
Напередодні місцева преса опублікувала заяву Старосамбірських регіоналів з приводу суспільно-політичної кризи в державі. Для того, аби жителі району зрозуміли їхню сутність ми публікуємо цю заяву без змін та коментарів. Читайте та робіть висновки самі.
З А Я В А
Ради Старосамбірської РО Партії регіонів
Увесь український народ сьогодні в напрузі. В суспільстві гостре протистояння. Відбуваються небезпечні процеси для майбутнього України та українців. На нашу думку в небезпеці Незалежність та Соборність держави, майбутнє наших дітей і внуків.
Партія регіонів, членами якої ми є, на сьогоднішній день є правлячою політичною силою в державі, а тому, на нашу думку, несе найбільшу відповідальність за спокій, мир, порядок і верховенство Закону на усій її території.
Протягом трьох з половиною років керівництва в районі нам вдалось зробити для людей і держави не мало добра. І це в той кризисний для економіки країни і світу час. Ми працювали по совісті і честі, відкидаючи особисті інтереси, працюючи на користь мешканців району. Не перелічити покращень в галузях освіти, медицини, культурі, соцзахисті і т.ін.
Завдяки цій праці, нашій достойній поведінці в районі, мешканці району довірили нам, обравши нас депутатами райради. У критичний час грудня 2013 року депутати Старосамбірської райради ні голові райдержадміністрації В.Цегеньку, ні заступнику голови райради М.Титуху не висловили недовіри. І якщо би ми себе вели таким чином, як ведуть себе деякі можновладці чи правоохоронці у нашому районі або в цілій державі, нас би повикидали з кабінетів.
- Маланяк Йосип
- Політика. Влада. Суспільство.
- Перегляди: 35928


Жителі Старосамбірського району миттєво відгукнулися на створення Євромайдану у Києві. Першими в області, навіть у Львові іще не було, а вони вже створили Координаційний штаб для організації поїздок на підтримку Майдану, яку очолив голова Старосамбірської районної ради Орест Бонк. Коли минулої неділі на віче у Києві проголосили створення Всеукраїнського обєднання "Майдан", наступного дня в понеділок в Координаційний штаб прийшла делегація людей з вимогою негайно створити Старосамбірську Раду ВО "Майдан". Вони також одразу принесли список запропоноваих осіб, куди увійшли активісти Майдану, студенти, молодь, керівики громадських організацій, окремі керівники депутатських фракцій районної ради. Визначено Мету та Завдання діяльності Організації.
На вчорашній сесії Самбірської міської ради найбільше часу міські обранці присвятили обговоренню роботи місцевого відділення Держказначейства. З годину часу міські райці товкли воду в ступі. Річ у тім, що начальник місцевого відділення казначейства Петро Дністрянський жодні кошти не розподіляє.