Передкарпатська правда

  

Готуймось вшанувати бабусь

Яке це щастя - бути дитиною, коли про Тебе піклуються, Тебе оберігають і поруч із Тобою - твоя родина. Батьки завжди зайняті, а бабуся поруч. Вона - вірний порадник та друг, що розуміє та підтримує.

Сьогодні у різних державах відзначають свята приурочені людям, професіям, подіям. Особливою теплотою родинного спілкування наділені День Матері та День Батька. Однак недарма в народі кажуть, що перші діти - це внуки. То ж у багатьох країнах почали вшановувати ще й бабусь.

А чому б і ні?-а чим наші бабусі гірші. Вони ж виховали наших матусь та татусів,і насамперед самі є матусями. Роль більшості бабусь важко  оцінити. Трапляється,що вони повноцінно заміняють батьків. Достатньо багато  людей з радістю, а інколи і з сумом, згадують чудові дні, які проводили зі своїми бабусями, бо саме вони прикрашали наше дитинство комфортом, порадами, ніжністю або конкретною допомогою та підтримкою, коли ми дійсно потребували її. А ось чи приділяємо ми стільки ж любові і ніжності нашим бабусям? Може ще не пізно змінити це?

В українських традиціях є прекрасне свято - день Святої Анни,яке святкують 22 грудня. З давніх-давен Свята Анна є заступницею та покровителькою жінок. Це свято матері Богородиці,тобто бабусі Ісуса Христа. І чому б нам не започаткувати прекрасну традицію? Не об′єднуймо  ці два свята. Бабуся -це символ жіночносіті, лагідності, дбайливості, працьовитості та вірності, і ми за щоденними клопотами, не маємо права забувати про тих, кому завдячуємо своїм здоров′ям,успіхами,життям.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Стисло

Статистика

Користувачі
31
Статті
1031
Перегляди статей
2895270

На сайті 122 гостей та користувачі відсутні

FB
G+