Передкарпатська правда

  

Розслідування

Для порятунку церкви виділили 280 тис, та все дарма...

За для порятунку церкви, що в селі Велике на Старосамбірщині місцева влада для регулювання  та берегоукріплення на притоці річки Вирва виділила 280 тисяч. Переможець тендеру - підприємство із старосамбірською назвою та дрогобицькою реєстрацією ТЗОВ "СТРИВІГОР" . Термін виконання робіт закінчується 27 грудня. 

Гроші потрачені, а результату немає, бо  завдання порятунку церкви не те що б не вирішилось, а ще більше загострилось. Вже реальна небезпека руйнування чотирьохсотлітньої церкви. Тому громада села занепокоєна, як нераціональністю використаних коштів, так і проблемою збереженням своєї святині.

Тому подаю дописи з соцмереж. 

"Чи дочекається церква до свого ювілею у 2020 році, чи впаде у прірву. Чекаємо, що наші владні чиновники з компетентних органів перевірять використання бюджетних коштів (280 тис. грн.), виділених для порятунку 400 - літньої церкви у селі Велике Старосамбірського району.  Невже 12-ти денна робота тракторів - екскаватора і бульдозера Т-75 з 8 год по 17 год ,а в суботу з 8 год по 15 год (мінус обід) коштує 280 тисяч бюджетних гривень." - повідомляє Василь Деркач

"Ще одна жахлива схема відмивання грошей , тепер у селі Велике, на старовинній 400-літній церкві (((
Шкода що доводиться читати таке, саме на свято Миколая.
Що зараз писати ? 
Що коментувати, не знаю !?!?!"- дописує депутат Княжпільської сільської ради Степан Олексин

 

Агенство з працевлаштування profitwork

Стисло

Канал не знайдено
LimNet Локальні інформаційні мережі

Статистика

Користувачі
34
Статті
1492
Перегляди статей
4184684

На сайті 25 гостей та користувачі відсутні

FB
G+