Передкарпатська правда

  

Самбірщину відвідав Патріарх УПЦ-КП

Напередодні Різдва Пресвятої Богородиці до Самбора з Патріаршим благословенням прибув Патріарх Київський і Всія Руси-України Святійший Філарет. Його супроводжували Митрополит Львівський і Сокальський Димитрій, єпископ Дрогобицький Матфей, настоятель храму Пресвятої Трійці о.Микола Юзич інші духовні особи та священники.

Цього дня Патріарх УПЦ-КП св.Філарет зустрічався з керівництвом міста і району, громадскістю Самбірщини. Міський голова Самбора Тарас Копиляк у вітальному слові зазначив, що це не перший візит Патріарха до Самбора. У Самборі Він освячував храми, закладав перші камені у їх розбудову. Із глибокою повагою мер вручив Патріарху медаль "За вагомий внесок у розбудову м.Самбора". Натомість Святійший Філарет нагородив мера  Патріаршою Грамотою та Відзнакою. Вечером у церкві Пресвятої Трійці відслужили урочисту всеночну до Дня Різдва Пресвятої Богородиці.

Наступного дня, у сам День Різдва Пресвятої Богородиці, Патріарх Філарет відвідав Старосамбірський район.

У своїх зверненнях до жителів Самбірщини Патріарх закликав до єднання і творення Єдиної Помісної Української Церкви. За словами Святійшого, Бог дарував нам Державу  і ми повинні зберегти цей Божий дар через єднання і творення української церкви. Без української держави не буде української церкви, але й без української церкви може не встояти українська держава.

 

 

РАДІО ЛЕВ (тестуємо)

Loading ...

Loading ...
Web Proxy Winamp, iTunes Windows Media Player Real Player QuickTime Web Proxy

Стисло

Статистика

Користувачі
31
Статті
1112
Перегляди статей
3136945

На сайті 130 гостей та користувачі відсутні

FB
G+