Передкарпатська правда

  

Загальнопольська газета "Wyborcza" вийшла з україномовним додатком

Від  жовтня, польська загальнонаціональна газета Wyborcza  вийшла з україномовним додатком у місті Вроцлав. Про це повідомляє портал inPoland.net.pl. Керівник україномовного проекту в «Виборчій» Магдалена Ногай (Magdalena Nogaj).

Перший її випуск буде містити 16 сторінок, і вона буде розповсюджуватись безкоштовно в місцях, які українці відвідують найчастіше – українська церква у Вроцлаві, інформаційний пункт, місцях де вони шукають працю.

То не буде перекладена на українську мову газета Wyborcza. Абсолютно ні. Це буду цілком інше видання призначене для українських читачів, де будуть новини, які написані для української аудиторії що мешкає у Вроцлаві.

В номері читачі зможуть прочитати про проблеми легалізації перебування в Польщі, історію Олега, який приїхав у пошуках праці до Вроцлаву, і його враження від свого першого дня в новій країні. Також буде розміщена схема міського транспорту, інтерв’ю з головою фундації Ukraina, анонси найближчих подій та інформація про те, де можна порозважатися з дітьми.

 

Добробуд Сколе деревяний зруб

Стисло

Канал не знайдено
FB
G+

LimNet Локальні інформаційні мережі

На сайті 36 гостей та користувачі відсутні

Статистика

Користувачі
34
Статті
1542
Перегляди статей
4303056