Передкарпатська правда

  
×

Повідомлення

SMTP Error: Could not authenticate.

У Львові стартує громадська кампанія “Стоп наркотик”

6 лютого, громадські організації “Вільні Люди-Львів”, “Молодіжний націоналістичний конгрес-Львів”, спільно з Патрульною поліцією у Львівській області розпочинають Інформаційно-профілактичну кампанію "Стоп наркотик". Дана ініціатива спрямована на протидію наркообігу у місті Львові.

Віднедавна в місті почали з’являтися написи з відкритою рекламою сайтів, на яких можна придбати наркотики. Отримати їх настільки просто, що таким чином покупцями можуть стати навіть школярі.

Яким чином можна долучитись?

знайти активістів в соцмережах Фейсбук або Телеграм (stopdruglviv)
зайти на карту моніторингу

відзначити на карті місце, де є напис

додати фотопідтвердження

6 лютого, стартував публічний моніторинг міста: “Нам дуже важливо підняти тему незаконного наркообігу. Ми закликаємо усіх звертати увагу на графіті чи написи на стінах будинків та повідомляти нас про наявність забороненої наркореклами”, — коментує Андрій Бень, координатор кампанії.

“Кампанія “Стоп наркотик” - це хороший приклад якісної співпраці громадських організацій, поліції та громади Львова, які спільно поборюють злочинність у Львові”, — наголошує Назар Франчук, заступник начальника відділу зв'язків з громадськістю Управління патрульної поліції Львова.

13 лютого відбудеться перша хвиля протидії забороненим написам. Моніторингові групи у складі активістів, волонтерів та поліціянтів, використовуючи дану карту, будуть замальовувати графіті.

Кампанія “Стоп наркотик” не має часових обмежень і працюватиме до того часу, поки не очистить стіни львівських будинків від наркореклами.

Детальніше: (063) 263 88 28 Андрій, (093) 66 83 252 Назар

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

РАДІО ЛЕВ (тестуємо)

Loading ...

Loading ...
Winamp, iTunes Windows Media Player Real Player QuickTime Web Proxy

Стисло

Статистика

Користувачі
31
Статті
1111
Перегляди статей
3120218

На сайті 116 гостей та користувачі відсутні

FB
G+