Передкарпатська правда

  

У Самборі неповнолітня мало не стала жертвою гри «синій кит»

Дев’ятнадцятирічний мешканець Самбора за допомогою соцмереж погрожував вбивством неповнолітній дівчині. За свої вчинки він опинився на лаві підсудних, повідомила прес-служба прокуратури Львівської області. В лютому цього року чоловік створив сторінку в соціальній мережі «Вконтакте» під вигаданими анкетними даними. В подальшому, знаючи про існування групи «синій кит», зайшов на сторінку до неповнолітньої, яка розмістила на своїй «аватарці» зображення «кита» та почав погрожувати останній вбивством, ставити їй вимоги про виконання відповідних завдань. Оскільки дівчина відмовилась виконувати завдання, він почав телефонувати їй та погрожувати вбивством також і її близьким родичам. При цьому, за допомогою комп’ютерної програми «зміна голосу», змінював свій голос, говорив їй що вона скоро помре та вмикав музику «дзвони із словами вічна пам'ять», «шум води та вітру» та «плач». Вказані погрози дівчина сприйняла реально та повідомила про це викладачам навчального закладу та працівникам поліції. На щастя дівчини, так звану гру вдалось вчасно припинити.

За процесуального керівництва Самбірської місцевої прокуратури завершено досудове розслідування та скеровано до суду кримінальне провадження відносно 19-ти річного жителя міста Самбора за підозрою у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.129 КК України (погроза вбивством).

Враховуючи, що в судовому засіданні обвинувачений свою вину визнав повністю та попросив вибачення у потерпілої, відтак, суд 03.05.2017 закрив кримінальне провадження у справі у зв'язку з відмовою останньої від обвинувачення.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Стисло

Статистика

Користувачі
13
Статті
958
Перегляди статей
2732784

На сайті 67 гостей та користувачі відсутні

FB
G+