Передкарпатська правда

  

Медицина

У Самбірській районній лікарні «Хоспіс» доглядають за жителями кількох районів області

Невиліковнохворі, паліативні хворі, які проживають на Самбірщині мають право і можливість отримувати паліативне (симптоматичне) лікування, круглодобовий догляд в Самбірській районній лікарні «Хоспіс» (далі – СРЛ «Хоспіс»), відповідно до Конституції України та Наказу Міністерства охорони здоров’я України № 41 від 21.01.2013 року «Про організацію паліативної допомоги в Україні». Повідоив у своєму річному звіті голова Самбірської райради Віталій Кімак. Станом на 1 листопада 2017 року організація діяльності лікарні здійснюється працівниками в кількості 54,5 штатних одиниць: адміністративно- управлінський персонал на чолі із головним лікарем та керівниками підрозділів (медичної, господарської частин, бухгалтерії, інспектора з кадрів, юриста, інженера з охорони праці, тощо), Лікарський персонал представлений лікарем-терапевтом та лікарем-хірургом. Медперсонал лікарні – це також 12 медичних сестер та 9 молодших медичних сестер. Діяльність лікарні також здійснюється працівниками господарсько-обслуговуючого персоналу (сестра-господиня, кухарі, кухонні працівники, комірник, машиністи по пранню білизни, прибиральник службових приміщень, водій, оператори котельні, електромонтер тощо). Станом на 15 листопада 2017 року, за період від 1 січня 2017 року на стаціонарному лікуванні у СРЛ «Хоспіс» знаходилося 85 хворих (лікарня почала функціонувати повністю лише після закінчення ремонтних робіт, тобто другий поверх до лікувального процесу було задіяно лише з квітня 2017 року).

Станом на 15 листопада 2017 року на стаціонарному лікуванні у СРЛ «Хоспіс» знаходиться 29 важкохворих (з них в основному – пацієнти після перенесеного гострого порушення мозкового кровообігу (інсульту) з паралічами та парезами, після переломів шийки стегна, відповідно – із повним чи частковим обмеженням рухової функції, онкологічні хворі на термінальних стадіях, хворі із важкими формами цукрового діабету та його ускладненнями, хворі із розсіяним склерозом, хворобою Альцгеймера та ін.

Поступлення хворих відбувалося і відбувається відповідно до чинного законодавства та положення про госпіталізацію при наявності скерування та всіх необхідних медичних документів. На стаціонарному лікуванні (1.01.2017 – 31.10.17) в СРЛ «Хоспіс» знаходилися та продовжують отримувати паліативне ліекування хворі із м. Самбора (в кількості 33 чол.), Самбірського району (в кількості 24 чол.), а також хворі з Бісківської ОТГ (4 хворих), Новокалинівської територіальної громади (4 хворих), Воле-Баранівецької ОТГ (4 хворих), Дублянської ОТГ (5 хворих), Чуквянської ОТГ (1 хворий), а також хворі з міст: Львова, Добромиля, Борислава, Кам’янко-Буського та Стрийського районів.

Стисло

Громадська інформаційно-розслідувальна мережа
Канал не знайдено

Статистика

Користувачі
33
Статті
1385
Перегляди статей
4063716

На сайті 26 гостей та користувачі відсутні

FB
G+