Передкарпатська правда

  

Польща солідарна з Великобританією та Німеччиною в протистоянні до Росії

В наслідок подій в британському Солсбері повязаних колишнім розвідником Росії Сергієм Скрипником та його дочкою проти Російської Федерації, яка виявилася головним підозрюваним у цьому злочинці, долучилась ще одна європейська країна - Польща, яка, будучи солідарною з Великобританією, має намір вислати з країни російських дипломатів. Справа про отруєння в Британському Солсбері набирає обороти міжнародного рівня. З солідарності з Великобританією у Польщі розповіли про вірогідність введення антиросійських санкцій, спрямованих на економічну діяльність країни-агресора.

Як інформує видання Gazeta Prawna, що польські влади також можуть вислати з країни дипломатів Росії.

За даними видання Польща розглядає варіант активізації економічних обмежень щодо Москви. Причиною тому став замах на екс-шпигуна ГРУ РФ Сергія Скрипника та його дочки Юлії в британському Солсбері.

Крім того, що Польща може вислати російських дипломатів, Варшава також готова активізувати та інші санкції, які матимуть відношення до економічної діяльності та оточення Володимира Путіна. Як відомо, дискусія про введення таких санкцій Польща розпочала ще минулого тижня, однак з прийняттям рішення ще очікується до отримання результатів президентських виборів у Російській Федерації.

Також повідомляється, що вплив на рішення антиросійських санкцій буде надавати сьогоднішня зустріч глав МЗС у Брюсселі. По погляду польської сторони, кращими сценаріями є спільні дії проти Росії на рівні Європейського Союзу. Так само польські влада готові відреагувати і самостійні санкції проти Кремля.

Нагадаємо, що Великобританія оголосила небажаними на своїй території 23 британських дипломатів з Москви. Раніше перед цим, 17 березня 2018 року, МЗС РФ оголосив персонами не грант 23 дипломата з Великобританії.

Агенство з працевлаштування profitwork

Стисло

FB
G+

LimNet Локальні інформаційні мережі

На сайті 137 гостей та користувачі відсутні

Статистика

Користувачі
34
Статті
1641
Перегляди статей
4527463