Передкарпатська правда

  

У Львові стартує громадська кампанія “Стоп наркотик”

6 лютого, громадські організації “Вільні Люди-Львів”, “Молодіжний націоналістичний конгрес-Львів”, спільно з Патрульною поліцією у Львівській області розпочинають Інформаційно-профілактичну кампанію "Стоп наркотик". Дана ініціатива спрямована на протидію наркообігу у місті Львові.

Віднедавна в місті почали з’являтися написи з відкритою рекламою сайтів, на яких можна придбати наркотики. Отримати їх настільки просто, що таким чином покупцями можуть стати навіть школярі.

Яким чином можна долучитись?

знайти активістів в соцмережах Фейсбук або Телеграм (stopdruglviv)
зайти на карту моніторингу

відзначити на карті місце, де є напис

додати фотопідтвердження

6 лютого, стартував публічний моніторинг міста: “Нам дуже важливо підняти тему незаконного наркообігу. Ми закликаємо усіх звертати увагу на графіті чи написи на стінах будинків та повідомляти нас про наявність забороненої наркореклами”, — коментує Андрій Бень, координатор кампанії.

“Кампанія “Стоп наркотик” - це хороший приклад якісної співпраці громадських організацій, поліції та громади Львова, які спільно поборюють злочинність у Львові”, — наголошує Назар Франчук, заступник начальника відділу зв'язків з громадськістю Управління патрульної поліції Львова.

13 лютого відбудеться перша хвиля протидії забороненим написам. Моніторингові групи у складі активістів, волонтерів та поліціянтів, використовуючи дану карту, будуть замальовувати графіті.

Кампанія “Стоп наркотик” не має часових обмежень і працюватиме до того часу, поки не очистить стіни львівських будинків від наркореклами.

Детальніше: (063) 263 88 28 Андрій, (093) 66 83 252 Назар

Агенство з працевлаштування profitwork

Стисло

Канал не знайдено
FB
G+

LimNet Локальні інформаційні мережі

На сайті 53 гостей та користувачі відсутні

Статистика

Користувачі
34
Статті
1542
Перегляди статей
4303014