Передкарпатська правда

  

Суд відмовився відсторонити від посади главу Інституту агроекології, якого затримали на хабарі в $300 тис

У Києві Солом’янський райсуд відмовився відсторонити від посади директора Інституту агроекології і природокористування Національної академії аграрних наук Ореста Фурдичка, якого затримали на хабарі в розмірі 300 тис дол. США. Про цей йдеться в ухвалі суду від 2 січня, пише Судовий репортер. Таким чином, суд відмовив детективу Національного антикорупційного бюро в клопотанні. Зазначається, що в реєстрі наразі оприлюднено тільки вступну і результативну частину рішення. Нагадаємо, 30 грудня детективи НАБУ затримали за підозрою у вимаганні хабара директора Інституту агроекології і природокористування Національної аграрної академії наук України Ореста Фурдичка. 

За версією слідства, він вимагав ці гроші у засновника компанії "Сател Українка", діючи у змові з колишнім директором підприємства. За винагороду в загальній сумі $500 тис Фудичко нібито пообіцяв не розривати договір спільної діяльності із будівництва житлового комплексу на земельній ділянці Інституту. Зараз у справі є двоє підозрюваних, Фурдичко і колишній директор "Сател Українка".

 1 січня суд застосував до Фурдичка запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою застави в три млн грн. Екс-директора "Сател Українка" також арештовано з можливістю звільнення під заставу в один млн грн.

У реєстрі наразі оприлюднено тільки вступну і результативну частину рішення.
 
Добробуд Сколе деревяний зруб

Стисло

Громадська інформаційно-розслідувальна мережа
FB
G+

LimNet Локальні інформаційні мережі

На сайті Один гість та користувачі відсутні

Статистика

Користувачі
34
Статті
1575
Перегляди статей
4418061