Передкарпатська правда

  

Самбірських поліцейських звинувачують у пянстві та хамстві

У перший день Нового року із сім’єю Ігоря та Галини Буца, що проживає в селі Воютичі Самбірського району Львівської області, стався неприємний інцидент із місцевою поліцією. За їх словами, працівники поліції, будучи у нетверезому стані, ображали їх під час складання штрафу за порушення ПДР. Однак, у Самбірському відділку поліції повідомили, що ознак сп’яніння у поліцейських не виявили, та все ж розслідування триває.

Першого січня о 23:30, на вулиці Валовій у місті Самборі, співробітниками Самбірського ВП ГУНП у Львівській області було зупинено автомобіль «Renault» за порушення правил дорожнього руху. Ігор Буца разом із своєю дружиною Галиною, їхали додому і зупинилися у недозволеному місці у центрі Самбора, щоб зайти у магазин. За їх словами, працівники поліції, які склали відповідний протокол за порушення правил дорожнього руху, «були у стані алкогольного сп’яніння».

Також сім’я повідомляє, що поліцейські «по-хамськи себе вели, зокрема ображали їх непристойними словами». Однак якихось фактичних доказів (фото, відео) у сім’ї немає. Все ж, Ігор Буца написав відповідні скарги заступнику начальника СППП Самбірського ВП ГУНП у Львівській області, керівнику місцевої прокуратури міста Самбора у Львівській області, також начальнику ДБВ МН України у Львівській області.

У відповідь на інформаційний запит ІА ZIK у відділку поліції міста Самбора повідомили, що поліцейські не перебували у стані алкогольного сп’яніння.

«Згідно з висновками щодо результатів медичного огляду з метою виявлення стану алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння, або перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції, зареєстрованих в КЗ Самбірська районна лікарня за №2,3,4 від 02.01.2018, у поліцейських Самбірського ВП ГУНП у Львівській області ознак сп’яніння не виявлено», – йдеться у відповідь на запит.

Також самбірські поліцейські розповіли, що звернення зареєстрували та розпочали службове розслідування: «Заява гр. Буци Ігоря Михайловича, щодо неправомірних, на його думку, дій працівників Самбірського ВП ГУНП у Львівській області, зареєстрована в журналі Єдиного обліку Самбірського ВП ГУНП у Львівській області за №40 від 02.01.2018. За наведеним фактом проводиться перевірка» 

Повідомляє  ІА ZIK

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Стисло

Статистика

Користувачі
31
Статті
1045
Перегляди статей
2935674

На сайті 52 гостей та користувачі відсутні

FB
G+