Передкарпатська правда

  

Загальнопольська газета "Wyborcza" вийшла з україномовним додатком

Від  жовтня, польська загальнонаціональна газета Wyborcza  вийшла з україномовним додатком у місті Вроцлав. Про це повідомляє портал inPoland.net.pl. Керівник україномовного проекту в «Виборчій» Магдалена Ногай (Magdalena Nogaj).

Перший її випуск буде містити 16 сторінок, і вона буде розповсюджуватись безкоштовно в місцях, які українці відвідують найчастіше – українська церква у Вроцлаві, інформаційний пункт, місцях де вони шукають працю.

То не буде перекладена на українську мову газета Wyborcza. Абсолютно ні. Це буду цілком інше видання призначене для українських читачів, де будуть новини, які написані для української аудиторії що мешкає у Вроцлаві.

В номері читачі зможуть прочитати про проблеми легалізації перебування в Польщі, історію Олега, який приїхав у пошуках праці до Вроцлаву, і його враження від свого першого дня в новій країні. Також буде розміщена схема міського транспорту, інтерв’ю з головою фундації Ukraina, анонси найближчих подій та інформація про те, де можна порозважатися з дітьми.

 

Стисло

Громадська інформаційно-розслідувальна мережа
Канал не знайдено

Статистика

Користувачі
33
Статті
1385
Перегляди статей
4063504

На сайті 54 гостей та користувачі відсутні

FB
G+