Передкарпатська правда

  

Розслідування

В Старому Самборі будівельники використовують у школах заборонені будматеріали

З перевірених джерел стало відомо, що одне з підприємств, а саме ТОВ "БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ "ПІРАМІД КОРП", яка зареєстрована в смт Дубляни Самбірського району, ймовірно, подарує Старосамбірській школі №2 оновлений фасад школи. Така інформація щонайменше здивувала усіх, а причиною тому стало очевидне порушення будівельних норм підрядниками, які використали недозволені матеріали, зокрема пінопласт.

Тому, малоймовірно, що спеціалісти авторського та технічного  нагляду порушуватимуть  п. 5.3. (5.3.1., 5.3.2.) "Державних будівельних норм України  Конструкції будинків і споруд" підписуючи відповідні акти. Як наслідок, керівництво Старосамбірського відділу освіти не підписує акти виконаних робіт, які є підставою розрахунку з виконавцями.

Чи не єдиний вихід з цієї складної ситуації може бути демонтаж заборонених матеріалів та виконання робіт відповідно до проекту. 

Відповідно до сайту закупівля роботи зроблена на суму 187 тис грн

 По схожому факту вже відкрито кримінальне провадження  із реконструкції фасаду дитячого садочка в місті Хирові, де  виконавець робіт на різних стінах будівлі використовував різні матеріали, зокрема з однієї сторони мінеральна вата а з іншої пінопласт.
 
Витяг з ДБН В.2.6-33:2008
         5.3.1 При застосуванні матеріалів теплової ізоляції та опоряджувального шару групи горючості НГ згідно з класифікацією ДБН В.1.1-7 системи можуть застосовуватися для будинків з умовною висотою Н ≤ 73,5 м без обмежень.
     5.3.2 Конструкції з шаром теплової ізоляції груп горючості Г1, Г2 та опоряджувальним шаром із матеріалів, які відносяться до груп горючості Г1, Г2 згідно з класифікацією ДБН В.1.1-7, можуть застосовуватися тільки для будинків з умовною висотою Н ≤ 15 м за винятком будинків дитячих дошкільних закладів, навчальних, лікувальних закладів згідно з ДБН В.2.2-3, ДБН В.2.2-4, ДБН В.2.2-10 та будинків І ступеня вогнестійкості, а також для будинків II та III ступенів вогнестійкості при застосуванні опоряджувального шару з матеріалів, які відносяться до групи горючості Г2.
Агенство з працевлаштування profitwork

Стисло

Канал не знайдено
LimNet Локальні інформаційні мережі

Статистика

Користувачі
34
Статті
1490
Перегляди статей
4184634

На сайті 16 гостей та користувачі відсутні

FB
G+