Брати Коваліви проти братів Дубневичів

Редакція «Прикарпатської правди» дотримується даних обіцянок і допомагає виборцям пізнати правду. До нас звернулися депутати Самбірської районної ради, члени ВО «Свобода», брати Володимир та Михайло Коваліви. Свободівці запевнили редакцію, що незважаючи на депутатський мандат газета Самбірської районної ради відмовилася друкувати їхнє Звернення до жителів Львівської області. Депутатів обурив той факт, що друкуючи напередодні виборів розмаїті солоденькі статейки, а почасти цілі хвалебні оди на підтримку різношерстих кандидатів, у більшості випадків заможних людей, які платять за брехню про себе, їм, депутатам районної ради, яка є співзасновником газети, відмовили у публікуванні Звернення навіть на правах реклами, тобто за гроші. Звісно, ми не могли погодитися з такою несправедливістю і надали можливість депутатам опублікувати свою точку зору на виборчий процес.

 

 

З В Е Р Н Е Н Н Я

Депутатів Самбірської районної ради, членів ВО «Свобода» братів Михайла та  Володимира Ковалівих до жителів Львівщини.

Добробуд Сколе деревяний зруб

 

Шановні краяни! Сьогодні, напередодні , направду доленосних для України парламентських виборів, ми повинні, як ніколи вдумливо підійти до вибору посланця до українського парламенту від націоналістичної Львівщини. Здавалося б, що на перший погляд все зрозуміло. Партії регіонів протистоїть об’єднана опозиція та «Свобода». Однак, про свою опозиційність заявляє цілий ряд інших, начебто опозиційних кандидатів та самовисуванців. Серед них є багато порядних людей, які у разі перемоги достойно представлятимуть Львівщину. Проте, особливу небезпеку для України становлять замасковані під псевдоопозиціонерів самовисуванці-самозванці. Серед них найбільшу загрозу державності становлять псевдобізнесмени, колишні рекетири(так звані братки) та екс-зеки. Впершу чергу ми звертаємося до жителів Львова та Пустомитівського району, Самбірського, Городоцького і Мостиського. Річ у тім, що тут балотуються самовисуванці брати-Дубневичі, більш відомі широкому загалу як братки-Дубневичі.

Ці одіозні бізнесмени нажили свій капітал на розкраданні бюджетних коштів з української залізниці за попередньої і теперішньої влади. Старший Дубневич був позбавлений волі за особливо важкий злочин на 8 років, хоча повинен був отримати до 15 і приховав це від своїх виборців. Взявши провину на себе, напевно прикрив молодшого Ярослава Дубневича. Роздаючи крадені у держави кошти обидва стали депутатами обласної ради. І тут проявилася їхня зрадлива натура. Коли у сесійні раді приймалися рішення на захист національних інтересів України, вони ховалися від голосування. Ви не знайдете їхніх голосів при голосуванні з приводу харківських угод, стосовно червоного прапора, відставки намісників Януковича на Львівщині.

Використовуючи мандат депутата Львівської обласної ради вони продовжували деребанити бюджетні кошти, відмиваючи мільярдні суми через підставних осіб. Нахабно обдурюють селян, виплачуючи лише півтора відсотка орендної плати за гектар орендованої землі. Лицемірно дурять багатодітних матерів і не моргнувши оком дарують їм іконки, приписуючи собі заслуги у їх нагородженні, не маючи до цього жодного відношення. Навіть теперішні, далекі від довіри, правоохоронні органи зацікавилися їхнім бізнесом. І коли запахло смаленим, колишній зек разом з братом та іншими родичами і підлеглими масово подалися в кандидати у народні депутати.

Розуміючи, що на них чекає в’язниця, ці хижаки прикрились законодавством, яке не дозволяє арештовувати кандидата в народні депутати. Дубневичі намагаються в черговий раз обдурити наших краян і захиститися від тюрми депутатським мандатом. Вони засівають свої виборчі округи краденими у народу грошима. По блюзнірськи підкуповують священників та голів сільських рад, будують за крадені кошти криївки. Ремонтують школи та будують виходки.

У своїх обіцянках запевняють, що найперше валитимуть злочинний режим і забувають розповісти виборцям, що свої злочинні капітали вони нажили при теперішній владі і цей режим їх не тільки не карає, а й прикриває. Ми закликаємо всіх виборців Городоцького та Пустомитівського виборчих округів проявити національну гідність і не стати посміховиськом, обравши до українського парламенту колишніх зеків. Закликаємо всіх святих отців та віруючих проявити християнську мораль та відмовитись від крадених у людей грошей, офірованих на церкву. Закликаємо ветеранів ОУН-УПА проявити гідність, адже ваші побратими мабуть перевертаються в могилах, коли на крадені гроші будуються музеї-криївки. Шановні жителі Львівщини, виборці Львова, Пустомитівського, Городоцького, Мостиського та Самбірського районів не дайте зганьбити П’ємонт Української Незалежності, - Галичину та Львівщину. Не голосуйте за братків-Дубневичів. Ми, брати Коваліви, зважилися на такий заклик, тому, що особисто відчули силу каральної машини теперішнього режиму, коли заважали російським шовіністам ходити з червоними прапорами Львовом і кілька місяців провели у сізо за власні переконання. І заради утвердження Соборної Незалежної України. Депутати Самбірської районної ради від ВО «Свобода» М. і В. Коваліви.

 

{jcomments off}