
Депутат не подав декларації про доходи за 2021 та 2022 роки, а також після завершення повноважень у 2023 році. Про це йдеться у вироку Самбірського міськрайонного суду Львівської області від 30 березня 2026 року, - пише ІА"Варіанти".
Самбірський міськрайонний суд визнав винним колишнього депутата Самбірської районної ради в неподанні декларації про доходи та оштрафував на 42 500 грн.
Як йдеться у матеріалах справи, уродженець Житомирської області, обраний на місцевих виборах у 2020 році й який склав свої повноваження 30 березня 2023 року, перейшовши на посаду в орган місцевого самоврядування, не подав декларації за 2021 та 2022 роки, а також не задекларував доходи після завершення повноважень у 2023 році, хоча був зобов’язаний це зробити відповідно до закону.
- Йосип Маланяк
- Політика. Влада. Суспільство.
- Перегляди: 265


