Передкарпатська правда

  

Начальника відділу освіти Старосамбірської РДА звільнили.

Як повідомило надійне джерело в Старосмбірській районній адміністрації, сьогодні 28 липня 2017 року голова рда Орест Бонк підписав розпорядження про звільнення Яворського Мар’яна Володимировича з посади начальника відділу освіти Старосамбірської РДА.,

Це сталось  три дні опісля нижчеописаної конференції ГО «Старосамбірщина 3000», в висновку якої містилася інформація про конфлікт інтересів в відділі освіти

 Публікації повя’зані з Яворським Мар’яном Володимировичем

 Декларації: Яворський Мар'ян Володимирович

Меморіальні пристрасті довкола Героя України.

Старосамбірських дітей нагріє на півмільйона фірма, яка не існує навіть півроку.

 У Старосамбірському районі школярів грітимуть регіонали.

 На Самбірщині вчителів просять масово йти у неоплачувані відпустки.

У Старосамбірському районі пропонують харчувати школярів коштом батьків.

У Стросамбірському районі 27 шкіл за 3 роки не отримали жодної копійки. 

 

 

 

Коментарі  

Марія
+3 # Марія 28.07.2017, 19:51
Працюючи вчителькою малювання в початкових класах з неповним тижневим навантаженням хочу розказати про те, що вчителі говорять в пів голосу, бо інакше знайдеться багато причин на звільнення. Вже наш колишній начальник освіти як поставив роботу, що директори без обговорень виконують всі його доручення, законні чи незаконні. А чому б їм не виконувати, якщо від травня вони отримують по 23 та більше тисяч гривень. Така сума набігла за рахунок премій та надбавок та ще й за перевищення тижневого навантаження. А відпускні будуть сягати 40 тис.грн.
Роль "шісток" в школах зайняли бібліотекарі. За таку службу начальнику він їх преміював за важку роботу 50 % надбавкою.
Як і всі влітку я теж купила фарбу щоб освіжити своє житло. Всі в Старому Самборі знають магазин Шишки тому вибирала таку саму, якою фарбуємо разом з батьками коридори в школі. І як я була здивована, коли за неї я заплатила 70 гривень, а нам привозив брат пана Яворського (той що служив в міліції) за 110 грн.
Ще багато чого можна було б написати, про що ми обговорюємо на перервах, але найбільше мене вражає, коли до нас приїзджає начальник з золотим ланцом на грудях, величезною печаткою на пальці, на дорогій машині (здається Тойоті) і то при тому, що в нього менша зарплата як в нашої директорки.
І завжди плачуться, що нема грошей! Треба економити! Треба скорочувати школи!
Оресте Едуардовичу Ви не менше працювали начальником освіти, але таких статків не нажили собі. Чому?
Відповісти
Микола Іванович
-3 # Микола Іванович 28.07.2017, 23:45
Директори по 20 тисяч зарплати, а самбірські медики вже кілька місяців без копійки
Відповісти
Директор
+3 # Директор 31.07.2017, 19:14
а ви станьте директором і почнете заробляти по 23-40 тисяч.Для чого рахувати чиїсь,якщо можете рахувати свої! Чи нге можете?
Відповісти
Директор
+5 # Директор 28.07.2017, 22:38
Таке виписують хіба ті, хто не хоче працювати, в кого заздрість заливає очі.
Мар'ян Володимирович справді найкращий керівник освіти за останні роки. Сам працює віддано освіті, відповідально, з повагою ставиться до всіх вчителів. Якщо це правда і його звільнили то всі вчителі стануть на його захист.
Відповісти
Тая
-1 # Тая 29.07.2017, 22:47
Давно пора було звільнити цього пихатого , зарозумілого начальника. Він не тільки рідних приймав на роботу на керівні посади, а й усю родину . А ви один із тих директорів.
Відповісти
Іван
0 # Іван 05.08.2017, 12:08
за таке їх тюрма чекає. Разом колотили пазом будут хавати на нарах
Відповісти
Ігор
+2 # Ігор 28.07.2017, 22:50
Довно ту регіональну мразь треба було гнати.
То та трійця яворський трухим та цегенько. Вони далі керують районом. цегенько вже стояв на колінах, в трухима минулого тижня прокуратура провела обшуки. а яворського вже поперли.
Нарешті, давно б так.
яворський скільки часу перезовувався піля ревулюції.
Відповісти
Директор
+2 # Директор 31.07.2017, 19:09
примітивне мислення примітивної людини
Відповісти
Бойківчанка
+1 # Бойківчанка 29.07.2017, 11:35
Як він взагалі так довго там пропрацював? Дивуюся. Ця людина не має морального права взагалі бути дотичною до дітей.
Відповісти
Правда
+8 # Правда 31.07.2017, 18:53
Шановні критики діяльності Яворського!Ви спочатку станьте кимось,щось зробіть для суспільства і тоді може будете мати моральне право осуджувати ту чи іншу особистість.При йде наступний начальник і він буде поганий,потім наступний і наступний,тому, що всі хочуть,щоб рахувалися з його думкою,а сам особисто для того нічого не робить,окрім того,щоб паплюжити когось!!! "Якщо інші говорять про тебе погано,те тільки тому,що вони не можуть сказати нічого доброго про себе"
Відповісти
Іра
+9 # Іра 31.07.2017, 23:22
Все що тут написано правда і погане і хороше. Те, що Марян Володимирович хороший управлінець згодна. Він тримає все під контролем. і провалів в його роботі практично нема.
А що до директорів заучів, вчительства, то звичайно, він ставить, як і у всій Україні близьких до себе людей, тих хто потягне ту роботу і буде відданий начальнику. Кругова порука, і то не тільки в нашому районі.
Про вчительство. теж як на Україні... 1/2 ставки, в перспективній школі 500 доларів. А що десь розцінки інші?Десь є дешевше?
Так хата в нього порядна, машина теж.Треба віддати належне.
А що начальниця обласної освти інша? Її батько піп московського патріархату не дозволив занести до церкви героя, що загинув на сході. Все складно інших не маємо, а з тими погано.... Революційна ситуація...
Відповісти
Іван
-5 # Іван 05.08.2017, 12:11
Іра в Самборі брав один дятел за 1 годину ставки по 100 доларів. Тепер не знаю чи він ще не посад. то колишній комуніст Охріменко.
Відповісти
Правда
+3 # Правда 07.08.2017, 14:02
Треба питати з тих хто дає хабар так само ,як з тих ,що беруть.
Відповісти
Правда
+3 # Правда 07.08.2017, 14:07
всі керівні кадри старші за 50 років звільнити.Поста вити молодих людей,які тим чи іншим чином беруть участь у суспільному житті і вносять будь-яку лепту в розвиток патріотичного та культурного розвитку населення.Чому старших за 50? Тому,що вони погрузли в корупції і вже ніхто і ніщо того не змінить.
Відповісти