Політика. Влада. Суспільство.

У Самборі Львівської області почав діяти міський штаб національного опору. Його очолив Павло Андрущенко –  один з польових командирів Євромайдану.Про це сьогодні, 3 січня, повідомило IA ZIK.Донедавна на Самбірщині діяв об’єднаний міськрайонний штаб національного опору. А відтепер вони розділені на окремі – міський і районний.До складу ради міського національного штабу опору увійшло вісімнадцять чоловік – добре знаних у Самборі політичних, громадських активістів, представників студенства.

Жителі Старосамбірського району миттєво відгукнулися на створення Євромайдану у Києві. Першими в області, навіть у Львові іще не було, а вони вже створили Координаційний штаб для організації поїздок на підтримку Майдану, яку очолив голова Старосамбірської районної ради Орест Бонк. Коли минулої неділі на віче у Києві проголосили створення Всеукраїнського обєднання "Майдан", наступного дня в понеділок в Координаційний штаб прийшла делегація людей з вимогою негайно створити Старосамбірську Раду ВО "Майдан". Вони також одразу принесли список запропоноваих осіб, куди увійшли активісти Майдану, студенти, молодь, керівики громадських організацій, окремі керівники депутатських фракцій районної ради. Визначено Мету та Завдання діяльності Організації.

Мета - обєднання небайдужих до майбутнього нашої країни активних жителів району задля підтримки євроінтеграційних процесів, впровадження європейських стандартів у політиці, економіці, суспільстві.

Завдання - побудова в Україні Громадянської держави - суспільного ладу, в якому гармонійно поєднуються засади правової держави і активного та розвинутого громадянського суспільства.

- Громадський контроль за діяльністю органів державної влади та місцевого самоврядування.

- Суспільне реагування на протиправні рішення органів державної чи органів місцевого самоврядування.

- Суспільне лобіювання актуальних та необхідних для громади району проектів рішень в органах державної влади та органах місцевого самоврядування.

На вчорашній сесії Самбірської міської ради найбільше часу міські обранці присвятили обговоренню роботи місцевого відділення Держказначейства. З годину часу міські райці товкли воду в ступі. Річ у тім, що начальник місцевого відділення казначейства Петро Дністрянський жодні кошти не розподіляє.

Гроші знаходяться на єдиному централізованому рахунку у Києві. Що Київ дасть, то Петро Дністрянський і передасть. Він швидше виконує функції бухгалтера, а ніж банкіра. На роботу цього відомства нарікає вся Україна від Донецька до Ужгорода.Складалося враження, що мер Тарас Копиляк зробив спробу перекласти всю відповідальність за стан справ у місті на Петра Дністрянський. Слід нагадати меру, що він на рівні міста, в одній особі і мер- президент і голова міськради - парламенту, і премєр-міністр - голова міськвиконкому, і має промерську більшість у міській раді. Тобто, на рівні міста у нього більше влади, аніж у Віктора Януковича на рівні держави.

Стисло

Статистика

  • Користувачі 3
  • Статті 4968
  • Перегляди статей 9309786

Please publish modules in offcanvas position.