Передкарпатська правда

  

Завершено розслідування справи проти екс-голови Турківської райдержадміністрації

Прокуратура Львівської області завершила розслідування справи проти екс-голови Турківської райдержадміністрації Михайла Коня, якого підозрюють у розтраті бюджетних коштів у період його роботи на посаді головного лікаря Турківської районної лікарні. Якщо вина Михайла Коня буде доведе у суді, йому загрожує позбавлення волі до восьми років.

«Завершено досудове розслідування та скеровано до Турківського районного суду Львівської області обвинувальний акт стосовно колишнього головного лікаря однієї із комунальних центральних районних лікарень за підозрою у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 ст.191 КК України (розтрата ввіреного майна у великих розмірах, шляхом зловживання службовим становищем)», - повідомила прокуратура Львівської області 8 листопада.

У повідомленні прокуратури не вказане прізвище обвинуваченого, проте, як з’ясував ZAXID.NET мова йде про Михайла Коня, який працював головним лікарем Турківської районної лікарні до вересня 2013 року. 13 вересня 2013 року президент Віктор Янукович призначив його головою Турківської РДА. Відразу ж після Революції Гідності, 18 березня 2014 року Михайла Коня звільнив з цієї посади тодішній виконувач обов’язків президента України Олександр Турчинов.

Тепер прокуратура Львівської області звинувачує Михайла Коня у завищенні витрат при закупівлі медичного обладнання під час його роботи на посаді головного лікаря Турківської лікарні.

«Встановлено, що підозрюваний, зловживаючи службовим становищем, уклав договори та придбав вироби медичного призначення на суму близько 500 тис грн без проведення тендерних процедур. При цьому, чоловік завищив вартість виробів на суму понад 190 тис грн. Таким чином зловмисник розтратив майно місцевого бюджету Турківщини», - зазначено у повідомленні прокуратури.

Як випливає з проміжної ухвали суду у цій справі, мова йде про зловживання під час закупівлі комплектуючих до системи ультразвукової діагностики.

У випадку доведення вини Михайла Коня у суді, йому загрожує позбавлення волі на термін від п'яти до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади, чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Добробуд Сколе деревяний зруб

Стисло

Громадська інформаційно-розслідувальна мережа
FB
G+

LimNet Локальні інформаційні мережі

На сайті 212 гостей та користувачі відсутні

Статистика

Користувачі
34
Статті
1586
Перегляди статей
4439513