Передкарпатська правда

  

Розслідування

Львів...Садовий... Сміття...

 Кожне місто має свої перемоги і поразки, своїх героїв і злочинців, духовних велетнів і моральних покручів, гордість і сором, щастя і - біду. Не є винятком з цього правила і Львів.

Здавалося, що з приходом команди Андрія Садового на місто зійшло щастя. Його передвиборча програма у 2002 році “Львів’яни - господарі міста” серед іншого декларувала: ”прибирання вулиць і вивіз сміття будуть якісними і безперебійними”. Треба казати, що прибирання вулиць і вивіз сміття були настільки “безперебійними” у 2016-2017 роках, що місто ледь не втонуло у смітті на 15-ту річницю обітниці Садового.

Тепер, після трагічних подій на сміттєзвалищі у Грибовичах, Садовий легко роздає наліво і на право десятки і сотні мільйонів гривень, що важкою працею заробляють львів’яни для міського бюджету.

Недавно він віддав 25 000 000 гривень  обласній адміністрації на вирішення проблем зі сміттям, 75 000 0000 гривень субкредиту скерував на новий сміттєвий полігон, впорядкування старого і якийсь сміттєпереробний комплекс. Якщо з рекультивацією старого полігону у Грибовичах усе зрозуміло: насмітили - приберіть за собою, то не зрозуміло нащо треба будувати новий полігон, або людською мовою - сміттєзвалище, якщо будують якийсь комплекс? І що це за комплекс, коли після нього треба ще одне сміттєзвалище?

Наступний цікавий факт, який показує сміттєву господарку Львова, це інформація, що прозвучала на одній з комісій обласної ради: місцевим громадам, які приймають львівське сміття, скерували 40 мільйонів гривень. При цьому було вивезено на полігони 80 тон сміття. Нескладні підрахунки показують, що 1 кг сміття коштував львів’янам 15 гривень! Ото господарка ві Львові! Ото господар! 

Тож коли дивишся на все це, то розумієш, що біда Львова - не сміття. БІДА Львова -львівська влада

This text will be replaced

Агенство з працевлаштування profitwork

Стисло

Канал не знайдено
LimNet Локальні інформаційні мережі

Статистика

Користувачі
34
Статті
1490
Перегляди статей
4184578

На сайті Один гість та користувачі відсутні

FB
G+