Бойки змушені обирати між «Свободою» і КУНом

У Старосамбірському територіальному виборчому окрузі №125 виборчі перегони вийшли на фінішну пряму. На наше переконання основна боротьба точитиметься між представником об’єднаної опозиції, свободівцем Андрієм Тягнибоком та висуванцем КУНу Андрієм Лопушанським.  Бойки вибиратимуть між націоналістом і … націоналістом. За ідеальних обставин української державності про таке можна тільки мріяти.  Дуже хочеться вірити, що незабаром ми справді будемо обирати посланця до парламенту  з поміж представників національно-патріотичних політичних партій. Проте, за сьогоднішніх обставин, патріотично налаштовані виборці бойківського краю поставлені в дурнувате становище.  З одного боку представник об’єднаної опозиції, член ВО»Свобода, націоналіст Андрій Тягнибок. З іншого боку перший заступник голови «Нафтобазу» у відпустці по догляду за дитиною, член КУНу, який входить до блоку Віктора Ющенка «Наша Україна», що на думку опозиції грає за Партію регіонів, крупний бізнесмен Андрій Лопушанський. Як розповів знайомий бойко, доведеться вибирати між ідеєю та «баблом» у вишиванці.

Давниця Відпочинок Рибалка

 

Як на мене, то з Андрієм Тягнибоком все зрозуміло до дрібниць. Молодий націоналіст, який з юнацьких років бореться за національну ідею та утвердження Української державності. Тут ні додати ні відняти, бо все решта то художній свист.

Інша річ Андрій Лопушанський.  За бойківським мірками олігарх. Всю передвиборчу кампанію користується мовчазною підтримкою влади. Практично не має перешкод з боку влади у веденні агітації. Опосередковано про підтримку влади свідчить той факт, що на окрузі владні і провладні кандидати набрали в рот води.

У своїй виборчій кампанії Андрій Лопушанський задіяв надпотужний фінансовий ресурс. Фактичну виборчу кампанію розпочав за рік до виборів.

Окремо слід сказати про Ігоря Пукшина. Самовисуванець, який позиціонує себе «помаранчевим адвокатом» на відміну від «народного адвоката Лопушанського». Люди Пукшина працюють грамотно і системно за принципом «де двоє бються третій користає».

Без сумніву, на увагу заслуговує  іще один само висуванець, Михайло Гичка. Розпочав свою передвиборчу кампанію із скандалу з партією «Удар», яка спочатку його висунула, а згодом відмовилась від нього. Подейкують, що через родинні зв’язки із братами-олігархами Дубневичами. Михайло Гичка є депутатом Львівської обласної ради кількох скликань і завдяки професії та посаді  має солідну підтримку виборців Старосамбірського району, а завдяки роботі потужного виборчого штабу у Самборі  користується високим рейтингом у міщан.

Час до виборів для вдумливого вибору іще є. Можливі несподіванки. Проте, якщо нічого надзвичайного не станеться, то бойкам доведеться обирати між правдивим опозиціонером і тим хто також називає себе опозиціонером.