Передкарпатська правда

Львівські леви повертаються ! Вихід в 1/4 розіграшу кубка України.

Близький Добромилю, Футбольний клуб Львів, який після дооовгої перерви повернувся в професійний футбол, і перебуває лиш у Другій лізі(третій за рангом), сьогодні у матчі  розіграшу 1/8 Кубка України переміг представника елітної премєр-ліги Камянську "Сталь".

У надважкій боротьбі наші хлопці вирвали перемогу, Після пропущеного голу на початку першого тайму, Львівські леви змогли відігратись в середині другого тайму, Кисленко зрівняв рахунок. Після забитого голу команди показали справжній чоловічий футбол високого рівня. В основний і додатковий час переможця не було визначено.

Все  було вирішено лиш в розіграші серії післяматчевих пенальті. Футбольний клуб Львів здобув вольову перемогу з рахунком 5:3.

Наша молода львівська команда проходить в 1/4 кубка України.

Вміють же наші молоді хлопці грати у футбол. Не за мільйони, не договорняки, а просто грати і насолоджуватись грою!!!

Молоді люди достойно представляють Львівщину, Львів  і  своїх вірних фанатів, яких з кожним матчем стає все більше і більше !!!

Чекаємо жеребкування і наступного суперника вже в 1/4 розіграшу Кубка України. Наступний етап розіграшу кубка України відбудеться вже в листопаді. Чекаємо нових перемог.!