Передкарпатська правда

  

Народний дім с.Головецько – переможець обласного конкурсу.

Нещодавно на Львівщині відбувся конкурс «Топ 10 народних домів». На участь у такому відборі могли претендувати всі народні доми Львівщини. Як повідомили в департаменті з питань культури, національностей та релігій облдержадміністрації, до них подали 70 заявок. Згодом засідала конкурсна комісія, яка і визначила переможців. В підсумку десять районів Львівської області отримають фінансову підтримку для свого будинку культури.

У Старосамбірському районі лауреатом став народний дім села Головецько. З цього приводу ми звернулись за коментарем до депутата Старосамбірської районної ради від гірської округи - Івана Пикуса.

«Це вже друга заявка на цей конкурс. На щастя, цього разу комісія все ж таки підтримала нашу ініціативу. Дуже добре, що є такі проекти, адже це дає можливість та нове дихання занепадаючим будівлям. На ці кошти можна закупити сучасну звукову та світлову апаратуру, що дозволить на високому рівні проводити культурні та просвітницькі заходи» - підсумовує депутат.

Нагадаю, що розмір фінансового ресурсу на реалізацію проекту у 2018 році складає 600 тис.грн., тобто один народний дім отримає 60 тис.грн.

Агенство з працевлаштування profitwork

Стисло

Громадська інформаційно-розслідувальна мережа
FB
G+

LimNet Локальні інформаційні мережі

На сайті 208 гостей та користувачі відсутні

Статистика

Користувачі
34
Статті
1575
Перегляди статей
4417844