завод. Не хотілося б вже так гостро, але мене це вже вивертає, на виборах такі красиві та помічні, проте після виборів допомагають лиш самі собі.

І ще, повернусь  до дітей наших, що вчаться у  Львові. Та той же Садовий їм зробив  неабияке полегшення облаштувавши в полі кінцеву станцію маршруток і тепер їм набагато легше добиратись до ВУЗУ, чи не так? Теж Свобода винна?!

Зрештою, є ще одна версія чому так наполегливо почали завозити нам сміття зі Львова. Певне, ні для кого не секрет, що Садовий поміняв заступника в обласній раді, свою партійку Парасковію Дворянин на свого кума Андрія Білоуса. Параскевія в своїй доповіді пролила світло на темну обласну раду. Виявляється, що наші два райони Самбірський та Старосамбірський входять в пятірку тих, хто виграє найбільше мікропроектів, і як в нас водиться, це не тому, що в нас такі мудрі керманичі, а певне тому, що схема працює. Отож, тому не виключено, що гроші які йдуть зі Львова в район, Львів в "нагрузку" довантажує сміттям.

От такі то міркування. Я описав два припущення, проте обидва мають право на життя, хоча вони можуть втілюватись й одночасно. Біда в тому, що нас, на привеликий жаль, мають теж за сміття. Проте, це вже зовсім інша історія, яка буде мати розвиток.

МИРОН ПАЦАЙ

Від редакції: цікаве мовчання правоохоронців. Чи відкриті провадження? Що встановлено? Хто затриманий?

 

Стисло

Громадська інформаційно-розслідувальна мережа

Статистика

Користувачі
33
Статті
1266
Перегляди статей
3887616

На сайті 80 гостей та користувачі відсутні

FB
G+