На минулій сесії Самбірської міської ради, міський голова Самбора Тарас Копиляк, чомусь допитувався у депутатів скільки коштує постригтися у самбірських перукарнях. Згодом зясувалося, що мер хотів поправити зачіску,а йому відмовили, мовляв день розписаний по хвилинах. Це насторижило міського голову, адже за його інформацією, денна виручка у перукарнях складає 100грн.. Але, якщо день розписаний по хвилинах, то виручка мала б бути значно суттєвіша. Інший трафунок стався із знайомими мера. Вони вдвох пообідали за 400грн, а кафе показує денну виручку у 150грн. Деякі приватні підприємці показують місячний дохід менший за виплачену зарплатню працівникам. Отже, мер запропонував створити депутатську комісію та ревізувати такі заклади.
Перераховані, на перший погляд безневинні і до певної міри смішні випадки, мають для міста значну проблему. Річ у тім, що міський бюджет на 85% формується із податку на доходи фізичних осіб. Зі слів депутата міької ради Віктора Кузьменка за 9 місяців виконання становить 80%, а звідси усі інші проблеми фінансування міської господарки. Тим паче, що Самбір отримав із державного бюджету найменшу субвенцію в області. Для порівняння Самбірський район - 150млн.грн., а місто 8млн.грн.. У цьому ряду прикладів прозвучала іще одна неприємна новина. У місті ліквідовується структура прозвана в народі нафторозвідка. За словами мера, директор і бухгалтер написали заяви на звільнення, а борги із зарплати сягнули понад 0,5млн.грн.. Це іще один удар по бюджету міста.
Найпесимістичні картину фінансових справ міста змалював перший заступник міського голови Петро Мушуманський, який розповів, що навіть якщо зібрати всі податки в місті на 100 відсотків, то все одно не зможемо себе забезпечити. Київські можновладці при розрахунках, по старинці рахують за Самбором заводи, яких немає, військові частини, які давно розформовані. На його думку потрібно виходити на Київ і розяснювати, що самбірська господарка уже далеко не та, що була колись. І відповідно потрібно розрахунки робити по новому.