Передкарпатська правда

  

Недовіра владі, до чи після виборів??

Вчора, 10 жовтня, в Старому Самборі на вимогу 32 депутатів Старосамбірської районної ради, було скликано позачергову сесію з приводу недовіри голові райради, рухівцю, Володимиру Горбовому.

На початок роботи пленарного засідання в залі назбиралось близько пятдесяти народних обранців. Відтак, стало зрозуміло, що жодної відставки очільника району не буде, тому що для цього потрібно 59 голосів. Як на мене, це виглядало, як задум розправи над В. Горбовим. Після декількох невдалих спроб порозумітись, депутати підтримали пропозицію свободівця Мирона Пацая, створили депутатську комісію по розслідуванню діяльності голови райради. Наступного разу районні обранці планують зібратися 6 листопада, сподіваючись на післявиборчу миролюбність.

 

Незрозумілим залишається іще один факт, коли за внесення в порядок денний питання про недовіру голови районної ради голосує заступник Володимира Горбового регіонал Микола Титух, то як мінімум в такому випадку мали б подати в відставку голова або заступник, адже в такому тандемі роботи мабуть не буде.

Так виглядає, що у 125 Старосамбірському виборчому окрузі переможе Андрій Ярославович. Який саме, Тягнибок чи Лопушанський - це вже визначатимуть виборці, але в буть якому випадку, питання відставки голови райради стоятиме гостро, навіть 6 листопада. Нагадаємо, що Володимир Горбовий є одним із керівників виборчої кампанії кандидата в народні депутати Михайла Гички.

 

Kluch Mobile Польські сім картки

Стисло

FB
G+

LimNet Локальні інформаційні мережі

На сайті Один гість та користувачі відсутні

Статистика

Користувачі
34
Статті
1641
Перегляди статей
4527482