Звістка про те, що не стало Василя Савенка застала мене зненацька, як мабуть, і більшість тих, хто його знав. Сумбур різних думок і жевріння надії, що може це якась помилка. Однак, з часом, стало зрозуміло, що товариш пішов у вічність. Не стало Людини, яка будь-якого часу могла дати не тільки кваліфіковану медичну пораду, а й життєву і коли потрібно завжди приходила на допомогу.
Він все своє доросле життя рятував людей, а себе не вберіг. На душі сумно .
Висловлюю сердечні співчуття рідним, сумую із друзями та знайомими.
Вічна і Світла Тобі память Василю.

