Пане Жепко закінчуйте керувати, бо немає чим зарплату давати

Передкарпатська правда Пане Жепко закінчуйте керувати, бо немає чим зарплату давати

Голова Самбірської РДА Андрій Жепко, повернувшись із безплатної відпустки із Єгипту перебуває у самоізоляції. Надлишок вільного часу та набуті у Єгипті сили спричинилися до чергового скандалу у ЗМІ. Андрій Богданович від імені колективу РДА звинуватив ЗМІ та вимагає спростування у буцім-то неправдивій інформації з приводу отримання зарплати колективу РДА. Бідаки мають голу зарплату, без премій і надбавок. 

Річ у тім, що райдержадміністрація докерувалася до того, що немає з чого платити зарплату навіть суттєво скороченому колективу. Щиросердні Новокалинівська та Стрілківська ОТГ, очевидно немаючи куди дівати гроші, уже на зарплату скинулись по 300 тисяч гривень. За логікою, пан Жепко мав би піти з капелюхом по інших ОТГ, аби колектив мав зарплату у наступні місяці. Благо у районі ОТГ багато. Можемо порадити Андрію Богдановичу звернутися до міської ради Самбора, аби й вони вділили на зарплату, як своєму депутату. Правда є проблема, депутат Жепко на сесії не ходить, а коли ходить, то сидить тихо і не висловлює своєї думки. Жодного виступу за депутатом не помічено.

Все це нагадує старий анекдот. "Кінчайте тату торгувати, бо нема чим здачу давати". Знову, вкотре, запитую себе , чи потрібна така РДА і такий голова?

Мешканець Самбірщини опинився у лікарні через отруєння чадним газом

01 грудня 2021

Учора, 30 листопада, у Самборі у важкому стані госпіталізували чоловіка, який отруївся чадним газом. Як повідомляє департамент з питань цивільного захисту населення Львівської ОДА, вчора близько 12:00 год., у с. Михайлевичі...

У Добромилі нова українська школа у пріоритеті

01 грудня 2021

Створення нового освітнього середовища в рамках найбільш дієвої реформи освітньої галузі - нової української школи й надалі залишається в пріоритеті. З цією метою Добромильська міська рада у співпраці з відділом освіти,...

Please publish modules in offcanvas position.