На Львівщині оголошено лауреатів обласної премії . Приємна для самбірчан новина. Офіційно: за результатом таємного голосування журі конкурсу на здобуття обласної премії у галузі культури, літератури, мистецтва, журналістики та архітектури у 2015 році (загалом тринадцять номінацій) лауреатом цьогорічної премії у номінації Журналістика та публіцистика – імені В’ячеслава Чорновола став журналіст із Самбора, власкор ЗІКу, секретар Всеукраїнського об’єднання «Письменники Бойківщини» Микола Сенейко – за книгу «У жорнах часу» ( Дрогобич, в-тво "Посвіт" 2015 р.).
Обласна премія є найвищою нагородою у Львівській області, яка присуджується за вагомий внесок в українську культуру. Цього року, до слова, грошова винагорода переможця становить 20 тисяч гривень. Нагородження лауреатів відбудеться наприкінці грудня.

