Передкарпатська правда

  

Розслідування

У Самбірському районі викрили міні-цех з виробництва фальсифікованого алкоголю

Поліція встановила організаторів мережі підпільного виробництва та розповсюдження фальсифікованої горілки на Львівщині. У результаті роботи правоохоронців, у продаж не потрапив алкоголь сумнівної якості на суму понад 1 млн грн. Вони встановили, що організували нелегальну мережу троє мешканців Львівщини, віком 24, 27 та 46 років. Міні-цехи з так званими «перевалочними базами» діяли у Жовківському і Самбірському районах області та у Львові. Фальсифіковану алкогольну продукцію з підробленими акцизники марками зловмисники невеликими партіями реалізовували на території Львівської області, повідомив відділ комунікації поліції Львівської області.
Під час санкціонованих обшуків правоохоронці вилучили більше 3 тонн спирту та спиртовмісної суміші, обладнання, 3,5 тис. підроблених марок акцизного збору, майже 1 тис. пляшок готового фальсифікату горілки різних торговельних марок, переважно виробництва підприємств центрального та східного регіону України та понад 80 тис. грн. 

Також затримали автомобілі, які зловмисники використовували для своєї незаконної діяльності, зокрема «Toyota Prado» та вантажні буси «Opel Vivaro» та «Renault Trafic».

Організаторам незаконної діяльності повідомили про підозру у скоєнні злочинів у складі організованої групи, передбачених ч.3 ст.28 – ч.1,2 ст.204, ч.1 ст.199 Кримінального кодексу України. Зловмисникам загрожує покарання – позбавлення волі на строк від трьох до семи років з конфіскацією незаконно виготовленої продукції та обладнання для її виготовлення.

Добробуд Сколе деревяний зруб

Стисло

Громадська інформаційно-розслідувальна мережа
Канал не знайдено
LimNet Локальні інформаційні мережі

Статистика

Користувачі
34
Статті
1500
Перегляди статей
4221014

На сайті 19 гостей та користувачі відсутні

FB
G+