Передкарпатська правда

  

З другої спроби суд відсторонив з посади Ореста Фурдичка на два місяці

Директора Інституту агроекології і природокористування Національної академії аграрних наук України Ореста Фурдичка, затриманого детективами Національного антикорупційного бюро за підозрою в отриманні хабара, з другої спроби відсторонили від посади. Таке рішення ухвалив Солом'янський районний суд міста Києва в результаті розгляду повторного клопотання прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, пише «Слово і Діло». За інформацією співрозмовника із САП, суд задовольнив клопотання прокурорів у п'ятницю, 12 січня. Фурдичка відсторонили на 60 діб.

Як відомо, 30 грудня НАБУ затримало Фурдичка за підозрою в отриманні хабара в 300 тисяч доларів. У матеріалах кримінального провадження зазначається, що вже відсторонений директор Інституту агроекології у змові з колишнім генеральним директором приватного підприємства вимагали хабара від зазначеної фірми за поліпшення умов договору, укладеного між Інститутом та підприємством. Також Бюро затримало й спільника Фурдичка.

Нагадаємо, що раніше, 2 січня, цей же суд не захотів відсторонити з посади затриманого НАБУ директора Інституту агроекології.

Згодом САП оскаржила це рішення, а також подала повторне клопотання про відсторонення.

«Громадське» повідомило, що Фурдичко вніс заставу у три мільйони гривень і вийшов із слідчого ізолятора.

Агенство з працевлаштування profitwork

Стисло

Громадська інформаційно-розслідувальна мережа
FB
G+

LimNet Локальні інформаційні мережі

На сайті 139 гостей та користувачі відсутні

Статистика

Користувачі
34
Статті
1575
Перегляди статей
4418134