Передкарпатська правда

  

Дорога до школи ціною сім гривень в один бік

Школярі із околиць Самбора, щоб вчасно добратися на навчання повинні заплатити 7 грн за проїзд в один бік. Проблема перевезення пасажирів загалом і школярів зокрема існує у Самборі тривалий час. Річ у тім, що тарифи на перевезення у Самборі навіть вищі ніж у Львові. У Львові за 5 грн їдеш у будь-який кінець міста, а у Самборі, щоб добратися із східної,чи західної околиці до центру міста потрібно викласти 7 грн. Особливо непокоїть той факт, що за проїзд змушені платити школярі.

У Самборі відсутні міські маршрути(колись були), весь транспорт, який перевозить мешканців міста тарифікується як приміський. Звідси й ціни на проїзд містом.
Даремно депутати Самбірсьої міської ради Роман Барна та Ліля Геїник намагаються достукатися до керівництва Самбірського АТП, аби знизити тарифи на проїзд. Нескладні підрахунки свідчать, що витрати учня на проїзд до школи становлять в межах 2 тис грн у навчальному році. Для однієї сімї(а якщо є 2-3 школярики) це суттєві витрати. Для АТП суща дрібниця і нехай цих учнів буде 100 чи 200. На зустрічі із депутатами міської ради голова правління Самбірського АТП Іван Романяк, буцімто, невиразно пообіцяв подумати. Пан Іван думає, а час спливає і навчальний рік добіжить кінця.

Заради справедливості слід зазначити, що й міська рада могла б закласти у міському бюджеті 20-30 тис грн на безкоштовне перевезення школярів. Для міського бюджету це теж не критичні гроші.

Kluch Mobile Польські сім картки

Стисло

FB
G+

LimNet Локальні інформаційні мережі

На сайті 97 гостей та користувачі відсутні

Статистика

Користувачі
34
Статті
1641
Перегляди статей
4525550