Передкарпатська правда

  

За вітряки які везтимуть через Самбір вночі депутати хочуть більше

Вулицями Самбора невдовзі пройде колона із 60 вантажівок, які повезуть вітрогенератори для встановлення у селі Стрільбичі. Попередньо експерти фірми ТзОВ «Карпатський вітер» вивчили всі можливі маршрути: єдиною дорогою, що дозволяла дотримати євро стандарт і вимог страхової компанії виявились вулиці Самбора. Перепонами на шляху вантажівок стали електроопора, дорожнє кільце та три дерева. Фірма дала гарантії, що усе відновить власними силами і коштом та заплатить місту 500 тис.грн. Однак, депутати Самбірської міської ради вважають, що цього замало. З ініціативи голови фракції ВО"Батьківщина" Володимира Мурайка створена депутатська переговорна група, яка пропонуватиме фірмі ТзОВ «Карпатський вітер» окрім відновлення всього пошкодженого, відремонтувати вулицю Торгову, облаштувати кілька автостоянок та посприяти у впорядкуванні транспортного руху навколо ринку у місті. А це значно більша сума аніж 500 тис.грн.. Лише ремонт вул.Торгової обійдеться щонайменше в 1млн.грн..

А тим часом, виникли інші перепони на шляху вітряків. Залізниця не дає дозволу на проїзд через аварійний міст. По обїздній також не проїхати. Вітряки не влазяться під інший міст. Хоча міжнародні експерти стверджують, що львівський міст мав би все витримати, адже витримує зерновози, лісовози і нафтовози.

Міський голова Самбора Юрій Гамар каже, що всі сторони в процесі перемовин  знайдуть прийнятний для себе варіант і вітряки приїдуть за призначенням. Державно енергетичну Програму потрібно виконувати.

 

Стисло

Громадська інформаційно-розслідувальна мережа

Статистика

Користувачі
33
Статті
1269
Перегляди статей
3896770

На сайті 52 гостей та користувачі відсутні

FB
G+